BHHzaiEa Snoepen voor een schijntje Houd het hoofd koel uhh, schoon met Sanex-shampoo Zin in een lekker bakkie thee? Oksel-fi Botanies Esh Exotische thee van De Tuinen 45 zomernachten zonder JAMIN-KORTING: 20% Pak de schaar erbij en kijk op deze pagina's naar alle zomel gen. Noem een winkel van Ahold in Nederland en hij zit, produktiebedrijf Marvelo heeft iets leuks voor je bedachtj van je gading? Knip de bon uit (kopieën zijn niet geldigj ermee naar de dichtstbijzijnde winkel. Soms verwachte denkwerk vóór je de buit kunt binnenhalen. Bijvoorbeeld) van Marvelo, de mand vol boodschappen van Albert Hei onovertroffen Arzberg-theeservies van AH. Ga er eerst a zitten en volg de aanwijzingen op de bon. Alle bonnen ziji en met zaterdag 10 augustus. Sla je vakantie-slai MARVELO-AANBIEDING TX&1ZZZzZZZYJZZlEl DE ZOMER DOOR, DE rat gaat fantastisch samen met een ligstoel en een spannend boek? Juist: een grote zak snoep. Bij Jamin krijg je een lekkere korting van 20 op al le schepsnoep. Knip de bon uit en ga ermee naar de dichtst bijzijnde Jamin- winkel. Voor 10 augustus Zon, zee, strand: je wast je haar wat vaker om het schoon en gezond te houden. De shampoo F van Sanex is vriendelijk voor je F hoofdhuid, ruikt lekker fris en werkt weldadig, ook bij dagelijks gebruik. Heb je normaal haar, droog of be- f schadigd haar of heb je wat last van roos? Met deze bon krijg je één fles Sanex-shampoo van je voorkeur van f 5,99 voor f 3,99. De verpakking: een fles van 250 ml. Alléén bij de ETOS-winkel, tot 10 augustus. Nieuw van Marvelo, te koop bij AH: AH één kops-thee. je krijgt een pakje Earl Grey (met Bergamot-aroma) en Ceylon (uit de ber- gen van $rj Lanka) vja de interne post. Daar moet je wel wat voor doen! Maak een slogan, bijvoorbeeld: AH-thee: de T van traditie Stuur deze bon, plus de slogan, vóór 10 au gustus naar Marvelo, Sipko Dijkstra M 210, vermeld je naam en interne postadres en de thee komt naar je toe. De beste slogan sleept óók een prachtige theedoos in de wacht. naam: intern postadres: ETOS verkoopt de drie nieuwe deo dorants van het merk Vaseline In tensive Care. De drie produkten zijn ontwikkeld voor mensen die de voor keur geven aan een ultra-milde deo zonder alcohol, die goed beschermt en de hele dag prettig aanvoelt. Zelfs direct na het ontharen. Vaseline Intensive Care is te koop als spray (150 ml), crème (40 ml) en roller (50 ml). De prijs per stuk is voor alle drie f 4,99. Met deze bon betaal je maar f 3,49. Bij ETOS, tot 10 augustus. Om op je huid aan te brengen, om in een geurbrandertje te verdampen en zelfs om in te nemen in combinatie met een beker kruidenthee. De Botanies essen tiële oliën zijn er in 25 soorten, die alle maal hun speciale werking hebben op li chaam en geest. Ylang Ylang bijvoor beeld, wordt aanbevolen bij rusteloos- Tropenvuur, pina colada, vanille, amaretto. Zitten we ineens in de tropen? Wèl met de exotische theeën van De Tuinen. Je kunt kiezen uit een serie van vijftig, waaronder ook vruchtentheeën. De zakjes van 100 gram per stuk gaan normaal over de toonbank vanaf f 3,25. Jij kunt tot drie soorten uitproberen met telkens één piek korting. De vruchtentheeën zijn ook verrukkelijk als ze ijs en ijskoud zijn. Dus: op een holletje naar De Tuinen, mèt bon, vóór 10 augustus! Zelfs de zomer heeft zo z'n minpuntjes. Akelig zoemende muggen kunnen je slapeloze nachten bezorgen. Dankzij de an ti-mugstekker van Roxasect behoort dat on gemak tot de verleden tijd. f 14,95 duur? Alléén bij ETOS betaal je met deze bon twee piek minder. Dus: de Roxasect anti mug stekker plus navulling van f 14,95 voor f 12,45!!! Knip uit die bon, en ga ermee vóór 10 augustus naar de ETOS-winkel!

Personeelsbladen | 1996 | | pagina 6