Met de GVAtruck! Goodmorning.... V...alkenswaard! Sara in stijl AH-er, discjockey en Jan Thijssen: Rolls Royce met chauffeur BIJZONDERE LADING Door de week is hij te vinden op de af deling Groenten en Fruit van AH 1082, maar op zondag zet Jan Thijssen (42) zijn koptelefoon op. Dan presenteert hij het meest beluisterde radio-programma van Valkenswaard. AHOLD FLITSEN MAART 1996 Harry en Terryjust married Vorig jaar vroeg Harry Bouwmeester zijn collega en vriendin Terry Vcr- wey van het Verscentrum Groot Rotterdam op een wel zeer originele manier ten huwelijk. Luid toeterend kwam de chauffeur met zijn GVA truck voorrijden. Met grote letters niet te missen - had Harry de tekst 'Terry, wil je met me trouwen?' op de vrachtauto geplakt. Terry, hele maal overdonderd door deze Love Letter-achtige stunt, zei meteen 'ja' tegen haar Harry. Op 9 februari, een jaar na dato, voegde het paar de daad bij het woord. In het stadhuis van Schiedam traden de collega's met elkaar in het huwelijk. En ook dat deden ze geheel in stijl. Terry, die vroeger ook vracht wagenchauffeur was, deelt Har ry's passie voor trucks hele maal. In de trouwceremonie speelde de met ballonnen en bloemstuk versierde GVA-truck dan ook een hoofdrol. Harry haalde Ter ry met de vrachtwagen op, om gezamenlijk naar het stadhuis te rijden. Tot grote hilariteit van de gasten deed Harry éérst zorgvuldig zijn wagen op slot, voordat hij zijn bruid naar het stadhuis begeleidde. Het werd hem grootmoedig door Terry vergeven De trouwringen werden door de bruidegom op een zeer speciale manier verpakt. Een miniatuur GVA-truck werd zó gedemon teerd en weer door Harry in el kaar gezet, dat het ringendoosje precies in het laadbakje pasten. En zelfs op de trouwkaart en het bedankkaartje voor de gas ten staat een truck afgebeeld. Alleen voor de huwelijksreis het het pasgetrouwde paar de wagen staan. Het stel vloog naar Puerto Vallarte, de Mexi caanse droombestemming be kend van de Love Boat-serie. Of Harry en Terry in deze roman tische havenplaats nog in een truck getoerd hebben, is niet bekend, maar het zou de redac tie van Flitsen niets verbazen. Kleine wagen voor klein pakketje Collega's AH doorzien leeftijdstruc: 49? Vorige maand verzorgde Jan een speciaal carnavalsprogram ma voor zijn w erkgever. De he le dag carnavalskrakers, vanuit een muziektent in de winkel. En tussendoor deed ik de recla me. De vlaaien die we in de aanbieding hadden, vlogen de winkel uit', vertelt Jan lachend. Jan Thijssen startte zijn carriè re als discjockey bij de Zieken omroep in Eindhoven en was zelfs nog even actief als piraat. 'Een jeugdzonde', bekent hij be rouwvol. Intussen werkt de discjockey al weer vijfjaar voor de Valkenswaardse Omroep Stichting (VOS). Met zijn pro gramma 'Als de dag van toen' gooit hij hoge ogen bij zijn luis teraars. Met een repertoire van Nederlandstalige muziek, Dixieland en artiesten als Frank Sinatra weet hij vooral de leeftijdsgroep van dertig jaar en ouder aan zich te binden. De vrolijke plaatjes worden afge wisseld met interviews, varië rend van de plaatselijke wet houder tot een gesprek met An neke Grönloh. 'Het is een heel afwisselende hobby', vindt de enthousiaste AH-er. Het gekste dat hem ooit als discjockey is overkomen? 'Middenin een uitzending viel het licht uit, maar de zender bleef wel werken. De volgende plaat heb ik toen maar op de tast opgezet. Het was voor me zelf ook een verrassing welk nummer de luisteraars kregen te horen!' Dat Betty Verbarendse 50 werd, heeft ze geweten! Hoewel ze bij hoog en laag blééf volhouden dat ze écht pas 49 werd, trapten ze er in Amersfoort bij AH-filiaal 1501 met in. De AH-medewerkers waren namelijk ge tipt door enkele oud-collega's die Betty's ware leeftijd kenden. En toen was Betty nog lang niet jarig! Vrienden en familie verrasten Betty volko men, toen ze in de nacht van 14 op 15 februari om midder nacht in hun pyjama's voor haar huis verschenen en daar vuurwerk afstaken. 'Mijn ware leef tijd stond met koeieletters boven de huizen', aldus een nog beduusde Betty. '50. Ik kon er niet meer on deruit'. Na een borreltje van de jari ge job keerden de feestvierders weer huiswaarts. Haar man Peter en dochter Simone verzekerden haar, dat het echt bij deze ene stunt zou blijven. Betty: 'Gerustgesteld ben ik toen gaan slapen, omdat mijn colle ga's van AH in ieder geval niet wis ten hoe oud ik was. Dacht ik. Nou, dat was dus een misvatting!' De volgende dag sloeg Betty's man de krant voor haar open met een advertentie die aan haar gericht was. 'Er stond in dat ik me stijlvol moest kleden en dat heb ik (na enig aandringen) ook maar gedaan', al dus Betty. 'Ik kon mijn ogen niet geloven toen er ineens een echte Rolls Royce mèt chauffeur kwam voorrijden!' Met knikkende knieën stapte ze in de glanzende bolide. Haar angstige voorgevoelens wer den al gauw bevestigd toen de AH van winkelcentrum Emiclaer in zicht kwam. Ik stond te trillen als een rielje', aldus de totaal overrompelde Betty, die als medewerkster op de brood-afdeling van AH werkt. 'Al mijn collega's stonden klaar om me te feliciteren!' Voor de jarige job was op de bloemenafdeling een ta fel neergezet, waarop een heus champagne-ontbijt werd geserveerd, pal voor de etalage. Daar hingen ook posters met de tekst 'Betty ziet Sara'. 'Nou, toen wisten zelfs de klanten dat ik 50 geworden was!' Jan 'Als de dag van toen 'Thijssen

Personeelsbladen | 1996 | | pagina 16