BABY-BOOM IN ENSCHEDE krijgt gratis koffie! i»es A?*zo°ns m een halfjaar LACHEN, GIEREN, BRULLEN 'DIKKE' MAATJES Een grote circustent op het terrein van Marvelo, eten en drinken in overvloed, live muziek en vierhonderd enthousiaste medewerkers. De belangrijkste ingrediënten voor een knallend personeelsfeest van het produktiebedrijf Marvelo op 16 september. Féééstü! AHOLD FLITSEN OKTOBER 199' 'Het was er gewoon weer tijd voor', zegt Caroliene Enthoven, één van de organisatoren. 'Eens in de twee jaar geven we zo'n feest voor alle mensen die bij Marvelo werken. Het leuke is dat je contact kunt maken met collega's die je normaal gespro ken nooit spreekt. Deze keer wilden we eens iets anders. Geen partycentrum. Maar het vinden van een leuke locatie viel niet mee. Die circustent, op ons eigen terrein was een hart stikke goede vondst.' Toen iedereen om zeven uur 's avonds binnen was, kletterde de regen op het tentdak. De Marvelo'ers hielden het binnen droog. Alhoewel... 'Er was na tuurlijk genoeg te drinken en we hadden een heerlijk koud buffet', vertelt Caroliene en thousiast. 'Er speelden twee bands. Vanaf een uur of half tien was het dus swingen gebla zen tot in de kleine uurtjes.' On der het publiek bevonden zich ook enkele acteurs. Grappenma kers die gekke streken en acro batische toeren uithaalden met de Marvelo-medewerkers. Die vermaakten zich opperbest. La chen, gieren, brullen. Waren we maar weer twee jaar verder... i igcnlijk drink ik nooit koffie' zegt XL-Carla Doesburg, verkoopster op de brood afdeling van AH-filiaal 1576 in Hoorn. 'Meestal drink ik thee. Maar ik vind 't wel heel leuk dat ik een jubileumpak Perla heb gekregen.' Carla was één van de eerste inzenders van de wikkel uit Ahold Flitsen. Zij en vele an deren werden beloond met een gratis pak koffie in het ka der van het honderdjarig jubi leum van Perla. 'Ik denk dat ik 't pak ga bewaren voor la ter. Het is toch iets bijzon ders. M'n vader werkt bij één van de AH-DC's en wees me op de actie. Ik heb meteen meegedaan. Leuk dat ik nu in Flitsen kom, want we wilden eigenlijk nog eens in aanmer king komen voor 'het familie portret'. Maar nu sta ik er dus in m'n eentje in, mèt m'n pak Perla!' Carla Doesburg van AH 1676 in Hoorn was één van de eerste inzenders voor een gratis pak jubileumkoffie Even poseren voor de fotograaf en dan weer swingen V.l.n.r. Manon, Andrea, Ingrid, Willeke, Marijke en Anita Eigenlijk is het puur toe val', zegt Anita Hoek- steijn, moeder van Lars. Op dit moment is zij met zwan gerschapsverlof, normaal gespro ken werkt ze als AH-caissière in fi liaal 1553. 'Het was hartstikke leuk. Vrouwen onder elkaar, je kent dat wel. We hebben so wieso een leuke club collega's; die gezelligheid is natuurlijk ty pisch Twents. Maar samen zwan ger zijn schept toch weer een ex tra band.' De zes zwangere vrouwen, vijf caissières en een dame van de af deling Vleeswaren werden 'dikke' maatjes en hadden genoeg ge sprekstof voor na het werk. Na tuurlijk was er een hoop gein. 'We zouden bijvoorbeeld met z'n allen op zwangerschapsverlof gaan. Uiteindelijk heb ik dat met 'de laatste twee' ook echt ge daan. Nu ze allemaal geboren zijn, praten we vaak over onze kinderen. En af en toe gaan we bij elkaar op visite.' Voor de Ca tegory Manager die verantwoor delijk is voor het luierassortiment heeft het zestal nog een tip: 'We zouden het liefst AH-luiers ko pen, maar voor pasgeboren ba by's zijn die nog te groot. Over een paar maandjes stappen we natuurlijk over op ons eigen merk, maar... AH-luiers in de kleinste maat, is dat een ideetje misschien?' Mitch, Tim, Jordy, Lars, Ronny en Mike. Dat zijn de namen van de kersverse zoons van de zes AH-medewerkers in filiaal 1553. Ce- boren tussen eind april en eind september 1995. Een 'baby-boom' bij AH waar we méér van willen weten!

Personeelsbladen | 1995 | | pagina 12