W' piek voor je kiek 0! 3 aar saai '•••V'? AHOLD FLITSEN SEPTEMBER 19< Ik heb maar gewoon gevraagd of ik even achter de counter mocht. De bedrijfsleidster van die Mana (in Jihlava) kwam er wel bij staan. Kon ze aan de klanten uitleggen dat ik een collega uit Holland was. Tgï'n juni van dit jaar vroegen we om Iff vakantiefoto's. Niet zomaar vakantie- 2ÜL foto's, maar plaatjes van jou zelf, in het buitenland, in één van de supermarkten die ook onder de Ahold-paraplu vallen. Onze foto graaf had het er moeilijk mee. Welke van de inzendingen voor de wedstrijd '250 piek voor je kiek' was het mooiste? Hij lette op originaliteit, scherpte en belichting. Alles dus, wat een foto wat extra's geeft. Gekozen is voor de foto van Paul Dons uit Bergen op Zoom. Beste Paul, hartelijk gefelici teerd, je 250 piek komt er aan! Suzanne van der Ploeg, caissière bij AH 1026 in Haren P e hebben heel Olomouc doorkruist om een Mana-supermarkt te vin den. In Bmo ging het al niet veel beter. Toen we de moed al hadden opgege ven zagen we deze Mana. We hadden toen één probleem: de chauffeur van de touring car overreden om voor ons te stoppen. Hij deed het, op één voorwaarde: 10 van de eventuele winst. O Ö3 Arthur Moolenburgh werkt bij het Vlees in AH 1239 in Zoetermeer Gelukkig vonden we een goede supermarkt, met een goede vleesafdeling op ons vakantie adres (Madeira). Supermarkt Lidosol hoort bij Pingo Doce. Ik had geen aardappelen en koffie, maar wel mijn Albert Heijn-boodschappentas mee- genomen. Ws het ■nCföt,Ra ik Vakkenvuller Paul Dons van AH 1130 in Bergen op Zoom ASSORTED Peter Knijn werkt op het Distributiecentrum in Zaandam, afdeling 'Houdbaar' Vi ►p bezoek bij een tante in Canada (Wain- fleet). We vonden het niet écht erg om voor haar boodschappen te doen in Nia gara, in de staat New York. Een behulpzame Amerikaan heeft- ons op de foto gezet. to- Waar let je als vakkenvuller bij Albert Heijn op, als je boodschappen doet bij Pingo Doce in Albufeira (Portu gal)? Je kijkt of ze er netjes spiegelen. Zag er goed uit. Portugal ook: Ik heb niet gegild. Nou ja, alleen van plezier dan. ooie slee hè? In mei waren we met vakantie in South Carolina. Hier zie je me voor de Bi-Lo- winkel in het plaatsje Mount Pleasant. We heb ben in Amerika onze ogen uit gekeken en ons helemaal suf gefotografeerd. Deze foto is er één van de 200.

Personeelsbladen | 1995 | | pagina 12