DAM TOT DAMLOOP '95 KINDERFIETS EN PAARD TE KOOP NSK0RT1NG INFORMATIEAVOND INFORMATIE AHOLD-MEDEWERKERS Gratis adverteren in de supermarkt MMT44 WiMMMISffi AHOLD FLITSEN AUGUSTUS 1995 Goed nieuws voor alle deelnemers aan de Dam tot Dam- loop. Ondanks het feit, dat er dit jaar geen Top Teams aan dit evenement deelnemen, wordt de Ahold Vastgoed wisselbeker als vanouds uitgereikt aan de snelste loper én loopster van het parcours. Dick Zwart, directeur van Ahold Vastgoed in Zaandam, zal de bekers aan de twee lopers overhandigen. Lopen als een trein. Daar gaat het elke keer weer om bij de Dam tot Damloop. Daarom heeft de NS ook dit jaar weer een aantrekkelijke regeling in petto voor deelnemers én sup porters van dit evenement. De regeling is vooral voordelig voor reizigers die buiten Noord- Holland opstappen, of die boven de lijn Alkmaar-Hoorn van de trein gebruik maken. Gezien het startpunt van de Dam tot Damloop, is het reizen met de trein de meest makkelijke ma nier. Bij aankomst op het cen traal station van Amsterdam ben je als deelnemer direct bij de start, waar je je kleding in een AH-tas ter bewaring bij de gereedstaande vrachtauto's achter kunt laten. Na de finish in Zaandam worden er bussen ingezet om iedereen naar het NS station in Zaandam of Am sterdam terug te brengen. De retourtjes kosten f 21,- per stuk en kunnen bij de Stichting Sportevenementen Le Cham pion besteld worden. Dit ge beurt door vóór 5 september a.s. het verschuldigde bedrag over te maken op girorekening 3106983, ten name van de stichting. Deelnemers kunnen per treinrit maximaal twee sup porters meenemen. Per suppor ter moet er f 21,- extra voor het treinkaartje bijgelegd worden. Ook aan de kleine lopers is ge dacht. Voor de zogenaamde Mi- nilopen in het centrum van Zaandam kunnen kinderen tot en met 11 jaar, (met een maxi mum van 3 kinderen per vol wassene) reizen voor een be- Zéker bij warm weer is het een must om tijdig 'bij te tanken' drag van f 2,50. Dit Railrunner kaartje kan niet vooraf besteld worden, maar moet aan het lo ket gekocht worden. Voor informatie kun je terecht bij Stichting Sportevenementen Le Champion, Theo Hoogen- doorn, tel. 072- 338136. Op 28 augustus a.s.wordt er in het Ahold-hoofdkantoor in Zaandam een informatie-avond georganiseerd over de Dam tot Damloop. Alle deelnemers aan deze loop zijn van harte welkom om deze bijeenkomst bij te wo nen. Iedereen kan op deze avond vragen stellen over de Dam tot Damloop en krijgt o.a. informatie over kleding, schoei sel en andere goede tips ter voorbereiding op de loop van 17 september as. De bijeenkomst vindt plaats in zaal De Zoeker van het Ahold- hoofdkantoor. Deze is geopend vanaf 19.00 uur. De informatie avond gaat om 19.30 uur van start. Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden bij Stichting Sportevenementen Le Cham pion, tel. 072 - 338136. Alle Ahold-teams kunnen bij Wilma van der Plas terecht voor informatie over de Dam tot Damloop. Zij is dinsdag, woensdag én donderdag telefonisch bereikbaar onder telefoonummer 075-595731. Er zijn maar weinig klanten die na het bood schappen doen niet even een blik werpen op het mededelingenbord. Er hangt van alles. Iemand biedt een kinderfiets te koop aan. Een ander heeft een paard in de aanbieding. En wat dacht u van een holistische cursus om de geest te verscho nen? Het 'annoncebord' geeft een kijkje in het le ven van de buurtbewoners, zowel in sociaal als in financieel opzicht. En als de regionale krant om een onderwerpje verlegen zit: annoncebord ideeënbord. Erik Spiering, plaatsvervan gend supermarktmanager van Albert Heijn in winkelcentrum de Groenhof in Amstelveen vindt dat hij vooral een 'serieus' bord heeft. Nette aanbiedingen, geen gekke fratsen. Spiering onderhoudt zijn bord keurig. Elke week controle en na drie weken gaan oude kaartjes in de prullebak. 'De zelfgemaakte kaartjes halen we er direct uit. Want ze proberen er meestal het hele bord mee vol te plak ken. Om maar op te vallen en andere aanbieders te overtroe- fen. Concurrentie hè?' Een 75-jarige heer heeft via AH in de Groenhof zijn nieuwe golf- schoenen nog niet kunnen slij ten. 'Ja, zonde hè? Re had mijn steunzolen niet bij me. Nu pas sen ze niet.' Van de verkoop verwacht hij niet teveel. Hij kijkt al 25 jaar op het bord. Hij heeft nog nooit wat verkocht. Gekocht wel. Spulletjes voor zijn kleinkinderen, een nieuwe fiets. Hij zegt: 'Je bent altijd wel op zoek naar iets voor een leuk prijsje. Het is een kwestie van geluk hebben. Daarom moet je ook regelmatig kijken.' 'Het is een geliefd plekje in de supermarkt,' weet ook Ruud Janssen, supermarktmanager in Enkhuizen. 'Er staan altijd wel mensen te lezen, te praten. Het bord heeft iets sociaals. Ik ken het bord zelf op mijn duim pje. Getraind oog. Vooral voor de hanepoten van kinderen. Laats nog: buurvrouw zou haar diensten aanbieden, thuis, privé. Dat mens wist natuurlijk van niets. Grapje van de buurt kinderen. Ik bedoel maar.' Op 'zijn' bord hangt een grote diversiteit aan koopjes. Een me vrouw uit Enkhuizen heeft al één jurk maat 44 voor haar goe de doel weten te bemachtigen. Een zomerjurk, zoals gevraagd. Voor die arme mensen in eh... ja Joegoslavië. Waarom ik maar één maat vraag? Ach, die vrou wen zijn allemaal dik, die red den het wel met maat 44.' Ze helpt mensen graag zegt ze. Ook voor buren die niet zo ge makkelijk de pen ter hand kun nen nemen, hangt ze kaartjes op bij Albert Heijn. En als ze weer eens wat troepjes van een rommelmarkt over heeft gaat het voor een grijpstuiver van de hand. Via het annoncebord. Niet alleen de koopjesjagers struinen de borden af. Sommige journalisten hebben er een meer dan gewone belangstel ling voor. Zij jagen op de men sen achter de advertentie. Om hun 'human interest' verhaal tjes te kunnen schrijven over de bezigheden van alledaagse mensen. 'Je kunt de mensen hiervoor niet zomaar op straat aanspreken,' legt Erik Mole naar, chef redactie van het Dagblad voor West-Friesland uit. T)at annoncebord dient als een middel om die mensen te kunnen bereiken. In onze rubriek De Supermarkt vertellen ze dan wat ze zoeken en waarom.' Een mevrouw uit Emmen die voor f 127.500,- haar huis te koop aanbiedt zou maar wat graag in dat rubriekje willen optreden. Bij vele supermark ten tot in de verre omstreken van haai- woonplaats hangt haar kaartje. Zo ook bij AH in Enkhuizen. Ze verhuist naar België en heeft zoveel aan haar huurwoning vertimmerd dat ze er nu graag veel centen, voor wil zien. Na anderhalve week op het bord in vele winkels zijn de serieuze reacties nog uitge bleven. Maar ze heeft geduld. Wetende dat dagelijks veel mensen het bord besnuffelen. En gratis adverteren. Dat moet je toch eerst proberen? Gratis adverteren. Dat moet je toch eerst proberen?

Personeelsbladen | 1995 | | pagina 9