GA MEE NAAR AHOLD WINKELS IN DE VS!... Mana-baas 'Manager van het Jaar' in Tsjechië aacaw REBECCA NAAR OXFORD DANKZIJ G .J. HEIJN FELLOWSHIP 5 Speciale aanbieding voor medewerkers Eenmalig f 995,- p.p. Beperkt aantal plaatsen. Zandstra AHOLD FLITSEN APRIL 1995 In oktober 1995 kun je een grandioze reis maken naar de Verenigde Staten om daar onze Ameri kaanse collega's en winkels te bezoeken. Ahold organiseert deze reis op veler verzoek. reis langs de winkels van Giant Food Stores, Edwards Super Food Stores en Tops Markets, word je ontvangen door hun topmanagement, dwaal je rond in de zeer grote en rijk gesor teerde Ahold-supermarkten, en kun je varen rond het bekende Vrijheidsbeeld ('Lady Liberty'). En aan het eind van je verblijf in de States geniet je van een heerlijk slotdiner. Ahold organiseert deze reis in samenwerking met Carlson Wagonlit Travel. Het aantal plaatsen is beperkt. Je reist op eigen risico en in eigen tijd, maar Ahold zorgt voor het hele programma. Het is mogelijk de ze reis -onder dezelfde voor waarden- samen met een part ner of familielid te maken. De heen- en terugvlucht vlieg je in een comfortabel toestel van Royal Jordanian. Het reisprogramma ziet er op hoofdlijnen als volgt uit: Zaterdag 14 oktober 1995: Vertrek vanaf luchthaven Het Vrijheidsbeeld Voor de zeer scherpe prijs van Schiphol om 16.30 uur voor een f 995,- per persoon genietje van rechtstreekse vlucht met Royal een unieke, zesdaagse groeps- Jordanian naar New York AANMELDINGSFORMULIER AMERIKA-REIS |e verzekert je van een plaats op deze unieke reis door dit formulier geheel ingevuld zo snel mogelijk te versturen. -Voorletter(s) _m/v Factuuradres Postcode -Woonplaats Telefoon overdag- Telefoon privé Ahold-personeelsnummer- Vergezeld door (naam) -Voorletter(s)m/v Wil deelnemen aan de Ahold-reis van 14 t/m 19 oktober 1995. 0 éénpersoonskamer 0 tweepersoonskamer 0 Wil een annuleringskostenverzekering a f 42,50 per persoon. 0 Wil een reisverzekering a f 33,00 per persoon, plus f 7,50 poliskosten. Datum Handtekening- Je ontvangt een bevestiging, tevens factuur, vergezeld van een acceptgirokaart. De betaling dient 14 dagen na ontvangst plaats te vinden. Dit formulier zo spoedig mogelijk in een gesloten en gefrankeerde enveloppe zenden aan: Carlson Wagonlit Travel Postbus 3832 1001 AB Amsterdam Tel: 020-5221490 Fax: 020-5221498 (luchthaven John F. Kennedy). Aankomst om 19.30 uur plaat selijke tijd. Na de douane-con trole rijd je direct per luxe tou ringcar naar Allentown, waar je overnacht in een comfortabel hotel. Zondag 15 oktober 1995: Bezoek aan de supermarkt van Giant Food Stores in Allen town. Ontvangst door het ma nagement. 's Middags vertrekje per touringcar naar de stad El- mira. In de avond een vrij pro gramma. Overnachting in een goed hotel. Maandag 16 oktober 1995: Bezoek aan de supermarkt van Tops Markets in Elmira. Ont vangst door het management, 's Middags ga je per touringcar naar de. stad Poughkeepsie. Daar arriveer je in de avond. Een overnachting is geregeld. Dinsdag 17 oktober 1995: Bezoek aan de Edwards Super Food Store in Poughkeepsie. Ontvangst door het manage ment. In de namiddag per tou ringcar naai- New York. In de avond een vrij programma. Je overnacht in een hotel in New York. Woensdag 18 oktober 1995: De hele dag kun je vrijaf beste den in New York. Heerlijk shoppen. De boekstores aflopen. Kleding, souvenirs, cadeaus en snuisterijen kopen. Musea zien. In het Central Park wandelen. Noem maar op. In de namiddag is er een heerlijk slotdiner. In het begin van de avond vertrek je naar de luchthaven John F. Kennedy. Om 22.15 uur plaat selijke tijd vlieg je met Royal Jordanian rechtstreeks terug naar Nederland. Donderdag 19 oktober: Aankomst op luchthaven Schip hol om circa 10.00 uur plaatse lijke tijd. Bij de zeer scherpe, eenmalige reissom van f 995,- is inbegre pen: - Vliegreis Amsterdam- New York, vice-versa; - Vier overnachtingen in diverse hotels op basis van een tweepersoonskamer; - Vervoer per luxe touringcar gedurende het verblijf in de VS; - Reisbescheiden (kofferlabels, programma eet.); - Organisatiebemiddeling en programmaservice - Een deel van de maaltijden. Bij de reissom is niet inbegre pen: - Luchthavenbelasting (circa f31,-); - Annulerings- en reisverzekering; - Eenpersoonskamertoeslag van circa f 300,-; - Uitgaven van persoonlijke aard (drankjes, fooien). Rebbeca Granato (18) uit de Amerikaanse stad Windsor gaat met steun van de G.J. Heijn Fellowship enkele maanden studeren aan de Oxford Brookes-universitcit in Engeland. Rebbeca is een dochter van Frank Granato, sinds 1972 medewerker van de Ahold-supermarktketen Edwards Super Food Stores in de Verenigde Staten. De G.J. Heijn Fellowship, ge noemd naar de in 1987 overle den oud-Ahold-bestuurder Ger- rit Jan Heijn, biedt elk jaar een familielid van een medewerker de kans om een semester in het buitenland te studeren. Beurte lings wordt gekozen voor een medewerker in Nederland en in Amerika. De fellowship is één van de vele activiteiten waar mee Ahold onderwijs en onder zoek in het algemeen maar vooral in de detailhandel, wil stimuleren. Andere onderwijs activiteiten van Ahold zijn on der meer het Albert Heijn Stu diefonds en de Ahold Scriptie prijs. Rebecca Granato is geselecteerd uit een groep aanvragers voor financiële steun van de G.J. Heijn Fellowship. Nadat ze in 1994 de Windsor High School had afgesloten, volgt Rebecca nu tot medio 1998 een weten schappelijke en artistieke oplei ding aan het Bard College in Windsor. Ze is zeer geïnteres seerd in wereldliteratuur, poli tieke vraagstukken en kunst in verschillende culturen. Dat laatste is één van de redenen waarom Rebecca graag enkele maanden in Oxford wil stude- Antonin Jizdny, directeur van Ahold's Tsjechische werkmaatschappij Euronova, is vorige maand in zijn land uitgeroepen tot 'Manager van het Jaar'. 'Ik ben zeer blij met deze onderscheiding, want hij geldt voor onze hele onderneming en voor alle collega's', aldus een verheugde directeur van Euronova. Ahold's Tsje chische werkmaatschappij werkt met de supermarkt formule Mana (32 winkels), de discountformule Sesam (1 winkel) en met vier cash carry's. Euronova-directeur Anthonin jizdny In totaal deden ruim 500 Tsje chische managers aan de eerste ronde van de verkiezing mee. In de tweede ronde waren nog 48 kandidaten over. Daaruit zijn uiteindelijk zes 'Managers van het Jaar' gekozen, waaronder Antonin Jizdny. Minister van Financiën, Ivany Kocamiky, reikte aan dit zestal de prestigi euze onderscheiding uit. De jaarlijkse verkiezing voor de ti tel "Manager van het Jaar' werd in april 1994 voor het eerst in Tsjechië gehouden. De voorgedragen kandidaten worden getest op hun vaardig heid in het leidinggeven, op hun bijdrage aan de groei en ontwikkeling van hun onderne ming, op de eisen die zij stellen aan zichzelf en aan hun mede werkers, en op de financiële re sultaten van hun onderneming. De meeste deelnemende ma nagers zijn in dienst van Tsje chische bedrijven. Slechts enke le deelnemers, waaronder An tonin Jizdny, vertegenwoordi gen een buitenlandse onderne ming, in zijn situatie Ahold. Onder de 500 deelnemers be vond zich (nog) geen vrouw. Wat dat betreft: volgend jaar /Hei «s een meisje 'geworden, van twrrt' Jamin nieuwe stijl...

Personeelsbladen | 1995 | | pagina 5