ZONDAG 17 SEPTEMBER 1995: DAMLOOP! VAN 'T SCHAP NIEUWE WASMIDDELEN VAN'T SCHAP VAN 'T SCHAP SUPERBABY KAARTEN VAN T SCHAP jAYOKlV x f' fgv- Binnenst® Finish na 16,1 kilometer. Een momentopname uit 1994. Wees er dit jaar bij op 17 september 1995 In week 9 heeft Al- bert Heijn een nieuwe lijn eigen merk wasmiddelen geïntroduceerd. Het gaat om de drie varianten AH Ultra, AH Color en AH Kleur Fijn die verkrijgbaar zijn in fles (vloeibaar), zak of navulpak. Al leen voor AH Color bestaat (nog) geen vloeibare variant. Uit een onafhanke- bjke test bij bijna tweehonderd huis houdens komen de wasmiddelen uit stekend naar voren. De conclusie van de test is zo helder als het wasresul- taat zelf: de nieuwe AH-wasmiddelen doen in kwahteit niets onder voor de bekende A-merken. Kortom: absolute topkwaliteit met een lekker geurtje. De modern vormgegeven huismerken vervangen de oude Albi-wasmiddelen en moeten letterbjk en figuurlijk zor gen voor helderheid in het wasmidde len-assortiment. 'Er wordt tegenwoor- AHOLD FLITSEN MAART 1995 Op zondag 17 september 1995 kun je je weer sportief meten met dui zenden collega's tijdens de elfde Dam tot Dain- loop van de Dam in Am sterdam naar het cen trum van Zaandam. De organisatoren zijn nu al druk in de weer. Via deze pagina in Flitsen hou den we je de komende maanden op de hoogte van de vorderin gen rondom de Damloop. In mei drukken we ook een inschrijf formulier af waarmee je je sa men met je collega's kimt in schrijven. Het is de bedoeling dat per winkel, distributiecen trum of kantoor tenminste één team zich inschrijft voor gratis deelname aan de loop. Het en thousiasme onder Ahold-mede- werkers voor de Damloop neemt nog jaarlijks toe. Waren er in het begin enkele honder den lopers, vorig jaar deden meer dan 2000 collega's mee aan de 16,1 kilometer lange race. Training is noodzakelijk en daarom zijn er meestal ook meerdere voorlopen. Tevens zal de organiserende stichting '"Le Champion' eind mei een specia le informatieavond beleggen waarop je alles kunt vragen over de Damloop. Een ding kunnen we je alvast adviseren: schrijf zondag 17 september 1995 in je agenda, want dan klinkt 's middags om ongeveer 2 uur het startschot voor de elf de Dam tot Damloop. dig zoveel geroepen', zegt Anne van Sonsbeeck, category manager Was middelen. 'Nóg schoner, nóg wit ter, nóg zachter! Iedereen ergert zich daaraan. Je ziet door de bo men het bos niet meer.' De AH-ver- pakkingen zien er daarom anders uit. Geen felle kleuren, flitsende symbolen en schreeuwerige kreten maar een duidelijke tekst, rustige kleuren en de afbeelding van een stuk wasgoed. Dat moet ervoor zorgen dat de klant in één oogopslag weet voor welke was het middel geschikt is. 'Ei genlijk doen we met onze verpakkin gen precies dat wat de klant thuis doet met zijn was. Daar maak je ook drie stapels: hoofdwas, bonte was en fijnere kledingstukken.' Begin januari hebben de klanten al kennis kunnen maken met de nieuwe wasmiddelen via introductie-folders, proefsachets en probeerpakken. De in troductie wordt in de dagbladen, op TV en natuurlijk in de winkel onder steund door een uitgebreide reclame campagne. I Nee, het is geen uit de kluiten gewas sen baby. Het is I een spaarsysteem van Etos. De drogisten hebben van week 13 tot en met week 16 hun baby- produkten, zoals babyvoeding, verzor- gingsprodukten, maar ook speeltjes en luiers, in de aanbieding. En niet zo'n klein beetje ook. Bovendien staan de winkels volledig in het teken van de introductie van Superbaby, het spaarsysteem waarmee zegels korting opleveren bij C&A. Elke vijf gulden die besteed wordt aan babyprodukten levert een spaarzegel op. En elke moeder of vader weet dat vijf gulden aan babyboel zo is uitgegeven. Twintig zegels is een volle spaarkaart en dat betekent vijf gulden korting op babykleertjes bij C&A. De spaarkaart is onbeperkt geldig. 'Jonge moeders met kinderen tot 2,5 jaar, daarvan zijn er zo'n 400.000', zegt Jo ke Romer van Etos. 'De jonge moeder is dus een belangrijke consument voor ons. Ze besteedt gemiddeld ongeveer twee maal zoveel aan drogisterijartike len dan andere consumenten.' De 'Su- perbaby-actie' zal worden aangekaart in de jonge gezinnen-bladen 'Ouders van nu' en 'Kinderen' en door middel van een spectaculaire TV-commercial worden ondersteund, waarin uiteraard een Superbaby de hoofdrol ver tolkt. Tegelijk met de actie in troduceert Etos Baby Care doek jes, 3-in-l doek jes die reinigen de, verfrissende en verzorgende bestanddelen bevatten. Baby Care is de naam van de succesvolle ei gen merk-lijn van Etos. Uitgangspunt van het eigen merk is "kwaliteit voor een lage prijs'. I De boodschappen zijn gedaan, nog even iemand bellen van uit de telefooncel en dan snel met de bus naar huis. Voor een telefoon- of strippen kaart kun je voortaan ook terecht bij Albert Heijn! Vanaf 27 maart zijn ze te koop bij de info-counter. Die gaat trouwens steeds meer lijken op de vertrouwde sigarenman-op-de- hoek. Naast tabaksartikelen, kran ten en batterijen breidt de nieuwe as- sortimentsgroep service-artikelen snel uit. Al eerder werden postzegels en ca deaubonnen aan het assortiment toe gevoegd. Vooral de kerstzegels waren een groot succes', zegt Bert van Reden van de Administratieve Organisatie Albert Heijn. En nu is het de beurt aan de telefoonkaart en de strippen kaart, want ook daar is veel vraag naar. Strippenkaarten zijn er van elf gulden en van tweeëndertig gulden vijfentwintig. Natuurlijk worden ook de roodkleurige reductiekaarten van zes gulden verkocht. Telefoonkaarten zijn verkrijgbaar voor vijf, tien en vijf entwintig gulden. "We overwegen nog of we ook een doosje met vier collec tors-items zullen toevoegen aan het as sortiment. Het verzamelen van tele foonkaarten is immers een rage', aldus Van Reden.

Personeelsbladen | 1995 | | pagina 2