8.00 uur, woensdag 1 februari. Tiel is leeg. Geholpen door 150 AH'ers uit Brabant en Utrecht is die nacht de winkel veranderd in een skelet. Zelfs de kassablokken en de koelinstallatie zijn verwijderd. Een paar Tieler medewerkers hangen nog wat rond. Ze hebben tot de volgen de ochtend acht uur om hun gebied te veriaten. 'En straks moet alles weer vol', zucht Ferry Reuser. Het ontbijt bestaat die ochtend uit ge vulde koeken van het tankstation waar de auto's in de rij staan. Zaterdag 4 februari. De Etos-ploeg in Tiel bezig met het herin- richten van de winkel. Duizenden lipsticks, oogpotloden en flesjes nagellak. Zaterdag 4 februari. Soldaten van de genie helpen in De Tuin van Tiel. Zaterdag 4 februari. Hulptroepen arriveren bij AH. De stemming zit erin. 'We zullen de schappen weer eens snel volzetten.' 8.00 uur, woensdag 1 februari. Ietwat onwen nig staat fili aalmanager Marcel Koe link in zijn bij na kale Gall Gall-winkel in Tiel. Afdelingsma nager De Wit bij de wirwar van kabels waaraan de koelinstalla tie heeft vastge zeten. 'Hoe krij gen we dit ooit weer voor el kaar?' 13.00 uur, woensdag 1 februari. Gespannen wach ten de medewerkers van AH-franchiser Theo Dries- sen uit Driel (bij Arnhem) op de beslissing van de dijkgraven. Evacueren of niet? Tijdens een ingelas te journaaluitzending zou de evacuatie bekend worden gemaakt. 'Als de dijk het begeeft, ben ik failliet', zegt Driessen. De dijk hield het, Driel hoef de niet dicht. Donderdag 2 februari. Het crisis team van Albert Heijn over legt met de betrokken super marktma nagers. Dinsdag 31 januari. Beteuterd en bedremmeld! De AH- winkel in Dreumel wordt leeggehaald. 11.00 uur, woensdag 1 februari. In het Landelijke Distributiecentrum in Geldermal- sen is de onderste verdieping leeggehaald. Als het water komt, zal het maximaal ander halve meter hoog staan. Sitemanager Mels Koster blijft als een kapitein op zijn schip, zelfs 's nachts wijkt hij niet van zijn post. 12.00 uur, woensdag 1 fe bruari. De spul len van het fili aal in Culem- borg worden binnengebracht in het DC in Gel- dermalsen. An derhalve meter van de vloer op een stapel pal lets betekent hoog en droog. Op de achter grond de pro- dukten uit Tiel.

Personeelsbladen | 1995 | | pagina 2