start Het waren er weer vijfhonderd meer dan in IS, over tweehonderd teams, namen vorige maand dear landse werkmaatschappijen van Ahold hadden ééni« Tsjechische winkelketen Mana was weer van de paiM Vereniging van Albert Heijn Franchise-nemers (VAHflr Ahold-lopers over het 16,1 km lange parcours vantf het applaus en de toejuichingen van duizenden toeji dat goed getrainde collega's ook in hun vrije tijd tol L |SCHO£Affl£«BAnfSi IJohn van Antwerpen (1.20.34) van Gall Gall Delft en Erik Leeuwis (1.23.13) van Gall Gall 's Gravezande. 'Ik ben net terug van vakantie en dan meteen zoiets', aldus Erik. 'De voorberei ding kon niet slechter. Ik was dan ook 10 minuten langzamer dan vo rig jaar. Maar toch had ik het voor geen goud willen missen.' 2 Theo Borawitz van Albert Heijn Leeuwarden (1.00.50) staat bij te komen aan de finish. Zijn tactiek bleek te werken. 'De tunnel is het moeilijkst. Daarna moet je je posi tie zoeken en kijken wat je nog over hebt. Dat bleek vandaag nog heel wat, hoewel ik het nu even slecht heb. Mijn tijd valt niet tegen. Ik ben er dik tevreden mee.' 3 De atleten stormen de IJtunnel uit. Links Fred Glaubitz van Al- bert Heijn Rijssen (1.04.30) met achter zich Ruurt Geskes van Ahold Vastgoed (1.03.11). Daar naast Arie Provoost van AH Dom burg (1.03.07) en Henri Struik van AH Franchise HK (1.03.14). 'Ik ben een echte mooi-weerloper', gaf Ruurt Geskes toe. 'Dus zat ik goed vandaag. Alleen jammer dat het publiek me onderweg natspoot met een tuinslang, anders had ik nog een minuut sneller gelopen.' 4Carla de Kleine van AH Paters- wolde haalde de finish royaal voor de sluiting van de tijdcontro- le. 'Het was zwaar, maar ik heb het gehaald en daar gaat het om. Meedoen is tenslotte belangrijker dan winnen.' 5 Gert van Werven (1.09.49) en Albert Veneman (1.09.05) van Meester. Hun haar zat bij de finish net zo goed als bij de start. 'Maar', zo meldde Gert, 'de hitte heeft me bijna genekt. Of ik aan opgeven heb gedacht? Dat woord komt in mijn woordenboek niet voor. Op mijn werk weet ik ook van geen ophouden. Zet dat er maar gerust in.' 6 Voor de derde achtereenvol gende keer wist het Ahold Top- team beslag te leggen op de eer ste plaats in de Businessloop voor bedrijfsteams. Hun voorsprong op nummer 2 bedroeg dit keer bijna 18 minuten. Op de foto v.l.n.r. Bob de Dood, Faoud Fertoute, Abra ham Zewdie, David Benatar, Je roen Broekzitter, Arnie Burleson en Jack de Renet. 7 In het team van Etos bevonden zich twee medewerkers van Etos België. Louis Nolis (1.06.23) en Annie van Kamp (1.11.29), bei den zeer ervaren lopers. Louis: 'Het was de eerste keer dat ik hier liep. Een mooie omloop met veel ambiance.' Annie: 'Het ging redelijk goed, ondanks een kwetsuur aan de hamstring. Ik vond het hier tof, tof, tof.' 8 Marco van der Lans van Mar- velo kwam binnen in een tijd van 1.02.59. 'Ik ben de hele weg aan het inhalen geweest. Beetje duwen zo hier en daar, maar ver der ging het prima. Het was ideaal weer om te lopen.' 9 John Achterberg van Meester (1.46.12). 'Ik geloof dat ik de gemiddelde tijd van het Meester- team aanzienlijk naar beneden heb gehaald. Maar ik had ze al gewaar schuwd: 'Als je voor mij kiest, dan kies je ook voor de consequen ties'. Maar voor een eerste keer is het lang niet slecht. Waar ben ik eigenlijk?' Abraham Zewdie van Albert Heijn De Bilt, net als vorig de snelste Ahold-loper, rent in to meloze vaart naar de finish. Hij ein digde in een tijd van 51.41. Zew die kreeg voor zijn prestatie onder meer de Ahold Vastgoed-wisselbe ker. 'Het ging niet echt lekker', stelde hij na afloop vast. 'Ik had rond de 50 minuten willen lopen, maar ik kwam pas na 2 kilometer in het juiste ritme. Achteraf ben ik niet ontevreden. Zo'n eerste plaats is natuurlijk toch mooi.'

Personeelsbladen | 1993 | | pagina 6