'Ze staan op de wachtlijst om hier te mogen fluiten' Ë'fÉ 14- -Persoonlijk- Jubilea 2d Jubilea 40 Dankbetuigingen Tien jaar Keiierslandentoernooi Dringen Frustratie Sport De heer R. Berkhouwer, mede werker Albert Heijn Groente- centrale Nieu- wegein, in dienst sedert 21 augustus 1968. Viering zal plaatsvinden op zaterdag 21 augustus, van 15.30 tot 17.00 uur in restau rant en zalencentrum Galg en Waard. Herculesplein 327, Utrecht. De heer J.W. van Aefst. mede werker Meester Wijhe bv, in dienst sedert 22 augustus 1968. Viering zal plaatsvinden op vrijdag 20 augustus, tijd en plaats worden op eèn later tijd stip bekendgemaakt. De heer W.M.G. Nabben, super marktmanager Albert Heijn-fi liaal Molenweg, Amsterdam, in dienst sedert 3 augustus 1953. Viering zal plaatsvinden op vrijdag 3 september, van 17.45 to7 19.00 uur in hotel Inntel, Provincialeweg 15, Zaandam. De heer H.M.J. Donkers, mede werker hoofdkantoor Albert Heijn, in dienst sedert V 26 augustus 1968. Viering k zal plaatsvin- den op vrijdag 27 augustus vanaf 16.00 uur in het perso- neelsrestaurant van het hoofd kantoor, Ankersmidplein 2, Zaandam. Mevrouw A.M. Looyschelder- Christ, medewerkster Albert Heijn-filiaal Daalseweg, Nijmegen, in dienst sedert 26 augustus 1968. Viering zal plaatsvinden op zaterdag 4 sep tember in het filiaal. De heer L.C.J. van Velzen, me dewerker Albert Heijn-filiaal B Middelwaard, Zoetermeer, in dienst sedert ljuli 1968. Viering zal .Sy plaatsvinden opdonderdag 1 juli, van 19.00 tot 20.30 uur in restaurant de Boerderij in de drie Hooibegen. De heer M.C. Dral, medewer ker Albert Heijn-hoofdkantoor, in dienst se- -.*■% dert vTfl 13 juli 1953. Viering zal plaatsvinden op vrijdag 16 juli vanaf 15.30 uur in Postiljon Heeren veen, Schans 65, Heerenveen. De heer A. Poulain, chauffeur Albert Heijn Distributiecen trum Zaan dam, in dienst sedert 3 au gustus 1953. Viering zal plaatsvinden op dinsdag 3 augustus vanaf 15.00 uur in vergaderzaal Oost van het dis tributiecentrum, Vredeweg, Zaandam. De heer J. J. Keune, medewer ker Marvelo, in dienst sedert 17 augustus 1953. Viering zal plaatsvinden op vrijdag 24 september V vanaf 15.15 uur in personeelsrestaurant Westerspoor-Zuid. De heer W.G.J. Roelofs, mede werker Verscentrale Zaandam, in dienst sedert 10 augustus 1953. MPlaats en wijze van worden op een later tijdstip yMi bekendge- WW*.\ maakt. Voor uw blijk van deelneming betoond na het heengaan van mijn man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Jan Jonker betuigen wij u onze oprechte dank. E. Jonker-Veltman, kinderen en kleinkinderen, Apeldoorn Voor uw blijken van medeleven bij het heengaan van mijn lieve man Jan de Vet ben ik u zeer dankbaar. Uw persoonlijke aan wezigheid of uw op andere wijze getoonde belangstelling heeft mij goed gedaan. Riet de Vet-Verbakel, Geldrop Wij willen u bedanken voor de steun en lieve woorden, voor de AHOLD FLITSEN JUNI 1993 ontelbare kaarten en geurige bloemen na het overlijden van Piet en Miep van Gulik. Dat deed en doet ons nog steeds heel goed. Wat blijft is de herin nering aan die twee lieve men sen en het warme gevoel van troost na hun overlijden. Kinderen en kleinkinderen, Castricum 12,5-jarig zakenjubileum J.H. Viester, Nunspeet Leny Vervenne, Ouddorp F. Rosenbaum J. van Dijk-Karst, Nw. Weerdinge 25-jarig zakenjubileum O. Veldhoven, Bergeijk F.G. Donker, Amsterdam Mevr. R. Vos, Bilthoven 40-jarig zakenjubileum Mevr. E. Scherpenseel, Driehuis Pensioen/VUT J. Brouwers, Tiel P. Harkema, Zaandijk Een traditie noemen ze het zelf al in Deventer. Sterker tratie. Dat zat zo: het dames- geraakte, margarinedoos van f Een traditie noemen ze het zelf al in Deventer. Sterker nog: een begrip. Het Keizerslandentoernooi van Albert Heijn. De afgelopen Hemelsvaartdag was het de tiende keer dat het toernooi gehouden werd en ze waren er weer allemaal: de Bianco's uit Coevorden, de honderden supporters en natuurlijk de Albert Heijn- voetbalteams uit het noorden en oosten van het land. En ook nu was het weer een da verend succes. 'Je praat toch al gauw over vijfhonderd sporters. En daarvan is er dit jaar maar één man het veld uitgestuurd. Dat zegt toch wel genoeg over de sfeer', aldus organisator Wim Hitman, assistent-supermarkt manager van AH-filiaal 1491 in Zwolle. Het is volgens de organisator dan ook geen wonder dat het al tien jaar dringen is om mee te doen. De aankondigingen zijn nauwelijks de deur uit, of de deelnemers staan bij wijze van spreken al bij hem op de stoep. Hitman heeft het wel meege maakt dat medewerkers van AH Driebergen 's avonds per auto naar zijn huis in Olst gier den om het inschrijfgeld te vol doen, teneinde zich van deelna me te verzekeren. 'Daaraan kun je zien dat het toernooi leeft on der de AH'ers', constateert Hit man met gepaste trots. Het aan tal deelnemende teams wordt door de omvang van het com plex bepaald. 'Normaal kunnen we maximaal 42 teams kwijt, maar de laatste drie jaar werd het sportpark gerenoveerd en konden we er maar 36 hebben: 24 heren- en 12 damesteams.' De wedstrijden worden steevast geleid door officiïle scheidsrech ters van de KNVB, en dat alles gratis en voor niets. Aan be langstelling is ook van arbiters zijde echter geen gebrek. 'Ze staan op de wachtlijst om hier alsjeblieft te mogen fluiten', zegt Hitman Het Keizerslandentoernooi is genoemd naar het Deventer winkelcentrum waar AH-filiaal 1072 is gevestigd, het filiaal van waaruit indertijd de aanzet tot het evenement werd gegeven. Dat was in 1984 en het initiatief ontstond min of meer uit frus tratie. Dat zat zo: het dames team van 1072 won in 1983 het AH-toernooi in Zevenaar, maar mocht het jaar daarop de titel niet verdedigen omdat het toer nooi vol zat. Dus besloten Hit man, toen nog werkzaam in fili aal 1072, en enkele collega's zelf een toernooi op poten te zetten. In Deventer was geen sportcom plex te krijgen, maar in het na bijgelegen Olst was AH van har te welkom. In het organiserende comité zitten nog altijd de men sen van het eerste uur, ook al werkt een aantal van hen al lang niet meer in filiaal 1072. Daartoe behoort Hitman zelf ook. "Wat we met z'n allen opge bouwd hebben in tien jaar tijd, gooi je niet zo maar weg", zo meent de organisator. Dat we zijn woorden niet alleen figuur lijk moeten nemen moge blijken uit de grote, enigszins in verval margarinedoos van het merk Bona, waarin Hitman het complete toernooi-archief zorgvuldig bewaart. Het voetballen vormt weliswaar de hoofdmoot, maar het Kei zerslandentoernooi dankt zijn reputatie toch ook in belangrij ke mate aan de jaarlijkse barbe cue waar dit jaar 330 man aan deelnam, gevolgd door een af sluitende feestavond in sport hal De Hooiberg. 'Met muziek van de Bianco's uit Coevorden en een grote boerenkapel. Dat knalde door die sporthal heen. Schitterend. Iedereen bovenop de tafels en stoelen. Of je nou uit filiaal X uit Hoogezand of fi liaal Y uit Enschede komt, het maakt niets uit, iedereen feest even hard mee. Dat doetje toch wel wat. Prachtig mooi om te zien hoe zo'n dag dan afloopt. De organisatie mag dan de nodi ge vrije tijd kosten, maar als je zoiets dan ziet dan weet je waarvoor je het doet. Schitte rend!' A propos: bij de dames won dit jaar AH-filiaal 1350 uit Ensche de voor de vierde keer in succes sie. In de finale werd met 3-0 ge wonnen van filiaal 1355 Zwolle. Bij de heren ging de eindstrijd tussen filiaal 1559 Deventer en filiaal 1161 Hoogezand-Sappe- meer. Deventer won na straf schoppen. Volgend jaar is er weer een Keizerslandentoer nooi. 'Wie het eerst komt, wie het eerst maalt.' Het jubilerende organisatie comité Wim Hitman deelt de beker uit AGENDA Zo. 29 augustus: Ahold-voor- loop, Atletiekvereniging Atos, Amsterdam-Noord. De generale voor de Dam tot Dam loop, te vens selectiewedstrijd voor de Ahold-topteams. Zie pag. 2 in deze Flitsen. Zo. 19 september: jaarlijkse Dam tot Damloop, gesponsord door Ahold. Ruim 16 km hardlo pen van Amsterdam naar Zaan dam via de IJtunnel. Informa tie: zie Flitsen mei. Za. 23 oktober: de Albert Heijn aqua-games in zwembad De Tongelreep in Eindhoven, geor ganiseerd door AH-filiaal 1443. Een zwemzeskamp voor alle AH-filialen waarbij de lol voor op staat, van 19.00 uur tot 21.00 uur, gevolgd door een feest. In formatie: Evert van Straten, tel. 040-439359. Medewerkers die een sport evenement organiseren kun nen de redactie hiervan in kennis stellen. De sport agenda is bedoeld om zoveel mogelijk Ahold-medewer- kers op de been te krijgen, als sporter en als toeschou wer. Alberl

Personeelsbladen | 1993 | | pagina 14