69 1* a 10- -Persoonlijk- Jubilea 2o Colofon JË/iI r r Johnny Oegema Wij hebben Johnny leren kennen als een gewaardeerde collega en vriend, die altijd voor ons klaarstond. Ons medeleven gaat uit naar zijn ouders en familie, die dit zware verlies moeten dragen. Managementteam, Onderne mingsraad en medewerkers Albert Heijn Distributiecentrum te Zwolle In memoriam Puzzel van de Maand V T V_ l l Rectificatie Sport agenda Dankbetuigingen -AHOLD FLITSEN MEI 1993 Hevig geschrokken hebben wij vernomen dat zaterdag 3 april is overleden, onze collega Verslagen en bedroefd geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze gewaardeerde collega Riet van Sonderen-Schouten Haar inzet en respect voor ande ren maakten Riet voor ons en de klanten een bijzonder mens. Wij wensen de familie alle kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Management en medewerkers Albert Heijn St. Jacobslaan, Nijmegen Verslagen geven wij kennis van het plotseling overlijden van Hennyde Gouw supermarktmanager Albert Heijn-filiaal Bentinckplein, Rotterdam. Wij wensen Ria en Youri veel sterkte toe met het dragen van dit grote verlies. Medewerkers Albert Heijn 1342 Bentinckplein, Rotterdam Gepensioneerden en oud-medewerkers Op 14 maart jl. overleed in de leeftijd van 86 jaar, de heer F.H. Zinsmeester gepensioneerd medewerker Albert Heijn Op 2 april jl. overleed in de leef tijd van 70 jaar, de heer LexvanderZwet gepensioneerd medewerker Miro Op 5 april jl. overleed in de leef tijd van 55 jaar, mevrouw Jannie Hooimei.ier oud-medewerkster Albert Heijn- hoofdkantoor Op 28 maart jl. overleed in de leeftijd van 72 jaar, de heer A.A. Ridderhof gepensioneerd medewerker Simon de Wit Op 9 april jl. overleed in de leef tijd van 73 jaar, de heer J. de Vet gepensioneerd medewerker Albert Heijn Op 17 april jl. overleed in de leeftijd van 85 jaar, de heer T. Huisman gepensioneerd bedrijfsleider Albert Heijn Op 26 april jl. overleed in de leef tijd van 65 jaar, de heer Jan Roke gepensioneerd medewerker Meester, Wijhe Mevrouw H.H.M. Barreveld, medewerkster Albert Heijn- filiaal Buik ig-» slotermeer- f»- plein, Amster- I t; dam, in dienst sedert 1 juni 1968. Viering zal plaatsvinden op vrijdag 18 juni vanaf 20.00 uur in Miranda Paviljoen, Amsteldijk 223, Amsterdam De heer H.H. van den Berg, area-consul- tantWinkel- «5 V automatise ring 8830, in dienst sedert 3 juni 1968 50e Jaargang, nr. 5 Mei 1993 Oplage 60.000 Redactiecoördinatie: Lara Roggekamp Albert Heijnweg 1 Kamer 246 1507 EH Zaandam Tel. 075-595722 Redactie: Jan Hol (hoofdredacteur Gijs Coffeng Ton deRoo Aad Schoen Rob van Straten Fotografie: JohanWeemhoffe.a. Vormgeving: Studio Tigges (lay-out) Egbert Jonker (adviezen) DTP opmaak: Magazine Partners Druk: Henkes Senefelder Viering zal plaatsvinden op maandag 7 juni, van 17.00 tot 18.00 uur in het Efteling Hotel, Horst 31, Kaatsheuvel De heer M.W.M. Verkoulen, medewerker Albert Heijn-filiaal Markt, Hoensbroek, in dienst sedert 3 juni 1968. Viering zal plaatsvinden op vrijdag 18 juni vanaf 18.30 uur in Trefcentrum Kunderhoes - Kun- rade Voerendaal De heer P. Stoffers, afroeper Ontvangst AH-distributiecen- trum Overijs sel, in dienst sedert 10 juni 1968. Viering zal plaatsvinden op donderdag 10 juni vanaf 16.00 uur in het personeelsrestaurant van het distributiecentrum, Galvani- weg, Zwolle De heer G. J. Oüdhuis, super marktmanager Albert Heijn-fili aal Grote Krocht, Zand- voort, in dienst sedert 10 juni 1968. Viering zal plaatsvinden op donderdag 10 juni, van 18.00 tot 19.00 uur in restaurant Het Gildehuis, Baanstraat 32, Beverwijk De heer N. van den Bunt, mede werker Albert Heijn-filiaal, Noordewier- weg, Amers- F foort, in dienst sedert 12 juni 1968. Plaats en wijze van viering worden op een later tijdstip be- vis 12 zaad boom T slee toer W m'ïer gerecht ijkings- serie andere 1 9 boom Amerik. inlicht. dienst matïS" spil 10 goden drank 11 sein teke ning lute- 5 T klemcel koraal rif schaal sele- specerij 7 onder- v"'rm beitel daar boom mak ajuin Jakob spel- leïding op- schrilt 13 T propje japon f 3 levens- tocht romp 'dans 2 kleurig geluid poort omroep vogel cjezins- krypton 4 vrucht T 8 mede- schaam kook- entstof 6 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Mevrouw A.P. Beurskens- Stam, medewerkster Albert Heijn-filiaal St.P. Canisius- laan, Eindho- 3^5^}ven, in dienst sedert 15 juni 1968. Viering zal plaatsvinden op dinsdag 15 juni van 20.00 tot 22.00 uur in zaal de Rondweg, Camphuysen- straat 1, Eindhoven De heer A. PAKVIS, medewerker Albert Heijn-filiaal Weissen- bruchstraat, 's-Gravenhage, in dienst se dert 17 juni 1968. Viering zal plaatsvinden op woensdag 16 juni, van 19.30 tot 21.30 uur in Espresso-res taurant Le Progrès, S. Lokman plein 26, 's-Gravenhage Mevrouw F.M.C. van Loon- Raaymakers, medewerkster Albert Heijn- filiaal De Els, Waalwijk, in dienst sedert 15 juli 1968. Viering zal plaatsvinden op maandag 21 juni vanaf 20.00 uur in het filiaal, De Els 46a, Waalwijk De heer P. Westdorp, super marktmanager AH-filiaal, Kei- zerswaard, Rotterdam viert zijn 25-jarig jubileum niet op 27 mei, zoals Flitsen vorige maand meldde, maar op donderdag 17 juni, van 17.00 tot 18.00 uur in Herberg 't Wapen van Rijsoord, Rijksstraatweg 67-69, Rijsoord. Vul dit Zweedse kruiswoord raadsel in en breng de letters in een vakje met een getal over naar het verzameldia- gram en lees zo een woord dat alles met het lenteseizoen te maken heeft. Onder de goede oplossingen wordt een CD- bon verloot. Winnares van de april-puzzel is mevr. B. van Vlaanderen van AH-filiaal 1209 in Nun- speet. De prijs komt eraan. Zo. 6 juni: Sportdag voor AH-fi- lialen in Purmerend. Zotte spel letjes. Terrein voetbalvereniging De Wherevogels, Purmerend. Aanvang 10.30 uur. Contact Henk Thoolen: 02990-28648. Wo. 9 juni: Ahold-golfdag bij De Zaanse Golfclub, Wijde Wormer. Aanvang 11.30 uur. Contact: Paul Gill, tel. 075-592002 Zo. 29 augustus: voorloop Dam tot Damloop, Atletiekvereniging Atos, Amsterdam-Noord. Contact: Stichting Le Champion, tel. 072-338136. Zo. 19 september: jaarlijkse Dam tot Damloop, gesponsord door Ahold. Ruim 16 km hardlo pen van Amsterdam naar Zaan dam. Zie het inschrijfformulier in deze Flitsen. Medewerkers die een sport evenement organiseren, kunnen de redactie hiervan in kennis stellen. De sport agenda is bedoeld om zoveel mogelijk Ahold-medewer- kers op de been te krijgen. Als sporter of als toeschou- Voor de hartverwarmende blij ken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het over lijden van mijn man, onze vader, opa en overgrootvader Gerard Christiaan Wilhelm Haleber zijn wij u bijzonder dankbaar. Het is voor ons zeer troostvol. A. Haleber-Groen, kinderen, kleinkinderen en achterklein kinderen, Santpoort-Zuid Uw warme medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van Gerrit Jan van Unen, is ons een grote troost in deze droevige schap na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa André van Kuyk waren voor ons een grote steun en daarvoor wil len wij u hartelijk danken. H.G. van Kuyk-Stegeman, kin deren en kleinkinderen, Almelo Voor de vele blijken van medele ven, zowel persoonlijk als schrif telijk ontvangen na het onver wachte overlijden van mijn ge liefde man en onze lieve vader en opa Bertus Roke betuigen wij on ze hartelijke dank. A. Roke-van 't Hul, kinderen en kleinkinderen, Wezep 12,5-jarig zakenjubileum J.W. van Veen, Wassenaar mevrouw S. Clement-Kaiser, Amsterdam 25-jarig zakenjubileum A. Broos, Harderwijk Mevrouw J.H. van Fruchten, Zoetermeer Pensioen/VUT De heer F. v.d. Boor, Uitgeest Ingezonden Briéf Riek v. Unen-Braaksma, Loes, Gé, Michael en Remco, Zaandam Voor de vele blijken van medele ven en belangstelling welke wij mochten ontvangen na het plot seling overlijden van Willem van 't Veer zeggen wij u hartelijk dank. De aanwezigheid van u al len, alsmede de bloemen en de schriftelijke reacties zijn voor ons een heel grote steun geweest. Uit aller naam: S.E. van 't Veer- Horn, Assendelft Zijn plaats blijft leeg, maar de grote belangstelling, de bloemen, de troostvolle brieven en kaar ten, blijken van liefde en vriend- Mijne heren, Ik ontvang zojuist de Flitsen van april. Daar staat een leuke kor tingsbon voor kersenbonbons in, alleen voor het personeel van Ahold. Dat is leuk, denk ik, dat is nog eens aardig. Dus ik naar Ja- min. Blijkt iedereen die bonbons te kunnen krijgen voor 6,95. Dat vond ik dus niet zo leuk en de aardigheid was eraf. Dat wilde ik toch even laten weten. Mevr. Karstel, Den Haag Naschrift Jamin Door een misverstand in een aantal winkels werden inder daad de Kersenbonbons voor 6,95 verkocht om de voorraad verouderde verpakkingen op te ruimen. Het is bijzonder te be treuren dat deze korting niét exclusief voor de Ahold-mede- werkers was, hoewel de mees ten over deze actieprijs heen alsnog de extra korting hebben ontvangen. Indien dit niet het geval is geweest, dan krijgt u van Jamin een tegoedbon. Laat u ons in dit geval per briefje we ten waar u deze bonbons ge kocht heeft voor 6,95. Het adres is: Jamin Winkelbedrijf, t.a.v. consumentenservice, post bus 148,4900 AC Oosterhout. U ontvangt dan alsnog de extra Ahold-korting. Excuses voor het ontstane misverstand.

Personeelsbladen | 1993 | | pagina 10