12 Collegiaal VERLEIH Oproep Veertien AH-supermarktmanagers uit 't Gooi zoefden vorige maand een dagje van de skipistes in het Duitse plaatsje Winterberg. Mensen die elkaar vooral van vergaderingen en werkbijeenkomsten kennen, samen in de sneeuw. 'Ach, het is net als in een supermarkt: je bent steeds op zoek naar nieuwe hoogtepunten!' GENOTEN HUIFKAR ■AHOLD FLITSEN MAART 1993 kregen ze het adres van een door Nederlanders gedreven hotel. Makkelijk met het oog op de taal De redactie van Flitsen zoekt voor de achterpagina Ahold-me- dewerkers die samen met colle ga's niet-alledaagse, spannende of bijzondere activiteiten in- of buiten werktijd ondernemen. Met z'n allen op stap? Samen parachutespringen? Een groep collega's op excursie? Geef het tijdig door. Bij terugkeer in 't Gooi bleken de AH'ers het roerend met elkaar eens: 'Het was grandioos', kon Flitsen als samenvatting van de reacties noteren. Wat wil je nou nog meerral die sneeuw, al die ber gen. We hebben echt genoten.' De langlaufers zijn er klaar voor Met de babylift omhoog SUPERMARKTMANAGERS IN DE SNEEUW De wintersporters voor de skiver huur. Staand v.l.n.r. Fien van Eg- mond, Ineke Zwueste, Geert van Langeveld, Tom de Kivet, Bertold Steur, Jan Berkel, Edwin de Groot, Cathleen Dresmé, Marco, Clemen Menne, Nelleke Verhoef, Bart van Westrenen, Maarten van Gent, Anita van Gent, Peter Bouw en zijn vrouw. Hurkend v.l.n.r. Coby Knol, Joke Steur, Hans Marinus, Joke Berkel, Ans Marinus, Corrie de Kivet, Coby van Langeveld en Rob Verhoef. strekte skigebied. En de beginners meldden zich bij de skischool voor een spoedcursus. Doel was na drie uur les op eigen houtje de berg af te zeilen. En dat lukte. Voorzichtig, 'im Pflug\ maar vast beraden, gleden de cursisten in triomf van de top en kwamen, zij het na uren, heelhuids beneden. Maarten van Gent van filiaal 1155 Hilversum: 'Ach, wat is er nou makkelijker dan van boven naar beneden te komen. Het gaat eigen lijk vanzelf.' En mede-organisator Hans Marinus van AH Breukelen: 'Je staat er elke keer weer van te kijken waartoe AH-supermarkt managers in staat zijn. Heb je m'n weekomzetten wel eens gezien?' Henk van Egmond hield het zelf bij wandelen. Skiën vond hij te gevaarlijk. Een tocht in de huifkar. 'Waar blijft de Glühwein?' Elk jaar gaan de supermarktma nagers uit 't Gooi, samen met hun partners, een dagje uit. Traditie. Maar het was de eerste keer dat ze gingen wintersporten. Dat kwam zo: door een wisseling van zonema nager was het uitstapje vorig jaar uitgesteld van de zomer naar de winter. Dus bedacht iemand: 'Winter, kou en sneeuw: waarom gaan we niet skiën?' De groep, in clusief zonemanager en PZ- functionaris, vertrok vorige maand per bus voor een driedaagse reis naar Winterberg. 'Een uitstekende manier om je collega's beter te le ren kennen', aldus de supermarkt manager van AH Laren en mede organisator, Henk van Egmond. Van AH-medewerkers die al eer der in Winterberg waren geweest kregen en bovendien slechts 100 meter lo pen van een skipiste met vier liften. Van Egmond: *We wisten bij het vertrek niet of er wel sneeuw lag. Daarom hadden we ook een alternatief programma. Maar ge loof het of niet: 20 kilometer voor Winterberg begon het te sneeuwen. We reden Winterberg binnen en er lag sneeuw.' Het verblijf in Winterberg begon met een tocht in een ruimschoots van Glühwein voorziene huifkar en eindigde de volgende avond met een daverend feest in het hotel. En in de tussenliggende tijd gingen de Daverend feest in het hotel AH'ers zich duchtig te buiten aan onbekommerde sneeuwpret. Wan delen, langlaufen en skiën. De deelnemers die al skiën konden maakten een tocht in het uitge-

Personeelsbladen | 1993 | | pagina 12