'SAMEN WERKEN, SAMEN FEESTEN' 12Collegiaal- Gall Gall Regio Veenendaal viert feest -AHOLD FLITSEN FEBRUARI 1993 Leendert-Jan Wiegmans (m), manager van het filiaal Utrecht-Lunetten: 'Ik vind het een goed initiatief, zo'n feest. Zeker omdat ons filiaal nog re latief kort bij Gall Gail aange sloten is. Vroeger waren we na melijk Impodra. Het is leuk om zo in korte tijd veel Gall Gall- ers te leren kennen.' Het Duo Dominique verzorgde de muzikale omlijsting. Na een enigszins weifelend begin was de dansvloer vanaf negen uur goed gevuld. Toen tegen half elf nog een dweilorkest ver scheen en iedereen meesleep te in een grandioze polonaise kon de avond niet meer stuk. Aan de roulettetafel kon men een beschaafd gokje wagen met fiches van een kwartje en een maximuminzet van vijf gul den. Achter de tafel overigens enkele neven van Jan den Boer. Corry Wilmsen, part-time me dewerkster van het filiaal Utrecht Overvecht: 'Ik heb in de tweeëneenhalf jaar dat ik voor Gall Gall werk in bijna alle Utrechtse vestigingen ge staan. Hier zie ik veel van mijn oude collega's weer terug. Hartstikke leuk. Het lijkt wel een reünie.' Margriet Schoenmakers, part-time medewerkster van Gall Gall Velp genoot van het koude buffet: 'Het ziet er goed uit en het smaakt ook uitste kend, vooral de vis is heerlijk.' Marian Wieggers, part-time medewerkster van het filiaal Arnhem Presikhaaf, was een van de eersten die langs het koude en warme buffet liep: 'Honger? Nee, nog niet. Straks ga ik wel iets eten, maar ik wil nu even kijken hoe de schalen er uitzien voordat iedereen eraan geplukt heeft. En ze zien er prachtig uit, vooral door mooie kleurencombinaties.' Erwin van de Velde, filiaalma nager in Nijmegen, mocht het feest openen. Zijn plannen voor de avond: 'Met iedereen klet sen. Op het officiële perso neelsfeest kom je daar niet aan toe. Er zijn gewoon teveel men sen om nieuwe contacten te leggen.' Het leek hem leuk om collega's uit z'n regio eens op een andere manier te ontmoeten. Dus organiseerde Jan den Boer, filiaal manager van Gall Gall in Veenendaal, een regiofeest. 'Als je samen moet werken, moetje ook samen feesten', vindt hij. 'Door de week heb je het altijd over je werk. Ook op vergade ringen of cursussen ontkom je niet aan zakelij ke gesprekken. En bovendien: Gall Gall heeft nu eenmaal altijd iets bijzonders.' Den Boer regelde het personeelsrestaurant van Grootverbruik Ahold in Ede als feestzaal. 'Ik was blij verrast door de manier waarop er bij GVA werd meegedacht om van hst feest een succes te maken.' En een succes was het zeker. Daarover waren de 150 aanwezige Gall Gall-ers en hun partners het roerend eens. Naast zo ongeveer de hele or ganisatie van het feest zorgde Jan den Boer met hulp van Ma- rius Ooms (I) en Erwin van de Velde (r) ook nog voor het hele koude en warme buffet.

Personeelsbladen | 1993 | | pagina 12