Minister Andriessen krijgt kijkje in Albert Heijn supermarkt-keuken Kaj: jongste deelnemer Vaste Klanten Fonds IN DIT NUMMER Vrijdag de 13e? Walsen en slurpen Ex-Impodra winkels nu ook vanuit DC Gall&Gall bevoorraad Flitsen en Jaarbeeld 1991 Zie pag. 3 Yvonne Werkman laat de minister proeven Gall Gall organiseerde de finale van de drankenkennis- quiz. Lees op de pagina 'Col legiaal' hoe parttimers en fi- liaalmanagers de strijd aanbonden. Entest uw ei gen drankenkennis. Wellicht wint u één van die fraaie wijnpakketten. Op 25 maart jl. bezocht minister Andriessen van Eco nomische Zaken het Ahold-concern. Doel van dit be zoek was de minister te informeren over de activitei ten van Ahold en hem te wijzen op het grote belang van de detailhandel voor de Nederlandse economie. Op het programma stond onder andere een rondlei ding door het nieuwe filiaal aan de Vermiljoenweg in Zaandam. De detailhandel, die aan 550.000 mensen werk verschaft, is de grootste bedrijfstak in Ne derland. Een bedrijfstak die al tijd in beweging is. Het is dan ook belangrijk dat de minister van Economische Zaken bij het bepalen van zijn beleid weet hoe het supermarkt-bedrijf werkt, wat de toekomstplannen zijn en welke nieuwe ontwikkelingen zich in de branche voordoen. Tijdens het werkbezoek werd de minister, die met twee topamb tenaren van het ministerie naar (zie verder pag. 2) Zes weken oud is hij nu: Kaj Groenewegen. Zoon van Kees en Marleen Groenewe gen uit Wateringen. Hij werd op 3 maart geboren. 3700 gram zwaar en 55 centimeter groot werd hij de jongste deelnemer aan het AH Vaste Klanten Fonds. 'Het was een cadeautje van zijn oma', zegt vader Kees. 'Die heeft verwoed boekjes volgeplakt en op de dag dat hij geboren werd, is hij deelnemer geworden. Een orgineel cadeautje.' Oma Groe newegen vond het een mooie ma nier om haar kleinkind een startkapitaaltje te geven. De re dactie van Flitsen verraste de kleine Kaj met een Vaste Klan ten Fonds-T-shirt. De verbouwing van het dis tributiecentrum van Gall Gall in Zoeterwoude vormde het sluitstuk van de integra tie van slijterijketen Impo- dra binnen Gall Gall. De stressbestendigheid van de werknemers van het DC is de afgelopen maanden flink op de proef gesteld, maar op vrijdag 27 maart kon de vol tooiing uiteindelijk met een feestelijk tintje worden be klonken. Gall Gall-direc- teur Matti Emondts hield een toespraak en 's avonds werd er gedineerd. Toen begin vorig jaar bekend werd dat Impodra door Gall Gall werd overgenomen had Leo Rivière, logistiek manager van DC Gall Gall, 5000 m2 opslag ruimte tot zijn beschikking. Dat was niet genoeg, want door de integratie ging de omzet 25 pro cent omhoog en kregen we dus meer eenheden te verwerken, (zie verder pag. 2) Deze maand is Flitsen wat dunner dan normaal. Acht pagina's actueel nieuws over de Ahold-werkmaatschappij en in plaats van twaalf. Maar, daarnaast vindt u nog eens acht aparte pagina's in de vorm van een bijlage. Hierin wordt verslag gedaan van de resultaten van het af gelopen jaar. Hoe hebben de werkmaatschappijen van Ahold in 1991 gedraaid? Hoe was het personeelsverloop, hoe was de omzet, wat was de groei? En hoe gaat de toe komst van Ahold er uit zien? Dit alles leest u in het extra katern van Flitsen, waarin het Ahold Jaarbeeld 1991 ge schetst wordt. nummer 4 NIEUWSBLAD VOOR MEDEWERKERS VAN KONINKLIJKE AHOLD NV 49e jaargang

Personeelsbladen | 1992 | | pagina 1