Woordzoeker Marvelo 00 Tegenbezoek Jubilea AH Franchisers enthousiast voor automatisering eigen winkel Colofon 10- -Persoonlijk- In memoriam Dankbetuiging 'Zoete broodjes bakken' c z u w s z -AHOLD FLITSEN NOVEMBER 1991 Gepensioneerden Op 23 september jl. overleed Op 11 oktober jl. overleed Op 18 oktober jl. overleed in de leeftijd van 80 jaar, in de leeftijd van 71 jaar, in de leeftijd van 66 jaar, de heer mevrouw de heer F. PHILIPPUS M. VAN OORD M. DUIJSER gepensioneerd hoofdkan gepensioneerd medewerk gepensioneerd medewerker toormedewerker. ster Albert Heijn. AC Restaurants. Op 27 september jl. overleed Op 12 oktober jl. overleed Op 22 oktober jl. overleed in de leeftijd van 63 jaar in de leeftijd van 84 jaar, in de leeftijd van 66 jaar, de heer de heer de heer A.P.J.M. KOLSTEREN J.P. VERHEULE H. J. FREDERIKS oud-medewerker Distribu gepensioneerd bedrijfsleider gepensioneerd medewerker tiecentrum Tilburg. Albert Heijn. Meester. Op 29 september jl. overleed Op 17 oktober jl. overleed in de leeftijd van 87 jaar, in de leeftijd van 66 jaar, de heer de heer S. KRAMER C. BERKENBOSCH gepensioneerd hoofdkan gepensioneerd medewerker Mogen zij rusten toormedewerker. Albro. in vrede LSM De heer A.P. Baars, medewerker Ma nagement Opleidingen Albert Heijn, in dienst sedert 5 december 1966. Viering zal plaatsvinden op woensdag 11 december 1991 vanaf 16.30 uur in het per- soneelsrestaurant van het hoofdkantoor aan het Ankersmidplein te Zaandam. De heer J.A.C.M. Kurvers, medewerker Albert Heijn-filiaal, Winkelcentrum 45 te Etten-Leur, in dienst sedert 12 december 1966. Viering zal plaatsvinden op donderdag 12 december 1991 om 19.00 uur in de kantine van het filiaal. De heer B.J. Huumeman, medewerker Vers Centrale Groenlo, in dienst sedert 19 december 1966. Plaats en wijze van viering worden op een later tijdstip bekend gemaakt. De heer H.M. Wolters, medewerker Dis tributiecentrum Zwolle, in dienst sedert 19 december 1966. Viering zal in besloten kring plaatsvinden. In de Albert Heijn-filialen is de automatisering in een verder gevorderd stadium dan bij de franchisenemers van AH. In samenwerking met AH Winkelautomatise ring heeft AH Franchising in oktober twee informatie dagen voor haar leden geor ganiseerd. Op beide dagen was de op komst overweldigend. Zo'n hon derd belangstellenden, veelal franchisers met hun super marktmanagers of met hun echtgenotes kwamen horen en kijken wat AH-Winkelautoma- tisering hen te bieden heeft. Tijdens deze dagen werd uit eengezet wat de automatise ringsmogelijkheden zijn voor franchisenemers. AH biedt de ondernemers een uitgebreid pakket hardware en software. De franchisers mogen uiteinde lijk zelf kiezen met welk sys teem zij willen gaan werken. Vooral voor een speciaal boek- houdpakket was veel belang stelling. 12,5-jarig huwelijks jubileum De heer en mevrouw A. Bakker- Pathuis, Zaandam 25-jarig huwelijksjubileum De heer en mevrouw B. Schut ten, Harreveld De heer en mevrouw J. Schaap, Huizen De heer en mevrouw van Over steeg, Oosterhout 40-jarig huwelijksjubileum De heer en mevrouw Molenaar- j de Wit, Deventer De heer en mevrouw L.J. v.d. Zwet, Eysden De heer en mevrouw van den Nieuwenhof-Hendriks i 50-jarig huwelijksjubileum De heer en mevrouw Bos-Slijk- I oord De heer en mevrouw F. van Wort, Beverwijk 55-jarig huwelijksjubileum De heer en mevrouw Splinter- Filippo, Oostvoome 12,5-jarig zakenjubileum Mevrouw W. Hesselink-Hoge- boom, Winterswijk 25-jarig zakenjubileum A. van Velsen, Amsterdam F. Eijkhout, Heiloo T. Willems, Elsloo 40-jarig zakenjubileum P. Bunschoten, Wormerveer E. Elling, Stadskanaal VUT/Pensioen Inge Sleebos, Zaandam B. Butter, Zaandam De woorden staan kriskras verborgen in het diagram. Indien alle te zoeken woor den zijn weggestreept, blij ven er nog letters over die van links naar rechts en naar beneden een zin vor- Schrijf de gevonden zin op een briefkaart en stuur deze v0#r 25 november 1991, onder ver melding van 'puzzel Flitsen no vember 1991' naar: Redactie Flitsen, kamer 249, Albert He- ijnweg 1,1507 EH Zaandam Vergeet niet uw eigen naam, adres en telefoonnummer te vermelden. Vermeld eveneens waar u werkt en het telefoon nummer waar u overdag be reikbaar bent. Een mand gevuld met heerlijke pro- dukten van Albro ging naar Olga van Ernst, al elf jaar caissière bij Albert Heijn in de Voorstraat in Utrecht. Zij had de oplossing 'Zoete broodjes bakken' van de puzzel van vorige maand goed. L A T S A P E D A L O C O H C Y E M N P K A 1 C K H R A V E R E T L E 0 O A S O O V V M Y E K K R N T C L E E E E O R D R Y 0 O A W 0 K R N R K R N U L R O W L R M M C O N A E A 1 E K T A T O E T U E D A H R D T T J L U O T N U T N S B E H H E T A O O Y 1 O C D 1 E N C E S K N R H F L E A W 1 T A E Y L N S N F T E P M V F H B N E Z 1 A E U i E E S V F E M Z E R E B E K E O O F O E A F H T Y R 1 L A B E K H K A A M S N E T H C U R V Niet zo lang geleden werd de AH-winkel in Renkum be zocht door enkele Tsjechi- sche stagiaires. De Tsjechi sche stagiaires waren naar Nederland gekomen om zich te bekwamen in alle facet ten van het werken in een supermarkt. Dat was een ideale voorbereiding op het werk dat hen in de volledig verbouwde en gereorgani seerde Mana-winkel in Ja- blonec te wachten staat. Jozé Perlo, Saskia van Kat wijk en Jantien Bouwman van de Albert Heijn-winkel in Renkum leerden hun Tsjechische collega's goed kennen en besloten om hun collega's in Tsjechoslowa- kije te gaan feliciteren bij de opening van hun winkel. Op eigen gelegenheid reis den ze naar Tsjechoslowa- kije. Ze hadden hun vakan tie gebruikt om oostwaarts te reizen en deze bijzondere i openingsdag mee te maken. I Op de foto v.l.n.r. Saskia van Katwijk, Jozé Perlo, Jantien Bouwman en Fritz Ahlqvist. 48e Jaargang, nr 10 (CjM November 1991 Oplage 50.000 Redactiecoördinatie: Jesseke van Buuren Albert Heijnweg 1 Kamer 249 1507 EH Zaandam Tel. 075 - 595904 Redactie: Hans Gobes (hoofdredacteur a.i.) Ton de Roo Aad Schoen Rob van Straten Medewerkers: Gijs Goffeng Job Woudt Fotografie: Johan Weemhoff.e.a. Vormgeving: Studio 124 (basisvormgeving) Studio Tigges (lay-out) Egbert Jonker (adviezen) Produktie: l.s.m.PR Bureau van Hulzen Druk: Henkes Senefelder

Personeelsbladen | 1991 | | pagina 10