Hessel heeft elke dag vakantie Voor de thuis blijvers Winkelen in Europa Lekker hè, die zomer Win een foto camera Spelletjes voor de kinderen 48e jaargang Vakantiebijlage juli 1991 SAH002000551 Flitsen Landelijk juli 1991 vakantiekrant Altijd prijs! Doe mee, kleur de vakantieplaat in en win een mooie prijs! Voor kinderen tot en met twaalf jaar is er op pagina 4 een leuke vakan tie-kleurplaat. Voor iedereen die zijn tekening instuurt is er een prijs. Daarnaast zijn er drie eer ste en tweede prijzen. Er zijn drie leeftijdsgroepen: Van 4 t/m 6 jaar, van 7 t/m 9 jaar en van 10 t/m 12 jaar. Van iedere leeftijds groep worden twee winnaars uit gezocht. Zij krijgen van Flitsen: Eerste prijs: een kleurpakket t.w.v. 60,-, Tweede prijs, een kleurpakket t.w.v. 40,-. Stuur je kleurplaat voor 29 juli 1991 in een gesloten envelop en onder vermelding van 'kleurplaat Flitsen vakantiebijlage' naar: redactie Flit sen, kamer 249, Albert Heijnweg 1,1507 EH Zaandam. Aan de wedstrijden en puzzels in dit nummer kunnen alle Ahold-me- dewerkers en hun gezinsleden deelnemen. Meer kinderen in het gezin? Geen probleem. Extra exemplaren van deze Ahold-va- kantiekrant zijn alleen schriftelijk aan te vragen bij bovenstaand adres. Volgens popster èn kroeg baas Hessel v.d. Kooij is Terschelling hét vakantie eiland bij uitstek. Hij geniet er in ieder geval elke dag. Of hij nu werkt of niet, voor hem is het iedere dag va kantie. Zie pagina 2 Vakantie! Wie krijgt er géén glimlach om de mond bij het idee alleen al? Een paar weken even iets anders doen en de gedach ten even helemaal los van het werk en de dagelijkse beslommeringen. De een kiest voor een actieve va kantie in een zonnig land. De ander neemt zich voor eens uitgebreid te luieren op de camping of gewoon lekker thuis.De uitspraak van de Engelse schrijver Je rome Klapka geldt daarbij voor alle AJhold-mede- werk(st)ers: "Je kunt onmo gelijk van het nietsdoen ge nieten als je geen stapels werk hebt te doen." De redactie van Ahold Flitsen wenst iedere medewerker dan ook een fantastische vakantie. Ver weg van die stapels werk, letterlijk of figuurlijk. Om dat te onderstrepen werd deze va kantiekrant samengesteld. Een kleurrijke bijlage met wetens waardigheden, leuke tips en puzzels voor jong en oud. Dat alles helemaal in het teken van vakantie. Een krant om nu al vast heerlijk in de stemming te komen, of om nog even te bewa ren en straks bij vertrek in de koffer te stoppen. Ook in Nederland is er veel te beleven in de zomer. We hebben een aantal tips voor u op een rijtje gezet. Van theaters tot boottochten, van dolfinarium tot auto museum, kies maar uit. Zie pagina 2 Bij Albert Heijn is het weer smullen deze zomer. Met diverse acties legt AH de nadruk op de heerlijkheden die vooral in de zo mer in trek zijn. Per week is er een ander thema. Zo zal zomer fruit en met name meloen veel aandacht krijgen. Natuurlijk staat de barbecue in het middel punt en is ijs een "hot-item'Wat 's zomers vooral goed loopt in de winkels zijn gemaksprodukten. Veel kant en klaar of snel klaar gerechten worden er dan ver kocht. Natuurlijk moeten dat ook de vitaminen niet vergeten worden. Veel tips om snel en makkelijk iets klaar te maken wat ook nog gezond is staan al licht in de zomer-AllerHande. ermee. En, wat die stapels werk be treft: die lopen echt niet weg! Als u naar het buitenland gaat komt u ze vast wel te gen: de winkels die binnen AMS-verband met Ahold sa menwerken. Ga er eens een kijkje nemen! In deze krant een overzicht van de AMS- winkels in Europa. Zie pagina 2 De Ahold-tèntöörtstelfmg 'ïn de greep van de streep', die bij het 100-jarig bestaan van Albert Heijn werd opgezet in het NÏNT in Amsterdam, blijkt ruim drie jaar na de opening nog steeds één van de grootste publiekstrek kers van het technologie museum te zijn. Tot nu toe hebben meer dan 300.000 mensen 'In de greep van de streep' bezocht. De exposi tie, die bezoekers een beeld van de ontwikkelingen op het gebied van winkelauto matisering geeft, zal zeker nog tot februari 1992 in het NINT te zien zijn. Een aardi ge tip voor de komende va kantie, zeker gelet op de 50% korting die u met de bon op deze pagina krijgt! BGzzelgn in vakanfie.sf^6i> Bps die puzzpl opj_dHe-win-1 naar sdsqjgen/eeiTmpj^f [po laroi dca«iefaêad'ejmitOhi,,, veel mobie vakaïitiefoföïs j mee te khnpen. m^erh^// Zie pagiha 3 FRANKRIJK! IITSLAND&j Behalve de Ahold-tentoonstel- ling is er nog veel meer te zien en te doen in het NINT. Er zijn verschillende vaste en wisselen de exposities. Voor jonge bezoe kers is er bijvoorbeeld het ex- ploratorium. Hier kunnen ze proefondervindelijk kennisma ken met de basisbegrippen uit de natuurkunde. De bezoeker kan voorts van alles te weten komen over autotechniek en ho lografie (techniek waarmee een voorwerp ruimtelijk kan wor den weergegeven). Kortom, het NINT staat garant voor een leerzame en goedgevulde va- BELGIÉ{ OOSTENRIJKi SPANJE j Voor de momenten dat de kinderen zich vervelen heeft Flitsen wat leuke tips voor u. Voor onderweg in de auto, voor op het strand, de cam ping of gewoon thuis. En u beleeft er zelf ook veel ple zier aan. Zie pagina 4 Nederlanders gaan graag op vakante. Zo'n 76% gaa: ieder jaar veer een korte ot langere vakantie naabinnen- of buitenland. Lange vakanties naar het buiten: anc zijn nog steeds het mees; popuair, £4% kiest voor tiet buiter land. cat zijn ,2 miljoen mensen. Maar waar gaan zij tiet liefst i naadoe? De populairste buitenlandbestemmingen staan nier op een rijtje. H ITALIË ft® GRIEKENLANDQ GROOT-BRITTANNIÉ\ In tegenstelling tot wat in an dere musea gebruikelijk is, mo gen de bezoekers in het NINT zelf overal aanzitten. Sterker nog: het wordt van hen ver wacht. Zelf scannen met kassa's, het spelen van het in- en verkoopspel, teleshoppen bij ZWITSERLAND! op toegangsprijs NINT voor maximaal 4 personen (geldig t/m 1 sept. 1991) LUXEMBURG x 11,2 miljoen mensen NBI, l.cidsciendam

Personeelsbladen | 1991 | | pagina 1