10- Persoonlijk Jubilea Dankbetuiging In memonam COLOFON Ahold Flitslnjuni 1991 De heer H. van Hamersveld, medewerker Gall Gall-fi- liaal. Rozengracht, Amster dam, in dienst sedert 1 juni 1966. Plaats en wijze van viering worden op een later tijdstip bekend gemaakt. De heer P.J. v.d. Water, mede werker hoofdkantoor Gall Gall, in dienst sedert 6 juni 1966. Viering zal plaatsvinden op donderdag 6 juni 1991 van 16.00 - 17.30 uur in de kantine van het hoofdkantoor van Gall Gall te Hoofddorp. De heer H.J.M.J.C. van Deursen, supermarktmana ger Albert Heijn-filiaal, Frans Léharplein, Eindhoven, in dienst sedert 6 juni 1966. Viering zal plaatsvinden op donderdag 6 juni 1991 van 18.00 - 20.00 uur in De Leemerhoef, Gestelsestraat 102, Aalst. De heer T.A. Tankink, vliezer/ snijder VC Groenlo, in dienst sedert 13 juni 1966. Plaats en wijze van viering worden op een later tijdstip bekendgemaakt. De heer A.L.A. de Heij, mede werker afd. Personeelsregi stratie Ahold, in dienst sedert 13 juni 1966. Viering zal plaatsvinden op woensdag 12 juni 1991 vanaf 16.00 uur in het personeelsres- taurant Gebouw De Bonkelaar, Zaandam. 12,5-jarig huwelijks jubileum De heer en mevrouw S. de Waard, Egmond a.d. Hoef De heer en mevrouw Verweij- Verschoor, Dieren De heer en mevrouw M.H. Schrama, Den Haag 25-jarig huwelijksjubileum De heer en mevrouw H. van Herk, Oudkarspel De heer en mevrouw J. van Berkel, Oisterwijk De heer en mevrouw Jong kind, Zaandam De heer en mevrouw J.D. Staalstra, Leeuwarden De heer en mevrouw L.R.M. Post, Limmen 50-jarig huwelijksjubileum De heer en mevrouw C. Vethaak, Zaandam De heer en mevrouw C. Kok 55-jarig huwelijksjubileum De heer en mevrouw K. Vos, 12,5-jarig zakenjubileum Mevrouw J. Kremer-Hoogen- dorp, Diemen Mevrouw H.A. v.d. Brugge, Haarlem Mevrouw Bolhaar-Oosterbaan 25-jarig zakenjubileum G. Mantel, Uden M. Hijstee, Purmerend Mevrouw C. Irikx-Janssen, Eindhoven Hartelijk dank aan al diege nen, die de viering van mijn 25-jarig jubileum en mijn af scheid bijwoonden. Ook wil ik u danken voor de vele atten ties in de vorm van bloemen, brieven en kaarten. C.H. van Tunen-de Winter. Hartelijk dank aan al diege nen die deze 2 mijlpalen (25- jarig zakenjubileum en VUT regeling) voor mij onvergete lijk hebben gemaakt. Ook dank voor de vele bloemen, kaarten, couverts en cadeaus. J. Schimmel-Boersen, Den Haag. Hartelijk dank aan bedrijfslei ding, collega's en oud-collega's van AH-fïliaal 1547, Waalwijk, voor de geweldige afscheidsre ceptie ter gelegenheid van het gebruik gaan maken van de VUT-regeling. N. v.d. Pol-v.d. Maaden, Heusden. Mede namens mijn vrouw wil ik u hartelijk danken voor de overweldige belangstelling, de attenties en de vele mooie bloemen bij mijn 50-jarig za kenjubileum en mijn afscheid. Deze dag blijft voor ons een onvergetelijke. Wim Hassink, Leusden. Mede namens mijn vrouw wil ik iedereen hartelijk bedanken voor de belangstelling bij mijn afscheid wegens het bereiken van de VUT-leeftijd. H. Sloots. Verdrietig vernamen wij het toch nog onverwachte over lijden op 4 april jl. van onze ADA FATELS Ada is 43 jaar geworden. Ze was gedurende 20 jaar werk zaam als medewerkster van de ARVA op het hoofdkantoor aan het Ankersmidplein te Zaandam. Ada was al enige tijd ziek. Wij verliezen <in haar een zeer toegewijde en en thousiaste medewerkster en een plezierige collega. Wij wensen haar ouders en fa milie veel sterkte bij het ver werken van dit grote verlies. Koninklijke Ahold nv Met droefheid geven wij ken nis van het overlyden op 22 april jl. van onze medewerker, de heer H.H. VAN DRIEL vleesspecialist van de Vers centrale Eindhoven. Wij hebben hem ervaren als een zeer loyale en enthousias te medewerker, die zich tot op het laatst betrokken voelde bij zijn werk. Wij wensen zijn vrouw en fa milieleden veel sterkte bij het dragen van dit grote verlies. Directie en medewerkers Albert Heijn bv Met leedwezen vernamen wij het toch nog onverwachte overlijden op 15 april jl. van onze collega GERARD HEGEMAN Gerard is 37 jaar geworden. Hij was gedurende 4 jaar bij ons werkzaam, laatstelijk als installatie-manager bij de af deling Winkelautomatisering. Wij hebben diep respect voor de wijze waarop hij zich tot het einde toe heeft ingezet voor zijn werk. In hem verlie zen wij een zeer toegewijde en inspirerende collega. Wij wen sen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte bij het verwerken van dit grote ver lies. Albert Heijn bv/Operations Op 21 februari jl. overleed in de leeftijd van 77 jaar, me vrouw C.S. BERGKAMP- KOLDERMAN gepensioneerd medewerkster Albert Heijn. Op 28 februari jl. overleed in de leeftijd van 66 jaar, de heer M.M. DE RUYTER gepensioneerd medewerker Albert Heijn. Op 1 maart jl. overleed in de leeftijd van 66 jaar, de heer A.F. SLEIFFER gepensioneerd medewerker Sterovita. Op 5 maart jl. overleed in de leeftijd van 80 jaar, mevrouw A.H. DE VRIES gepensioneerd medewerkster Sterovita. Op 9 maart jl. overleed in de leeftijd van 88 jaar, de heer H. JANSEN gepensioneerd medewerker Albert Heijn. Op 13 maart jl. overleed in de leeftijd van 70 jaar, de heer H. PLOMP gepensioneerd medewerker Distributiecentrum Albert Heijn. Op 22 maart jl. overleed in de leeftijd van 36 jaar, me vrouw A. POST-VAN MANSUM oud-medewerkster Albert Heijn. Op 8 april jl. overleed in de leeftijd van 83 jaar, de heer J.A. NIEUWENHUIZE gepensioneerd medewerker Simon de Wit. Op 17 april jl. overleed in de leeftijd van 80 jaar, de heer A. J. VOS gepensioneerd medewerker Meester. Op 18 april jl. overleed in de leeftijd van 71 jaar, de heer M.J. HUISMAN gepensioneerd medewerker Albert Heijn AH-medewerker Paul Goudriaan krijgt van burgemeester E.J. Brommet van Egmond de eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau opgespeld. Goudriaan was vorige maand 40 jaar in dienst en stapte tegelijk in de VUT. Mede namens Getty wil ik iedereen bedanken voor de bijdrage aan de viering van mijn 40-jarig jubileum en de VUT. Hartelijk dank voor de koninklijke onderscheiding, de mooie cadeau's, brieven, kaar ten e.d. Een speciaal woord van dank voor mijn collega's voor alle feestelijkheden. Prettig was het ook te ervaren door vele oude bekenden nog niet vergeten te zijn. Het ga u allen Paul Goudriaan, Egmond Binnen Na ruim 35 jaar, nu in de VUT, wil ik iedereen hartelijk be danken voor de prettige sa menwerking, die ik al die tijd heb mogen ondervinden alsme de voor de zeer gewaardeerde afscheidsreceptie en de toepas selijke cadeaus. Moge het u allen verder zeer goed gaan. J.G.C. Léon, Amsterdam. Mede namens mijn vrouw, wil ik een ieder danken voor de belangstelling, bloemen en ge schenken die ik ter gelegen heid van mijn pensionering mocht ontvangen. Het was hartverwarmend. M.J. van Riel, Gilze. Mede namens mijn vrouw be dankt voor de aandacht welke wij hebben ontvangen bij mijn vertrek uit de actieve dienst bij Ahold. Paul van der Poel, Huizen. Daar het voor mij onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken voor de warme be langstelling en medeleven tij dens de ziekte en crematie van Jo van Gelder, wil ik dat graag langs deze weg doen. Het is fijn te weten, dat Jo bij veel mensen zo geliefd was. Riek van Gelder. Groot was de belangstelling en hartelijk medeleven na het overlijden van mijn lieve man, Pieter Hart. Uw medeleven heeft ons veel steun gegeven bij dit grote verlies. M.T. Hart-van der Meulen, Koedijk. Op 12 maart jl. overleed in de leeftijd van 49 jaar, de heer J. VAN GELDER oud-medewerker Albert Heijn. Mogen zij rusten in vrede Voor uw medeleven en belang stelling bij het overlijden van mijn lieve man, Simon Keijzer, betuig ik mijn oprechte dank. Ook namens mijn kinderen en kleinkinderen. G. Keijzer-Kuiper, Monnickendam. Voor de vele blijken van be langstelling en medeleven, be toond voor en na het overlij den van onze lieve zoon, Her man Lakenvelt, betuigen wij u onze oprechte dank. Wij zijn u dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft ge geven. Fam. G. Lakenvelt, Farm- sum. 48e Jaargang no.5 Juni 1991 Oplage: 50.000 Redactiecoördinatie: Jesseke van Buuren Albert Heijnweg 1 Kamer 249 1507 EH Zaandam Tel. 075 - 595904. Hoofdredacteur a.i.: Hans Gobes Redactie: Ton de Roo Aad Schoen Rob van Straten Jos Tigges Ilay-out Ton van Vliet Johan Wfeemhoff foto's Redactie en produktie: i.s.m. PR Bureau van Hulzen Druk: Henkes Senefelder.

Personeelsbladen | 1991 | | pagina 10