Tweeduizendste hypotheekadvies door Adviesbureau Van der Zalm Personalia Jubileum 40 jaar i 0 Jubileum 25 jaar Dankbetuiging Hoofdprijs voor bowlingteam AH Leek In memoriam pagina 10 Flitsen Ahold-medewerkers kun nen sinds 1981 voor een gratis hypotheekadvies te recht bij Adviesbureau Van der Zalm in Bussum. Steeds meer mensen ma ken daar gebruik van. Zo kon bureau Van der Zalm begin dit jaar zijn tweedui zendste advies geven aan Ahold-medewerker de heer Hoeks, personeels- en opleidingsfunctionaris in Zaandam. Bureau Van der Zalm houdt zich bezig met advisering over hypotheken, verzeke ringen en pensioenen. Het accent ligt echter vooral op hypotheken, het specialisme van het bureau. Iedere Ahold-medewerker, on geacht of hij of zij werkt als heftruckchauffeur bij GVA, als verkoopster bij Etos of als directeur bij Albert Heijn, kan gebruik maken van de diensten van het bureau. Ge heel gratis zet deze alle finan- Mart Hoeks en Ileci Steenber gen krijgen het tweeduizend ste hypotheekadvies van G.J. van der Zalm (midden) De heer P.J. Goudriaan, projectleider Lo gistiek Albert Heijn bv, in dienst sedert 2 april 1951. Viering en tevens afscheid zal plaatsvin den op vrijdag 12 april 1991 vanaf 16.00 uur in het personeelsrestaurant van het hoofdkantoor aan het Ankersmidplein te Zaandam. Mevrouw J. Schimmel-Boersen, mede werkster Albert Heijn-filiaal, Thomson- laan 92, Den Haag, in dienst sedert 4 april 1966. Viering zal plaatsvinden op zondag 7 april 1991 van 13-00-16.00 uur in Party centrum 'Thorbecke', Donker Curtius- straat 6a, Den Haag. Mevrouw C.H. van Tunen-de Winter, medewerkster hoofdkantoor Albert Heijn, in dienst sedert 4 april 1966. Viering zal in besloten kring plaatsvinden. De heer H.G.M. Henst, medewerker Al bert Heijn-filiaal, Roostenlaan 112, Eind hoven, in dienst sedert 1 april 1966. Viering zal plaatsvinden op dinsdag 9 april 1991 van 18.00-19-30 uur in het filiaal. Mevrouw P. Goet-Veldman, medewerk ster Albert Heijn-filiaal, Soendaplein 18. Haarlem, in dienst sedert 25 april 1966. Plaats en wijze van viering worden op een later tijdstip bekendgemaakt. De heer G. Doomekamp, medewerker Service Desk, Operationele Systemen Al bert Heijn bv, in dienst sedert 1 mei 1966. Viering zal plaatsvinden op woensdag 1 mei 1991 vanaf 16.30 uur in het perso neelsrestaurant van kantoor de Bonkelaar, Zaandam. De heer P. Battem, medewerker Output Systeem Albert Heijn bv, in dienst sedert 2 mei 1966. Viering zal plaatsvinden donderdag 2 mei 1991 vanaf 16.15 uur in het perso neelsrestaurant van het hoofdkantoor aan het Ankersmidplein 2 te Zaandam. De heer J.H. Klingens, projectleider bij TSA, in dienst sedert 16 mei 1966. Viering zal plaatsvinden op dinsdag 14 mei 1991 vanaf 16.15 uur in het perso neelsrestaurant van kantoor De Bonkelaar. Zaandam. Mevrouw A.H.M. Beijnsberger-Vor- stenbos, medewerkster Albert Heijn-fi liaal, Petrus Canisiuslaan 49, Eindhoven, in dienst sedert 25 mei 1966. Viering zal in besloten kring plaatsvinden. De heer R. Geertse, medewerker Albert Heijn-filiaal, Westelijke Achterweg 31, Middelharnis, in dienst sedert 31 mei 1966. Viering zal plaatsvinden op dinsdag 28 mei 1991 vanaf 16.00 uur in de kantine van het filiaal. 12,5 jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw H. Vel- seboer. Alkmaar 25-jarig huwelijksjubi leum De heer én mevrouw JAA'. Clifnan, Zaandam De heer en mevrouw Kool- Blommestein, Koog aan de Zaan De heer en mevrouw Christ- Rengers, Den Haag De heer en mevrouw J. van Grootveld. Hoogvliet ciële mogelijkheden op een rijtje. De juiste hypotheek wordt bij de gegeven situatie gezocht. Al tweeduizend Ahold-mede- werkers hebben nu gebruik gemaakt van de diensten van Van der Zalm. De volgende tweeduizend die meer willen weten over de mogelijkhe den kunnen contact opne men met Adviesbureau Van der Zalm in Bussum, telefoon 02159-47659. Formulieren voor het aanvragen van een hypotheekadvies zijn te ver krijgen bij het COR-secreta- riaat, het filialenbureau, het secretariaat van elke werk maatschappij of rechtstreeks bij Adviesbureau Van der Zalm. In Stadskanaal is dit jaar voor het eerst een bowlingtoer- nooi voor AH-filialen in de provincies Groningen, Fries land en Drenthe gehouden. De animo was groot. 24 ge mengde teams, elk bestaande uit 5 personen, kwamen in actie. De hoofdprijs ging naar het team van Leek. Captain Jelly Hoogstra van de Groningse kampioensplocg: „Ons doel was uiteraard om dit toernooi te winnen, maar daarnaast vonden we het 40-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw J. Neij- ring 50-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw Philip- pus, Overveen 40-jarig zakenjubileum Mevrouw C. Vogels, Purme- rend Hartelijk dank aan al diege nen die mijn afscheidsrecep tie bijwoonden. Ook dank voor de ontvangen attenties in de vorm van couverts, bloemen, telegram, brieven en kaarten. Mede namens mijn vrouw. LJ. Jonker, Goes Verrassend was het, dat zovc- len ons bij het afscheid van mijn lieve vrouw, Jannie Masmeijer-van Beek, terzijde ook ontzettend leuk om eens collega's uit andere filialen te ontmoeten in een ontspan nen sfeer." Van het team uit Leek maak ten verder deel uit: René Lou- wes. Harry Pepping. Albert Ippen en supermarktmana ger Jan I.ubbcrs. Op de twee de tot en met de zesde plaats van het AH-Bowlingtoernooi eindigden achtereenvolgens: Veendam, Delfzijl, Haren 1. Emmen 2 en de 'AH Killers' uit Emmen. stonden. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft het gevoel dit niet alleen te dragen. Wij danken u hiervoor uit de grond van ons hart. Jan Masmeijer, Breukelen Voor de vele blijken van be langstelling en medeleven, betoond voor en na het over lijden van mijn lieve man, Willem Huijsman, betuigen wij u onze oprechte dank. Wij zijn u dankbaar voor de steun en troost, welke ons dit heeft gegeven. A. Huijsman-Hartog, Wor- Voor uw medeleven en be langstelling bij het overlijden van mijn man. Ad Weijtmans, zeggen wij u hartelijk dank. J. Weijtmans-Hendriks, Tilburg Met grote droefheid heb ben wij kennis genomen van het overlijden van on ze gewaardeerde mede werker en collega, TOINE ROVERS in de leeftijd van 57 jaar. Toine heeft bijna 22 jaar bij het Ahold-concern ge werkt, waarvan de laatste 6 jaar bij Ter Huurne's Handelsmij. bv te Venlo. Wij zullen zijn nagedach tenis in ere houden. Directie en personeel Ter Huurne's Handelsmij. bv Wij zijn diep getroffen door het overlijden op 10 februari 1991 van HERMAN LAKENVELT in de leeftijd van 22 jaar. Herman was een fijne, hartelijke collega, wiens vriendschap wij erg zul len missen. Wij wensen zijn familiele den heel veel sterkte toe. Medewerkers Albert Heijnfilïaal 1280. Delfzijl Op 6 februari jl. overleed in de leeftijd van 69 jaar, de heer A. WEIJTMANS gepensioneerd medewer ker DC Tilburg Op 19 februari jl. over leed in de leeftijd van 50 jaar, mevrouw G. DE VRIES-JANSEN oud-medewerkster Ko ninklijke Ahold nv Op 24 februari jl. over leed in de leeftijd van 41 jaar, de heer P.F. KLAASING oud-medewerker Albert Heijn bv OP 25 februari jl. over leed in de leeftijd van 61 jaar, de heer H. ASKES gepensioneerd medewer ker Albert Heijn bv Mogen zij rusten in vrede.

Personeelsbladen | 1991 | | pagina 10