Winnaars kerstpuzzel Flitsen 1990 Jubileum 25 jaar Personalia Dankbetuiging In memoriam Jubileum 50 jaar Jubileum 40 jaar pagina 8 Flitsen De heer JA.M. Kommers, bedrijfsleider Albert Heijn-fïliaal, Zonneplein 31Bergen op Zoom, in dienst sedert 1 maart 1966. Viering zal plaatsvinden op vrijdag 1 maart 1991 om 17.00 uur in Restaurant Moerstede, Vogelzang 5 (Moerstraatse- baan) Bergen op Zoom. De heer H.P.M. Stam, medewerker Albert Heijn-fïliaal, Hanzestraat 145, Arnhem, in dienst sedert 21 maart 1966. Viering zal plaatsvinden, op dinsdag 19 maart 1991 om 18.30 uur in Restaurant de Zonnehoek. Schaapsdrift 96, Arnhem. De heer J. Stehouwer, filiaalbeheerder Gall Gall, Bloemdaalseweg 62, Bloe- mendaal, in dienst sedert 16 maart 1966. Plaats en wijze van viering worden op een later tijdstip bekendgemaakt. De heer CA. de Graaff, medewerker Al- bert Heijn-filiaal, Veerstraat 20. Bussum, in dienst sedert 21 maart 1966. Viering zal plaatsvinden op donderdag 21 maart 1991 van 19.00-21.00 uur in de kantine van het filiaal. Een dienstverband van 34 jaar, dat is een hele kluif! Een gepast cadeau voor Willem van Riel, die onlangs afscheid nam van Meester. „Daar kan nog een beste soep van ge trokken worden", grapte de zestigjarige Van Riel Na vele functies vervuld te hebben bij Meester, maakte hij gebruik van de VUT-regeling. Zijn laatste functie was die t an be heerder van het darmenma- gazijn. De heer G. Mantel, medewerker Albert Heijn-filiaal, Markt 19, Uden, in dienst se dert 13 maart 1966. Plaats en wijze van viering worden op een later tijdstip bekendgemaakt. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden op 24 januari jl. van onze col lega JANNY MASMEIJER Zij zal in onze herinne ring voortleven als een zeer vriendelijke opge wekte collega. Wij zullen haar missen Ons medeleven gaat uit naar haar echtgenoot en overige familieleden. Bedrijfsleider en mede werkers Albert Heijn fi liaal 1245, Breukelen. Op 19 december jl. over leed in de leeftijd van 89 jaar, de heer J.F. ROOS gepensioneerd medewer ker Sterovita. Op 23 december jl. over leed in de leeftijd van 80 jaar, de heer W. HUIJSMAN gepensioneerd hoofdkan toormedewerker. Op 25 december jl. over leed in de leeftijd van 68 jaar, de heer J. HARMSEN gepensioneerd medewer ker Meester. Op 2 januari jl. overleed in de leeftijd van 90 jaar, de heer J.M. BOUDRI gepensioneerd medewer ker Formosa. Op 16 januari jl. overleed in de leeftijd van 82 jaar. de heer A.J. WELP gepensioneerd medewer ker Formosa. Op 17 januari jl. overleed in de leeftijd van 77 jaar, de heer C. MULLER gepensioneerd hoofdkan toormedewerker. Op 17 januari jl. overleed in de leeftijd van 80 jaar, de heer A. TER STEEGE gepensioneerd medewer ker Marvelo. Op 22 januari jl. overleed in de leeftijd van 63 jaar, de heer S.P. BRUSSE oud-medewerker Albert Heijn. Op 23 januari jl. overleed in de leeftijd van 69 jaar. de heer P. HART gepensioneerd medewer ker Albert Heijn. Op 20 januari jl. overleed in de leeftijd van 71 jaar, de heer K. VERWOERT gepensioneerd medewer ker Kok Ede Op 4 februari jl. overleed in de leeftijd van 80 jaar. de heer S. KEIJZER gepensioneerd medewer ker Albro Bakkerijen Mogen zij rusten in vrede. De heer W.M. Hassink, coördinator wo ningzaken Koninklijke Ahold nv, in dienst sedert 10 maart 1941. Viering en tevens afscheid wegens VUT zal plaatsvinden op dinsdag 12 maart 1991 om 15.30 uur in het personeelsrestaurant van het hoofdkantoor aan het Ankersmid- plein 2 te Zaandam. De heer H.L. van Riel, medewerker Roke rij/Kokerij Meester bv, in dienst sedert 12 maart 1951. Viering zal plaatsvinden op vrijdag 8 maart 1991 om 15.15 uur in het bedrijfs restaurant van Meester bv, Wijhe. 12,5 jarig zakenjubileum mevrouw Trommels-Verha- ge, Vlissingen P, van Bart, Lelystad T. Geraerts, Vught mevrouw A.W. Jonkers-van de Meij, Zaandam mevrouw M.Th. Bouweriks, Vught 25 jarig huwelijksjubi leum de heer en mevrouw R. Lin demulder de heer en mevrouw Lem mers, Spaarndam 40 jarig huwelijksjubi leum de heer en mevrouw A. Jon ker, Houten de heer en mevrouw C. Schot, Amsterdam 50 jarig huwelijksjubi leum de heer en mevrouw H. Mul der, Den Haag 55 jarig huwelijksjubi leum de heer en mevrouw Th. Fransen-Lucas, Veenendaal 60 jarig huwelijksjubi leum de heer en mevrouw H. Spaargaren, Amsterdam Langs deze weg wil ik ieder een bedanken voor de grote belangstelling bij mijn af scheid van Albert Heijn-filiaal 1186 in Castricum. Deze on vergetelijke dag zal altijd in mijn herinnering blijven. D. Jager-Salgaert, Castri cum. Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik de directie en alle collega's bedanken voor de belangstelling en de ca- deau's bij mijn afscheid we gens het bereiken van de VUT-leeftijd. Alles heeft er toe bijgedragen, dat deze dag voor ons onvergetelijk is ge worden. M.C. Baijens, Krommenie. Mede namens mijn vrouw wil ik iedereen bedanken.in het bijzonder al de collega's van AH-filiaal 1216 te Den Haag voor de belangstelling bij mijn afscheid wegens het bereiken van de VUT-leeftijd. CA. van Trigt, Den Haag. Indrukwekkend was uw be langstelling, het medeleven, het medegevoel, in woord en gebaar. Het was zo intens dat wij u dankbaar zijn daar wij mede door u door kunnen gaan op ons gevoel -in mens zijn-, Carla Peek-Walet, Hilver sum. Wij willen u van harte bedan ken voor de grote belangstel ling tijdens zijn leven en na het zo plotseling overlijden van mijn lieve man, Theo Stornebrink. Thea Stornebrink-Sch ra ge, Amsterdam. Voor de vele bewijzen van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, Geert Haar, betuigen wij on ze welgemeende dank. V. Haar-Witting, De Wijk. Met leedwezen vernamen wij dat na een ziekte-pro- ces van een aantal maan den, op 20 december 1990 is overleden me vrouw K.W.G. SCHILPEROORD- MUSTERS Zij was werkzaam in ons Gall Gall-filiaal te Wad- dinxveen. Wij hebben haar leren kennen als een fijne, hard werkende collega. Wij wensen haar familie veel sterkte toe. Directie en medewerkers Gall Gall Op 2 februari jl. overleed de heer H.J. NOTENBOOM in de leeftijd van 38 jaar. De heer Notenboom was werkzaam als chauffeur bij het Verscentrum Rot terdam, één van de onder delen van de Hoofdgroep Vers van GVA. Hij was een betrouwbare, hardwerkende medewer ker en een fijne collega die met groot plichtsbe sef zijn werkzaamheden verrichtte. Onze gedachten gaan uit naar zijn echtgenote en andere familieleden. Wij wensen hen sterkte. Directie Hoofdgroep Vers GVA. De hoofdprijs i 'at i de Flilset i Kerstpi tzzel (f 150.- aai i waardebonnen) is gewonnen door mevrouw V. Gasan (ziefoto) medewerkster Etos-filiaal 7362 in l '/recht. De tweede en de derde prijs gingen naar respectievelijk meirouw S.S. Leeuwen uit Leeuwarden en mevrouw f. de Vries uit Delft.

Personeelsbladen | 1991 | | pagina 8