4 Feest in Leek, Groningen In memoriam Jubileum 25 jaar Personalia Dankbetuiging Johan werkt weer! pagina 8 Flitsen Het gaat goed met Jo- han Schoonderwald. Zo goed zelfs dat Johan al weer is te vinden op de afdeling Houdbaar van AH-filiaal Oosterbeek. Johan raakte zwaar gewond tijdens de gewapende over val van mei vorig jaar in het Oosterbeekse filiaal. Momen teel werkt Johan drie halve dagen per week. Onder bege leiding van zijn arts werkt hij eraan om langzamerhand zijn werkzaamheden uit te brei den. Johan: „Ik loop nog niet zo snel, maar met behulp van intensieve fysiotherapie gaat het steeds ietsje beter. Ik ben blij dat ik weer tussen mijn collega's ben en weer wat kan doen." De afgelopen maanden heeft Johan een overweldigend aantal kaar ten en brieven ontvangen. „Dat vond ik echt indrukwek kend, dat zoveel mensen aan mij gedacht hebben. De brie ven en kaarten kwamen over al vandaan, niet alleen van AH-filialen, ook van DC's, het hoofdkantoor en andere Ahold-onderdelen. Zelfs van de directie van Edah kreeg ik een kaart. De vijf a zeshon derd brieven en kaarten kon ik natuurlijk niet allemaal beantwoorden. Vandaar dat ik via Flitsen tegen al die mensen die me een hart on der de riem gestoken heb ben, wil zeggen: bedankt voor jullie reacties!" 12,5-jarig zakenjubileum Corrie Grool, Gouda 25-jarig zakenjubileum P. Schoen, Krommenie G. Wevers, Groenlo 25-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw Bartels, Veghel De heer en mevrouw H. Roo- zenburg 40-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw J. Les- meister, Amsterdam De heer en mevrouw P.J. van Gulik, Zaandam 50-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw A.J. Welp-Grimmelt, Amsterdam De heer en mevrouw W.T. Karseboom, Rotterdam Mede namens mijn echtge note wil ik iedereen bedan ken die in woord en/of ge schrift belangstelling heeft getoond bij mijn afscheid van Marvelo. Dank zij u is het een onvergetelijke dag gewor den. N. Vermeulen, Zaandam. Mede namens mijn vrouw wil ik een ieder bedanken die mijn afscheid tot een onver getelijke dag heeft gemaakt. G.H. Ultee, Krommenie. Mede namens mijn vrouw wil ik iedereen heel hartelijk bedanken die in woorden, gebaren en ludieke daden mijn afscheid als bedrijfslei der Albert Heijn onvergete lijk heeft gemaakt. 14 november was voor ons een dag van vriendschap en warmte, wij zullen die nooit vergeten. C J. van Cappelle, Baam. 2 oktober, de dag van mijn pensionering, is voor mij en mijn gezin 'n dag geworden om nooit te vergeten. Ieder een hiervoor mijn hartelijke dank. A.W. Stoop, Eindhoven. Mede namens mijn man wil WÊMBÊÊÊBÊÊÊÊIÊKÊÊÊÊÊÊÊKÊIÊIÊÊM Met verslagenheid heb ben wij kennisgenomen dat onverwachts op 4 de cember 1990 is overle den onze collega JACOB WESTERHUIS in de leeftijd van 24 jaar. In onze Job verliezen wij een fijne collega. Bedrijfsleider en mede werkers Albert Heijn, Drachten. Op 15 december 1990 overleed na een slopende ziekte OLGA S.C. HE0N - VAN DER POEL voormalig directeur Communicatie bij Ahold en echtgenote van onze oud-president en huidig commissaris A. Heijn. Ons medeleven gaat uit naar haar echtgenoot en overige familie. Raad van Bestuur Koninklijke Ahold nv ik iedereen van AH-filiaal 1093 te Groningen bedanken voor de belangstelling bij mijn afscheid wegens het be reiken van de VUT-leeftijd. E. Bakker-Bolt, Winsum. Voor uw hartelijke blijken van deelneming, ondervon den na het heengaan van Jan Bohle betuigen wij u onze oprechte dank. Familie Bohle. Wij willen familie, vrienden en kennissen onze oprechte dank betuigen voor de harte lijkheid en het medeleven ondervonden tijdens de ziek te en na het overlijden van Joop Meester. Uit aller naam: G. Meester- Klokkers. Op 19 november jl. over leed in de leeftijd van 69 jaar, de heer P.D. DONKER gepensioneerd mede werker DC Zaandam. Op 8 december jl. over leed in de leeftijd van 71 jaar, de heer G. HAAR gepensioneerd medewer ker Sterovita. Op 9 december jl. over leed in de leeftijd van 88 jaar, de heer G. DE LEEUW gepensioneerd medewer ker Albro Bakkerijen Zwanenburg. Op 19 december jl. over leed in de leeftijd van 68 jaar, de heer J. SCHURINK gepensioneerd medewer ker Meester. Mogen zij rusten in vrede Dagtocht voor gepensioneerden In het novembernummer van Flitsen gaven wij de data van dagtochten voor gepensio neerde medewerkers in de maanden mei en juni. De da tum van de dagtocht voor ge pensioneerden die uit Zwol le vertrekken ontbrak. Deze dagtocht zal plaatsvinden op dinsdag 7 mei 1991 Ook de uitnodiging van deze dag tocht ontvangen de betrok ken gepensioneerden in de laatste week van maart. De heer M.C. Hijstee, medewerker Maga zijn Inventaris Wormer, in dienst sedert 18 februari 1966. Viering zal plaatsvinden op donderdag 14 februari vanaf 16.00 uur in het perso- neelsrestaurant van het hoofdkantoor An- kersmidplein 2, Zaandam. De heer J.B. Dreyer, zonemanager area- kantoor Tilburg, in dienst sedert 21 fe bruari 1966. Viering zal plaatsvinden op vrijdag 22 februari 1991 van 17.30- 19-30 uur in restaurant De Zwaan. Markt 7, Etten-Leur. De heer B.J. van Rietbergen, filiaalbeheerder Gall Gall, in dienst se dert 28 februari 1966. Viering zal in besloten kring plaatsvinden. Mevrouw C.G. Irikx-Janssen, mede werkster Albert Heijn-filiaal Tarwelaan 70, Eindhoven, in dienst sedert 28 februari 1966. Viering zal plaatsvinden op don derdag 28 februari 1991 vanaf 18.00 uur in de kantine van het filiaal. De heer FJ.C. Vogels, medewerker Al- bert Heijn-filiaal Limburglaan 2, Eindho ven, in dienst sedert 28 februari 1966. Viering zal plaatsvinden op donderdag 28 februari vanaf 20.00 uur in de perso- neelskantine van het filiaal. Rectificatie In tegenstelling tot hetgeen vermeld staat in de decembereditie Flitsen, zal het jubi leum van de heer M.W. de Bruin niet wor den gevierd op donderdag 14 februari maar op dinsdag 7 mei 1991- In het GoningseLeek is de opening van een nieuw All- filiaal uitbundig gei <ierd. De redaktie 1 an Flitsen on li >ing een foto waarop vrijwel alle 51 mede werkeis van de nieuwe winkel zijn te zien. Alle medenerkers 1 -eel succes gewenst in de nieuwe winkelI

Personeelsbladen | 1991 | | pagina 8