Organist tussen de schappen Sensational Impodra-bedrijfs - leiders in Zaandam OPVALLEND i2f.ifiaïtei Wffi&m Vijf jubilarissen vieren samen feest USA Flitsen pagina 7 De feestdagen zijn in aan tocht, je wilt kerstsfeer in je winkel dus wat doe je? Je zet je orgel op de bloemenafde- ling en je gaat er zelf achter zitten spelen. Dat deed al thans service-manager Tony Santoli van de Finast-super store in Vernon, in de Ameri kaanse staat Connecticut. Een week lang galmde het ge hele kerstrepertoire, van I'm dreaming of a white Christ mas tot Jingle Bells en vice versa, door de winkel. Zater dag voor Kerst kreeg Tony bovendien hulp van een vioolspelende cassière. Hun collega's zijn blij dat Kerst weer achter de rug is, maar de klanten vonden het prach tig, en daar ging het uiteinde lijk om. In december 1990vierden rijf dames van Mi-filiaal 1269 in Barneveld tegelijk ban 12' 2- jarigjubileum lichte volhou ders dus, deze dames. F.en feli citatie voor dit sterke team, bestaande uitvl.n.r. I'roukje Smid-de Vries. Gé Bakker- Gruppen. Gré Maasland- Spierdijk. Wil vel Broek-v.d Engelenhoven en Corry Tol- huizen-Kyman First National Supermar kets heeft naast het be kende Finast-label een tweede huismerk geïntro duceerd: SENSATIONAL. De verkoopcijfers van de eerste produkten, waar onder een nieuw type vol korenkoekjes met stukjes chocola, waren zonder overdrijving (what's in a name) sensationeel. Ook BI-LO en Giant Food Sto res zullen binnenkort, als aanvulling op hun be staande huismerken, plaats inruimen op hun schappen voor dit nieuwe Ahold-huismerk. In totaal zullen zo n 200 SENSATIO- NAL-produkten verschij nen. De bedrijfsleiders van Impo- dra, de onlangs door Ahold gekochte slijterijketen die in de loop van 1991 zal worden geïntegreerd in de Gall Gall-organisatie, waren vori ge week op bezoek in het Ahold-hoofdkantoor voor een eerste kennismaking met het concern. De bedrijfslei ders werden toegesproken door Peter van Dun, lid Raad van Bestuur, SpA-directeur Chris van den Broek en plaatsvervangend directeur Gall Gall Matty Emondts. Geheel in de geest van het bedrijf werd er ook tijd inge ruimd voor het nuttigen van een aperitief. De kennisma king, die tevens bedoeld was als nieuwjaarsbijeenkomst, werd besloten met een koud buffet. The Fresh Company in Am- Amsterdam een fijne en voor- wijzing naar alle heerlijkhe- met het opschrift „IIeeeeerlijk sterdam wilde graag op apar- al smakelijke kerst toewen- den die verkrijgbaar zijn bij Freshmis f viel in goede aar- te wijze alle inwoners van sen, met natuurlijk een ver- The Fresh Company. De tram de. heel Amsterdam sprak er over.

Personeelsbladen | 1991 | | pagina 7