AH-We esp feliciteert ouders van vijfling Vuurdoop voor nieuwe winkels vlak voor de feestdagen mm,;,! I KINDEROPVANG BIJ ALBERT HEIJN SUMAMHS LEI ÓÓK or m KLEINTJES/ Albert Heijn AH-filiaal Weesp organi seerde samen met Bonduelle voetbaltoernooi pagina 6 Flitsen l UIV to inpers Hampers ipers Hampers s In Weesp werd op 2 december jL een vijfling gebo ren. De gelukkige ouders zijn vaste klant bij het AH-filiaal in Weesp. Supermarktmanager Berthold Steur en zijn team hebben het ineens complete gezin in de bloemen gezet, een pakket met baby artikelen voor ze samengesteld en een waardebon cadeau gedaan. Moeder Fatima Jagho en de vijf kinderen. Rachida, Redouan, Rachid. Ikram en Safia verkeren in goede gezondheid. Helaas kon er van de vijfling geen foto gemaakt worden. Supermarktmanager Berthold Steur was bereid zich op de foto te laten zetten met wat artikelen die de familie Jagho van de AH-medewer- kers cadeau gekregen hebben. Ook toont Steur het geboortekaartje van de vijfling. gingen twee compleet nieuwe A-filialen open. Met een geheel nieuw team. Een zware taak voor de supermarktmanagers en hun medewerkers. De nieuwe filialen staan in Amsterdam, aan het Cor- nelis Troostplein, en in Hoorn, aan de Van De- demstraat. Supermarktmanager E. van Craaikamp van het Amster damse filiaal: „Een echte Ron Handgraaf (34), chef van de vleesafdeling in het Amsterdamse filiaal Cornelis Troostplein. structuur was er nog niet. Dat hebben we uitgesteld tot na de feestdagen. We hadden het al druk genoeg: speciale kerstversiering aanbrengen, kerstdisplays maken. Ook de klanten moesten wegwijs ge maakt worden in de nieuwe winkel, en dat allemaal naast het gewone werk." Het AH-filiaal in Weesp orga niseerde dit jaar voor het eerst het Bonduelle Zonetoernooi. Op 10 november voetbalden een aantal dames- en heren- teams om een wisselbeker. De zonemanager, TI. de Nijs en commercieel directeur van Bonduelle Nederland J. Was senaar reikten de prijzen uit. Op de eerste plaats bij de he ren eindigde het team van fi liaal 1344 uit Iluizen-Ooster- meent. Tweede werd het team van Bonduelle Nederland BV en derde het filiaal 1083 uit Weesp. Bij de dames eindigde het team van filiaal 1155 uit Hiliersum-Kerkelanden op de eerste plaats. Filiaal 1247 uitMaarssenbroek werd twee de en filiaal 1083 uit Weesp eindigde op de derde plaats. De aanvoerder van het da- mesvoetbalteam van Weesp, Meriam Heusen, neemt de derde prijs in ontvangst van zonemanager H. de Nijs. AH-medewerkers kunnen met ingang van 1 februari gebruik maken van een regeling voor kinderop vang. Kinderen van mede werkers kunnen vanaf die datum via Albert Heijn bij gastouders onderge bracht worden. Het bedrijf zal een deel van de daar mee gemoeide kosten voor zijn rekening ne men. Doel van de nieuwe regeling is het werken voor mensen met kinderen te vergemakke lijken. Albert Heijn is met de ze regeling voorlopig de eer ste. De andere werkmaat schappijen zijn nog op zoek naar eigen mogelijkheden. Op grond van de resultaten van een proef en een eerder gehouden enquête heeft AH gekozen voor kinderopvang door gastouders. De opvang zal via de Stichting Kinderop vang Human itas worden ge- regeld. Medewerkers die voor een andere vorm van opvang kiezen krijgen echter dezelfde tegemoetkoming in de kosten. Uitgegaan wordt van de tarieven van Humani- tas. Albert Heijn vergoedt 50% van de gemaakte kosten met een maximum van f 2,20 per uur voor het eerste kind. Voor het tweede, derde of vierde kind gelden andere bedragen. Daarover kunnen de AH-medewerkers alles le zen in een folder die binnen kort in filialen, distributie centra en kantoren zal wor den verspreid.

Personeelsbladen | 1991 | | pagina 6