ïn Personalia Jubileum 25 jaar Dankbetuiging memonam Jubileum 40 jaar Sinterklaas bezoekt AH-kinderen in Amstelveen Showroom GVA Non-Food geopend pagina 8 Flitsen De heer F. Bakker, medewerker Albert Heijn-filiaal Molenwijk 25-27 te Amster dam, in dienst sedert 12 januari 1966. Viering zal plaatsvinden op vrijdag 11 ja nuari 1991 in De Oude Herberg, Over toom 65 te Westzaan van 15.30 tot 17.00 uur. De heer J.H. Jongerius, verbonden aan Albert Heijn-filiaal Hondsrug 60 te Utrecht, in dienst sedert 24 januari 1966. Viering zal in besloten kring plaatsvinden. Mevrouw J.M.H. Styckel-Dalhoeve, me dewerkster Albert Heijn-filiaal, Rijnstraat 20, Enschede, in dienst sedert 28 januari 1966. Viering zal in besloten kring plaatsvinden. De heer M.W. de Bruin, medewerker Albert Heijn-filiaal, De Eglantier 234, Apel doorn. in dienst sedert 14 februari 1966. Viering zal plaatsvinden op donderdag 14 februari 1991 van 19.00 - 21-00 uur in Restaurant Alambic, Nieuwstraat 66, Apel doorn. Mevrouw C. Vogels, verbonden aan Albert Heijn-filiaal, Buikslotermeerplein 158, Amsterdam, in dienst sedert 5 februa ri 1951. Viering zal plaatsvinden op dinsdag 5 fe bruari 1991 van 15.00 - 17.00 uur in de Tilburystraat 28, Purmerend. De kinderen van medewer kers van drie Amstelveense AH-filialen kregen op 1 de cember Sinterklaas op be zoek. Ondanks hun drukke programma hadden de Spaanse goedheiligman en zijn zwarte knechten veel werk gemaakt van de bijeen komst. Op eenwielers sla lomden de Zwarte Pieten door de zaal. Sommige mede werkers meenden in de Sint en zijn pieten hun eigen su permarktmanager te herken nen. Navraag in Spanje heeft 12,5-jarig zakenjubileum Mevrouw W. Kooi, Amers foort Mevrouw G. Amersfoort Verbruggen, Mevrouw R. Smit-v.d. Heide, Enschede J. Hoosemans, Schagen Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik iedereen be danken voor de belangstel ling bij mijn afscheid wegens het bereiken van mijn pen sioengerechtigde leeftijd. Het ga u allen goed! W.G. van de Wijgert, Sas- senheim. 25-jarig zakenjubileum Z.B. Raven, Zaandam J.M. Driessen, Tilburg J.J. Knapen, Tilburg 40-jarig zakenjubileum W. Tel, Utrecht Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedan ken, betuigen wij u langs de ze weg onze oprechte erken telijkheid voor de blijken van belangstelling na het overlij den van Hansradj Ramesh- Chandre Kasi. Het heeft ons bijzonder gesterkt en ge troost dat u zich allen zo be trokken voelde bij dit grote verlies. Uit aller naam: Bea Kasi, Purmerend. 25-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw J. van Reenen, Rozenburg De heer en mevrouw Borst- Blok, Lopik 40-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw Pay- mans-Meijer, Loon op Zand De heer en mevrouw Lubbin- ge-Kramer, Voorthuizen GVA Non-Food heeft sinds enkele weken een eigen showroom. Drie maanden eerder was al een eigen kan toor in gebruik genomen. GVA Non-Food heeft 4000 artikelen in zijn assortiment waarvan een kleine 2000 arti Door de vele blijken van be langstelling, zowel persoon lijk als schriftelijk, is het niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken na het overlij den van mijn zwager en onze oom J.A. Bouwmeester. Uw medeleven was ons allen een grote steun. K. Bouwmeester-Ten Hove, Wijhe. Met grote verslagenheid vernamen wij het plotse ling overlijden ten gevol ge van een noodlottig ver keersongeval op 15 no vember jl. van onze me dewerker HENK DE JONG in de leeftijd van 42 jaar. Henk had onlangs af scheid genomen als be drijfsleider van onze Cen trale Slagerij te Zaandam en stond op het punt zich te gaan wijden aan zijn nieuwe taak als project leider nieuwbouw. Wij verliezen in hem een zeer enthousiaste en har telijke medewerker, die wij allen een warm hart toedragen. Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Managementteam en me dewerkers Albert Heijn Vers Vlees Groep Verdrietig vernamen wij het toch nog onverwach te overlijden op 15 no vember jl. van onze chef Magazijn en Distributie JOHN PEEK in de leeftijd van 41 jaar. John was in die functie werkzaam in de groente centrale te Nieuwegein, maar was al enige tijd ziek. Wij verliezen in hem een zeer toegewijde en enthousiaste medewer ker. Zijn vrouw en kinde ren wensen wij heel veel sterkte toe bij het verwer ken van dit verlies. Directie en medewerkers Commerciële zaken Vers 11 Wij zijn geschokt door het overlijden van BAUKJE VAN DER HEIDE in de leeftijd van 21 jaar. Wij verliezen in haar een gewaardeerd medewerk ster en collega en wensen haar familie en vriend veel sterkte toe. Bedrijfsleider en collega's Albert Heijn filiaal Bella- mystraat, Terneuzen Op 25 oktober jl. over leed in de leeftijd van 71 jaar, de heer A. MAUS gepensioneerd medewer ker CS Eindhoven. Op 30 oktober jl. over leed in de leeftijd van 73 jaar, de heer H. ZANDHUIS gepensioneerd medewer ker Meester. Op 3 november jl. over leed in de leeftijd van 62 jaar, de heer J.F. BOHLE oud-medewerker CS Zaandam. Op 7 november jl. over leed in de leeftijd van 80 jaar, mevrouw M.M. HAMEL VAN BAVEL gepensioneerd mede werkster Marvelo. Op 11 november jl. over leed in de leeftijd van 76 jaar, de heer J.P. MEESTER gepensioneerd medewer ker Albert Heijn. Op 12 november jl. over leed in de leeftijd van 75 jaar, de heer J. WILLEMS gepensioneerd medewer ker Meester. Op 14 november jl. over leed in de leeftijd van 82 jaar, de heer J.C. VAN DER KOLK gepensioneerd medewer ker Meester. Mógen zij rusten in vrede Met droefheid vernamen wij het overlijden op 17 november jl. van onze collega THEO STORNEBRINK in de leeftijd van 55 jaar. Wij verliezen in hem een gewaardeerde medewer ker. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Medewerkers Albert Heijn Administratiekantoor Amsterdam kelen op voorraad gehouden worden. Alle produktgroe- pen, zoals serviesgoed, glas werk, bestek, tafel- en ser veergerei, bargerei, appara tuur e.d. worden in dc show room tentoongesteld. „Tf:eo Hensen is Sinterklaas", werd beweerd in Amstelveen. „En Peter Kieft en Rob van Proosdij zijn Zwarte Pieten tot dusverre niets opgele verd. Hoe dan ook, de Spaan se weldoener kwam niet zon der cadeautjes. Vooral de Zwarte Piet-petten vielen bij veel kinderen in de smaak. Volgens Hannie Fijou, één van de organisatoren van het feest, was het een zeer ge slaagde middag. In totaal wa ren er 37 kinderen en onge veer 40 volwassenen aanwe zig. Als het aan de Amstel veense AH-ers ligt, komt Sint volgend jaar weer langs.

Personeelsbladen | 1990 | | pagina 8