Werkmaatschappijen Heropening AH-filiaal Westerwatering in Zaanse stijl Personeelsfeest Marvelo in Antilliaanse sfeer Albert Heijn eeftwóire Etos Kapselwedstrijd druk bezocht Marvelo GVA Instel werkt samen met Nederlands Zuivelbureau GVA-teams strijden om zaalvoetbalbokaal pagina 10 Flitsen Onlangs opende het Zaan dams e AH-fïliaal te Westerwa tering de deuren na een verbouwing. Om dit feit te vieren, organiseerden de collega's van het filiaal op het Ankersmidplein in Zaandam tal van festiviteiten. De eerste drie openingsdagen waren uitgeroepen tot 'Zaan se dagen'. Zo was de winkel versierd met posters met daarop het bekende Zaanse huisje. Het personeel ging gekleed in - veelal zelfgemaakte - traditionele Zaanse klederdracht. Verder was er voor de klanten in de win kel een expositie van oude foto's uit de binnenstad van Zaandam. Als klap op de vuurpijl ver trok er op de openingsdag vanaf het Ankersmidplein een authentieke sjees met daarvoor een Fries paard, richting het nieuwe filiaal. Daar aangekomen overhan- digde supermarktmanager Nico Koppenol bloemen aan Dick Rijk. supermarktmana ger van het nieuwe filiaal. Ook schonk hij namens zijn filiaal een oude foto met daar op een oude molen, genaamd 'de held Jozuadie nog steeds midden in de wijk Westerwatering staat. De of ficiele opening was toen al verricht door Sonja Hen schen, medewerkster van het AH-filialenbureau. .V/co Koppenol (r.) feliciteert zijn collega Dick Rijk met het verbouwde filiaal. MAAR l£T0P. De grote finale van de Etos Kapselwedstrijd, donderdag 22 novem ber in een drukbezoch te discotheek Metro pool te Zaandam, is ge wonnen door Chantal Bisch uit het Zeeuwse Goes. Zij was één van de vijftien finalisten die op het podium werden ge roepen om vervolgens voor het oog van de des kundige jury het 'wed- strijdkapsel' nog eens te maken. De keuze voor dit vijftiental was reeds eerder door de ju ry gemaakt op grond van de foto's die bij de Etos Beauty Case-filialen met het wed strijdformulier waren ingele verd. Ruim 2.000 inzenders hadden gehoor gegeven aan de oproep een origineel kap sel te bedenken en dit vervol gens te maken met behulp van haarprodukten die bij Etos te koop zijn. De finalisten kregen tijdens de finale-avond één uur de tijd om hun kunststukje nog maals op te voeren. De jury leden waren het na uitvoerig overleg eens wie met de eer ste prijs naar huis mocht. Uit eindelijk werd Chantal Bisch de trotse winnares van een Fiat Formula Uno. Volgens de jury beantwoordde haar kap sel het meest aan de criteria die bij de beoordeling wer den gehanteerd, waaronder originaliteit en complexiteit. Voor alle veertien overige kandidaten was het ook feest, want zij kregen een kerst weekend in Londen cadeau. Na de prijsuitreiking werd er Bij het horen van de einduit slag reageren de finalisten verrast. Voor Chantal (mid den) u>as de verrassing het grootst. Uit handen van René s Froger kreeg zij de sleutels van de Fiat Formulo Uno. in de Zaandamse discotheek nog tot in de kleine uurtjes doorgefeest. Tot de aanwezi gen behoorden ook enige medewerkers van Etos. Zo was bedrijfsleider Theo de Vries uit Leeuwarden zelfs met drie bussen mensen naar Zaandam gekomen om het feest bij te wonen. Het sfeervolle Etos Haargala werd met live-muziek omlijst door de Nederlandse topar tiesten René Froger en Loïs Lane. een extra exotisch tintje. Na afloop varieerden de reacties van „heel gezellig" tot „su perleuk, jammer dat er niet vaker zo'n personeelsavond is". De opkomst maakte ook al duidelijk dat men bij Mar velo best wel wat vaker wil feesten: de organisatie had gerekend op zo'n 150 man, maar uiteindelijk bleken 300 mensen te zijn gekomen. Op vrijdagavond 9 november was het dorp Blokker middel punt van een personeelsfeest van Marvelo. De avond stond in het thema van de Antillen en daarom kreeg iedere gast bij binnenkomst een prikke lende tropische cocktail aan geboden. Later op de avond zorgde de „Dutch Rythm Steel and Show Band" voor een exotisch sfeertje, waarop iedereen zijn interpretatie van de lambada en andere tropische dansen ten beste kon geven. Een heuse limbo show gaf het feest nog eens Sinds kort werken Instel Services en het Neder lands Zuivelbureau met elkaar samen. Het GVA- bedrijf kan gebruikmaken van de keukens van het Nederlands Zuivelbureau voor speciale cursus sen. Daarnaast stelt Instel haar brede kennis van de bedrijfsrestauratieve sector ter beschikking aan het Zuivelbureau. Instel heeft zelf speciale cur sussen ontwikkeld met theo rie- en praktijklessen voor haar kantinemedewerkers. Omdat het bedrijf zelf geen geschikte cursusruimte had bood het Nederlands Zuivel bureau zijn keuken in bruikleen aan. Het Zuivelbu reau heeft diverse keukens verspreid in het land, waar voor culinair geïnteresseer den gevarieerde kookcursus sen worden gegeven. De cur sussen vinden veelal 's avonds plaats. Overdag mag Instel nu gebruikmaken van deze keukens voor haar kan tinecursussen. Voor het Nederlands Zuivel bureau is Instel een goede raadgever op het gebied van koken in kantines en bedrijfs restaurants. Want Instel Ser vices is de enige grootver- bruik-leverancier die kanti necursussen geeft. Op zaterdag 10 november streden zes GVA-teams in een Utrechtse sporthal om de hoofdprijs in het eerste GVA/HIC zaalvoetbaltoer nooi. Behalve het team van de win naars (regionaal verscen trum Mid West) deden mee: Evers Horeca Totaal, Instel, GVA Non Food, regionaal verscentrum Ommen en de HIC. Het initiatief van drie medewerkers van HIC (Ho reca Inkoop Centrale) Breu- kelen bleek een succes. Na afloop van de prijsuitreiking was iedereen het erover eens dat dit evenement volgend jaar weer georganiseerd moet worden. Martin van Oosten, één van de initiatief nemers: „Op deze manier leer je elkaar eens op een an dere manier dan per fax of per telefoon kennen. Een vol gende keer kunnen we mis schien denken aan een hele dag, waarop dan ook andere sporten aan bod komen." Jan Versluis, teamaanvoerder van regionaal verscentrum Mid West, toont trots de ge wonnen beker aan het pu bliek.

Personeelsbladen | 1990 | | pagina 10