Too,GIANT GEEFT 50 KM2 BOMEN WEG Ahold Jubileum 25 jaar Jubileum 40 jaar Personalia Dankbetuiging Dagtochten voor gepensioneerden In memoriam pagina 8 Flitsen 'Jf. De heer H.W.M. v.d. Schoof, bedrijfslei der Groentecentrale Tilburg, in dienst se dert 6 december 1965. Viering zal plaatsvinden op donderdag 6 december 1990 vanaf 17.30 uur in res taurant De Commanderie, Rielseweg 861, Tilburg. De heer H.A.F. de Vos, administratie in structeur Etos, in dienst sedert 15 decem ber 1965. Viering zal in besloten kring plaatsvinden. Mevrouw A.W. Jonkers-v.d. Mei archief assistente bij Albert Heijn Communicatie, in dienst sedert 23 december 1965. Viering zal plaatsvinden op vrijdag 21 de cember 1990 om 16.00 uur in het restau rant van het gebouw Klampersstraat 1 te Zaandam. De heer C.P. Koomen, medewerker Mer chandising Diepvries GVA Ede, in dienst sedert 11 december 1950. Viering zal plaatsvinden op dinsdag 11 december 1990 van 16.00 uur tot 18.00 uur in het Expositie- en Voorlichtingscen trum, Frankeneng 18, Ede 12,5-jarig zakenjubileum Mw. M. Biesbrouck-van de Mije, Haarlem Mw. A.M. Menke-Smaal, Almkerk 25-jarig zakenjubileum Mw. K. Witte, Rotterdam J. van Tiel, Purmerend J.W. van Straatcn, De Rijp 40-jarig zakenjubileum J, Raap, Vollenhove K. Hos, Zuidoostbeemster P. Schipper, Zaanstad A.H. van Roon, Winterswijk 25-jarig huwelijksjubileum De heer en mevrouw M. Hijstee, Purmerend De heer en mevrouw R. Bootsma, Amsterdam 40-jarig huwelijksjubileum De heer en mevrouw E. den Bakker, Zaandam 60-jarig huwelijksjubileum De heer en mevrouw J.J. Verweij, Heiloo Hartelijk dank aan directie en al diegenen met wie ik heb mogen samenwerken. Mijn afscheidsavond is onvergete lijk geworden. Ik zal daar met genoegen aan terugdenken. MJ. Hesper, Rotterdam. Mede namens mijn echtge note wil ik iedereen bedan ken die in woord en daad be langstelling heeft getoond bij mijn afscheid als bedrijfslei der Albert Heijn. De door de directie aangeboden recep tie zal voor ons een blijvende herinnering zijn. D. Hilberding, Voor alle blijken van belang stelling op onze receptie van 28 september jl. willen wij u nogmaals hartelijk danken. Een dag om nooit te verge ten. A.G.M. Beekman, Apel doorn. Geheel onverwacht is op 4 oktober 1990 overle den onze medewerker HANS KASI in de leeftijd van 39 jaar. Wij verliezen in hem een zeer betrokken medewer ker en collega. Bedrijfsleiding en mede werkers Distributiecen trum Zaandam. Uw medeleven tijdens de ziekte en het overlijden van mijn lieve vrouw en onze moeder, Klaziena Jongejans- Schol, heeft ons goed gedaan. F. Jongejans Mijn dochter en ik willen u allen van harte bedanken voor de goede opvang, het medeleven, de enorme be langstelling en de vele bloe men, bij het tragsich overlij den en de begrafenis van Kees. U allen bent voor ons een grote steun in de moeilij ke tijd. Annelies en Femke Boon man, Tilburg. Met grote verslagenheid moesten wij er kennis van nemen dat op 14 oktober jl. onze collega, de heer C. KOLLENBURG is overleden in de leeftijd van 58 jaar. In hem verliezen wij een goed collega en zeer ge waardeerd medewerker. Onze gedachten gaan uit naar zijn echtgenote en verdere familieleden. Wij wensen hen allen veel sterkte toe in de komende tijd. Bedrijfsleider en mede werkers Albert Heijn-fi- liaal 1250, Eindhoven Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden op 11 oktober jl. van onze medewerkster JANTJE KOSTER in de leeftijd van 54 jaar. Bedrijfleiding en mede werkers Verscentrale Eindhoven Tot onze grote spijt is op 17 oktober jl. van ons heengegaan onze lieve collega LILY TAN-LAUW Wij zijn dankbaar voor de vele jaren dat wij van haar levensvreugde hebben mogen genieten. Alle collega's van Albert Heijn-fïliaal 1498, Leus den. Op 19 september jl. over leed in de leeftijd van 83 jaar, de heer K. JANSEN gepensioneerd medewer ker Meester. Op 26 september jl. over leed in de leeftijd van 29 jaar, mevrouw M.M. MOS oud-medewerkster Al- bert Heijn. Op 16 oktober jl. over leed in de leeftijd van 72 jaar, de heer J.W. VAN DER WAL gepensioneerd medewer ker Sterovita. Op 8 oktober jl. overleed op de leeftijd van 84 jaar, mevrouw E. HOOSBEEK gepensioneerd mede werkster Albro Bakkerij en. Mogen zij rusten in vrede. Ook in 1991 zullen de dag tochten voor gepensioneer den (60 jaar en ouder) weer plaatsvinden in de maanden mei en juni. Waarheen de reis voert blijft, zoals gebruike lijk, een verrassing. De uitno diging voor de dagtocht ont vangt u in de laatste week van maart. Mocht u op 1 april 1991 nog géén bericht heb ben ontvangen, neemt u dan even contact op met de orga nisatoren. U kunt hen berei ken onder telefoonnummer 075-595053- Te uwer informatie vermel den wij bijgaand de data en de resp. vertrekplaatsen van de dagtochten. De letters achter Zaandam of Amsterdam geven de eer ste letters aan van de achter naam. Indien u vanuit Zaandam of Amsterdam vertrekt en in verband met afspraken met oud-collega's of kennissen op een andere dag wilt vertrek ken, dan is dat in overleg met de organisatoren mogelijk. Zaandam A t/m F Gt/mK L t/m Sch Se t/m Z donderdag 13 juni woensdag 1 mei dinsdag 14 mei dinsdag 4 juni Amsterdam A t/m K L t/m Z donderdag 30 mei donderdag 2 mei Zwolle datum volgt Arnhem en Dordrecht donderdag 16 mei Delft en Amersfoort dinsdag 21 mei Utrecht donderdag 23 mei Tilburg dinsdag 28 mei Ede (Kok-Ede) woensdag 29 mei Wijhe (Meester) woensdag 5 juni Den Haag en Roosendaal donderdag 6 juni Eindhoven dinsdag 11 juni Niet alleen de werkmaat schappijen van Ahold in Ne derland, ook die in Amerika zetten zich in voor een ge zonder milieu. In oktober werden in de 53 supermark ten van Giant in totaal 53 000 kleine dennebomen wegge geven aan de klanten, onder het motto 'It Starts With You!'. Op die manier kunnen de Amerikaanse klanten zelf bijdragen aan een gezonder milieu, want bomen zijn let terlijk van levensbelang. Bo men nemen koolstofdioxide en verontreinigde stoffen op en produceren schone zuur stof, noodzakelijk voor alle leven op aarde. De actie, ter gelegenheid van de 67ste verjaardag van Giant Food Stores, is meer dan symbo lisch. Wanneer de bomen op de juiste wijze op één veld zouden worden geplant, zou den ze een oppervlakte van bijna 50 km2 bestrijken.

Personeelsbladen | 1990 | | pagina 8