In AH-filialen NOVIB-actie tegen ontbossing Grootste soezenberg van Nederland Plein 4157 winnaar van eerste Gall Gall volleybaltoernooi Albert Heijn The Fresh Company Gall Gall Flitsen pagina 11 tappen. Meiromr S. Rusten bit. f Geb bij bet orgelspelen. In sporthal 'de Vliethorst' in Voorschoten werd zaterdag 6 oktober het eerste Gall Gall volleybaltoernooi ge houden. Hieraan werd door 16 ploegen deelgenomen, waaronder één gastteam. De overige ploegen bestonden uit medewerkers van Gall Gall. Ook de directie was met een team, Ivoren Toren ge naamd, vertegenwoordigd. De bewoners van Malei sië en het Amazonege bied proberen hun leefomgeving te be schermen tegen grote ontbossing. De NOVIB heeft daarbij een hel pende hand toegesto ken. In een najaarscam pagne die liep van .29 oktober tot 4 november organiseerde de NOVIB een collecte om de ont bossing tegen te gaan. De bossen zijn de zuur stofleveranciers van al wat leeft op aarde. Ge zien het belang van de ze milieu-actie verleen de ook Albert Heijn zijn medewerking. In alle AH-filialen stond een kartonnen inzamelbox waarin klanten een machtigingskaart kon den doen. Op deze kaart konden zij een bedrag invullen dat zij Nadat er in totaal 40 wedstrij den waren gespeeld, kon de balans worden opgemaakt. Deze gaf aan dat het team Plein 4157 uit Amsterdam beslag had weten te leggen op de eerste plaats. De plaat sen 2 tot en met 4 werden door teams uit Den Haag be zet: de Cocktails, Haagse Houtjes en Haagse Bluf. Geil Geil uit Utrecht eindigde als vijfde, terwijl voor de Vol- leygallers, bestaande uit me dewerkers van het hoofdkan toor, een zesde plaats was weggelegd. Al deze ploegen mochten een fraaie beker in ontvangst nemen. Voor de winnaars was er bovendien nog een wisselbeker. En ui teraard champagne. wilden geven aan de ac tie tegen de ontbossing. Bij het ter perse gaan van Flitsen was het eindresultaat van de ac tie nog niet bekend. De grootste taartberg, opge bouwd uit soezen, gevuld met slagroom, en helemaal overgoten met chocolade, is gemaakt door The Fresh Company in Amsterdam. Dit stukje smulparadijs was be stemd voor de heer G. Doets, vestigingsleider van The Fresh Company in Amster dam. Ter gelegenheid van zijn 25-jarig zakenjubileum werd de grootste profiterol- taart van Nederland gemaakt. Dit is dan ook een van de spe cialiteiten van de patissier van The Fresh Company. En de heer Doets was er zeker verguld mee. Al zijn gasten konden meegenieten van dit cadeau. Geb IJskes, inkoper Koffie en Thee bij Mar- velo, heeft al zijn con centratie nodig. Dit jaar was Geb 40 jaar in dienst van Ahold en hoewel de viering al achter de rug is, had hij nog wat te goed. On langs kreeg hij de gele genheid om voor colle ga's, familie en vrien den het beroemde, uit 1724 daterende Vater/ MAller orgel van De Ou de Kerk te Amsterdam, te bespelen. De orgel bespeling werd hem aangeboden door de Stichting Contact Cen trum Levensmiddelen handel, waar Geb voor zitter van is.

Personeelsbladen | 1990 | | pagina 11