Werkinaatschappijen Champagne bij opening Verscentrale Zoetermeer Persoonlijke beantwoording van vragen in AH- filialen Fietsmanie Albert Heijn DC ZWOLLE KAMPIOEN! pagina 10 Flitsen Zaterdag 27 oktober was het dan zover: het nieuwe distributiecentrum in Zoetermeer, onderdeel van de Verscentrale al daar, werd geopend. Na het doorknippen van een lint met een speciale AH- schaar gingen de 17 toe gangsdeuren allemaal te gelijk open en konden de 150 medewerkers binnen een kijkje nemen. In het nieuw distributiecen trum bevindt zich een koel ruimte van 2900 vierkante Luciën Milan knipt het lint door terwijl Luuc Londerzee- le toekijkt. meter waar het constant 0 graden is. Hier wordt onder andere vlees opgeslagen en gedistribueerd, maar ook di verse soorten kip en buiten landse kazen vinden hier een goed onderkomen. De mede werkers lieten tijdens de opening de gelegenheid niet voorbijgaan om een glas champagne te heffen op de toekomst van het centrum. Waar kan de AH-klant terecht met zijn vragen en opmerkin gen? Al langere tijd kan dat bij de 06-infolijn. En natuurlijk kan ook de supermarktmana ger van het filiaal aangespro ken worden. Maar hij is niet altijd aanwezig. Om de klant toch de kans te geven met zijn opmerkingen in het fi liaal terecht te kunnen ont wikkelde AH een nieuw bord. waarop de super marktmanager staat afge beeld. Onder dat bord hangt een bakje met formulieren. Op deze formulieren kan de klant zijn opmerkingen plaat sen, waarna hij het formulier in een bakje kan deponeren. De supermarktmanager of zijn assistent zorgen ervoor dat alle vragen persoonlijk meestal telefonisch) beant woord worden. Kan de su permarktmanager zelf de vraag niet beantwoorden, dan zal hij proberen via de 06-infolijn alsnog het juiste antwoord te krijgen. In het voorjaar van dit jaar is AH be- De voetbalploeg van All DC Zwolle is kampioen geworden i •an de bedrijfscompelit ie in hun regio. In de laatste, beslissende wedstrijd werd titelverdediger Phizo (Philips Zwolle) met een klinkende nederlaagvan 5-1 naar huis gestuurd. Prof iaat Albert Heijn DC Zwolle! Staandv.l.n.r.. L. Londerzeele, F.. Zwaanenburg, M r.d. LeedenM. r Waadenoijen. M. Weidema. L. Milan, M. r. Rjsinge, M. Morris, J. Jacobs, T Duijndam, F. de Wit, R. Fatinga, S. Moennasing. Zittend v.l.n.r. M. Ritmeester, f de Ram, A de Paiva, H. ter Horst en John Röge. Niet alleen bij Leontien van Moorsel, ook bij me dewerkers in andere AH- filialen heerst een fiets manie. In filiaal 1241 in Hoorn hebben zes mede werkers de ronde om het IJsselmeer gereden. Op 15 september jl. trotseerden zij weer en wind om 220 km te fietsen. Start en fi nish vonden plaats in Me- demblik. Om 7.00 uur 's ochtends stonden Eli Bos, Walter de Graaf, Peter Snel, David Dub beldam, Edwin Ossen en Leen de Wit klaar om het IJs selmeer van alle kanten te be zichtigen. Onder begeleiding van een volgauto bestuurd Staand v.l.n.r.: Eli Bos, Walter de Graaf, Peter Snel Gehurkt v.l.n.r: David Dubbeldam. Edwin Ossen en Leen de Wit. door Marcel Rijkuiter en Di- neke Messchaert, die voor de nodige pepmiddelen en pep talk onderweg zorgden, vol brachten zij de zware tocht zonder kleerscheuren. Om 19-30 uur kwamen zij over de eindstreep in Medemblik. Daar stond de fotograaf klaar om de sportieve AH-ers op de foto te zetten. En natuurlijk stonden daar ook alle vrien den, vriendinnen, vrouwen en collega's met bloemen en applaus om de wielrenners te feliciteren met hun prestatie. "V trps wmkei gonnen de oude 'BL-borden' te vervangen. Eind dit jaar zullen all< zijn geplaz orden W- rr -MÈÊij-

Personeelsbladen | 1990 | | pagina 10