Albert Heijn-kapsel Jubileum 40 jaar In memoriam Albert Heijn schenkt orgel aanUrk Jubileum 25 jaar Dankbetuiging pagina 8 Flitsen De heer F. Homminga, medewerker Al- bert Heijn-filiaal Tijnjedijk 76, Leeuwar den, in dienst sedert 1 november 1965. Viering in het filiaal op nader te bepalen tijdstip. De heer P.K. Schoen, controleur afdeling Ontvangst, Distributiecentrum Zaandam, in dienst sedert 1 november 1965. Viering donderdag 1 november 1990 om 14.00 uur in de vergaderzaal 'Oost' van het distributiecentrum, Vredeweg 46 te Zaandam. De heer H.A.J. Rorije, storingsmonteur Elektro bij Meester in Wijhe, in dienst se dert 8 november 1965. Viering 8 november 1990 om 15.15 uur in het Bedrijfsrestaurant van Meester te Wijhe. De heer T.M. de Wert, karbonadehakker bij de Verscentrale Eindhoven, in dienst sedert 8 november 1965. Viering 9 november 1990 om 15.00 uur in de kantine van de Verscentrale Eindho ven, Ekkerstraat 63 te Eindhoven. De heer en mevrouw H.J. Os- sewoudt, Amsterdam 12,5-jarig zakenjubileum Mw. J.J. van de Berg-de Graaf, Zoetermeer Mw. A. de Joode-Gort, Hille- gom In Alben Heijn-filiaal8749 in Joure doen ze er alles aan om de omzet te verhogen. Geen reclamestunt gaat te ver. De ze AH-look werd geïntrodu ceerd door Marco Bekema van de afdeling Houdbaar. Wordt dit een rage die ook zal overslaan naar andere filia len? De redactie van Flitsen wordt graag op de hoogte ge steld van originele AH-kapsels in andere filialen. Ook van andere, originele (reclame)- stunts in filialen van Albert Heijn, Etos, Gall Gall of Ter Huurne blijven wij graag op de hoogte. Stuur een zwartI witfoto met een korte uitleg naar de redactie. De gemeente Urk is de trotse eigenaar geworden van een bijzonder orgel dat beschikt over 600 pij pen die door lucht wor den aangeblazen. Het or gel werd de Urker kerkge meenschap geschonken door Albert Heijn. Het orgel is afkomstig uit de Westduinkerk in Den Haag. De 67 jaar oude kerk is door AH aangekocht met het plan om na sloop van het kerkge bouw op het vrijgekomen terrein een supermarkt, en kele dagwinkels en boven woningen voor bejaarden te bouwen. Het kerkbestuur van de Westduinkerk heeft besloten het geld dat de ver koop oplevert te gebruiken voor het repareren en onder houden van de andere ker ken in Den Haag. In overleg met het kerkbe stuur heeft AH er alles aan gedaan om de kostbaarheden van de kerk te sparen. Zo heeft AH kerkbanken en kap stokken geschonken aan een andere parochie en krijgt het uurwerk van de kerk een plaats in de parochie van het Heilige Sacrament in Den Haag. Het bijzondere orgel van de kerk heeft AH ge schonken aan de gemeente Urk. Zowel het kerkgenoot schap in Den Haag als de ge meente Urk is verheugd met deze geste van AH. De heer A.W. Tel, medewerker Albert Heijn filiaal Euterpeplein 43, Amersfoort, in dienst sedert 6 november 1950. Viering dinsdag 6 november 1990 van 17.00 - 19.00 uur in 'Het oude Tolhuys', Weg naar Rhijnauwcn 13-15 te Utrecht. Op 30 augustus is plotse ling overleden onze me dewerker AND RÉ KAMSTEEG in de leeftijd van 34 jaar. Hij is gedurende ruim 17 jaar werkzaam geweest binnen ons bedrijf. De laatste 5 jaar als afdelings chef in Leerdam. Wij ver liezen in hem een gewaar deerde en plezierige col lega en vriend. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en verdere familie. Medewerkers Albert Heijn filiaal 1356, Leer dam. Op 15 september is plot seling overleden onze collega PIET VERHOEVEN in de leeftijd van 53 jaar. Piet is tijdens zijn loop baan voornamelijk chef slager geweest binnen ons bedrijf.- Het filiaal en oud-collega's zullen hem missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en verdere familie. Medewerkers Albert Heijn filiaal 1463, Heem stede. Op 15 september jl. over leed in de leeftijd van 55 jaar, mevrouw K.M. JONGEJANS- SCHOL oud-medewerkster Albert Heijn. Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men van het plotseling overlijden op 4 septem ber van onze medewer ker en collega HENNY KEMPERS in de leeftijd van 30 jaar. Wij wensen Andrea en fa milie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Medewerkers Vers Cen trale Groenlo. Op 9 september is plotse ling overleden onze me dewerker JAN BOUWMEESTER in de leeftijd van 56 jaar. Jan is gedurende ruim 41 jaar werkzaam geweest binnen ons bedrijf (voor namelijk op de afdeling Voorbewerking, later op de afdeling Fijne Vleeswa ren). De afdeling verliest in hem een gewaardeerd en plezierige collega. Ons medeleven gaat uit naar zijn schoonzuster en verdere familie. Directie en personeel Meester bv Op 9 september jl. over leed in de leeftijd van 75 jaar, de heer A. DE GREEF gepensioneerd medewer ker AC Restaurants. 25-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw Smid- Dekker, Weesp De heer en mevrouw Van Gelder, Nijmegen De heer en mevrouw W. Debbaut, Oost-Souburg 40-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw H. van den Bos, Heerhugowaard 50-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw A. Brui- nink-Petersen, Zaandam 60-jarig huwelijksjubi leum 25-jarig zakenjubileum De heer D. Termorshuizen, Terneuzen De heer J. Zambeek, Houten Hierbij wil ik u hartelijk dank zeggen voor uw bijdragen, die ik mocht ontvangen bij mijn afscheid bij Ahold. GJ. Ran, Amsterdam Voor uw hartelijke blijken van medeleven, betoond bij het overlijden van mijn vrouw, W.A. Schiffer-Schou- te, betuig ik mijn oprechte dank. J. Schilfer, Amsterdam De heer A.H. Beauchampet, produktie- chef afdeling Grootbrood bij Albro Bakke rijen, in dienst sedert 29 november 1965. Viering vrijdag 30 november 1990 vanaf 15.00 uur in het personeelsrestaurant van Albro Bakkerijen te Zwanenburg. De heer M. Nicolini, medewerker Inter ne Dienst bij Marvelo te Zaandam, in dienst sedert 22 november 1965. Viering dinsdag 23 november 1990 in het personeelsrestaurant van Marvelo, Oostziide QS te Zaandam

Personeelsbladen | 1990 | | pagina 8