Hoe benauwd het was en hoe ver Dam tot Damloop I Flitsen pagina 5 mee. „Een fantastisch feest met al die mensen lan, Zeventig Ahold-atleten traden 30 september aan op het Damrak in Amsterdam om deel te nemen aan de speciale bedrijfscompetitie van de Dam tot Damloop. Verdeeld over zeven teams (Marvelo 1, Marvelo 2, Albro, AH Store Design, Ahold Vast goed, Etos en Distributiecentrum Zaandam) snel den de lopers onder drukkende weersomstandig heden via de IJtunnel naar Zaandam. In totaal de den 140 bedrijfsteams mee. Volgend jaar zullen nog meer werkmaatschappijen zijn vertegen woordigd en zal een team worden geformeerd dat een gooi moet doen naar een plaats in de top-10 van de bedrijfscompetitie. Marvelo 1 was met een 22e plaats het best geklasseerde Ahold-team. Ruurt Geskes van Ahold Vast goed, zwaar getekend door de strijd: „Ik weet niet wat het was. Na de IJ-tunnel ging het twee keer zo zwaar. Met stroop onder de schoenen kwam ik over de streep." Coach Dick Zwart van de Ahold Vastgoed-ploeg: „Ik ben erg trots op het team. Het was ook uitermate gezel lig." De coach had halverwe ge het parcours tientallen ba nanen aan zijn pupillen staan uitdelen. Op deze pagina's beelden van de Ahold-deel- nemers. winnen", zo liet hij tenslotte weten. 3 Een deel van de Aloold-atleten vlak voor de start op het Dam rak in Amsterdam. Hier nog, blakend van energie. Voor ve len was dat vijf kwartier later wel anders. Vastgoed-ivisselbeker werd Arnie Burleson van Marvelo. Hij liep een tijd van 1 uur 04. Voor wie volgend jaar een kans uil maken, is hier het trainingsschema vatj Arnie: vijf keer per week 8 km hard lopen met tussensprintjes en bij mooi weer van je werk naar huis rennen (Zaandam- Amsterdam). „De beker is een geweldige sti- mulans om door te gaan zei de 30-jarige ex-bokser toen hij de bokaal uit handen van Dick Zwart, hoofd Dienst On roerend Goed, in ontvangst had genomen. De enige, en derhalve ook de srielste loop ster was Jannie Schuring van Ahold Vastgoed. Zij liep een tijd van 1 uur 28. 5 Koos Sweringa, medewerker AH-logistiek, liep als gast mee in het team van Ahold Vast goed. Hij deed voor het eerst 1 Eén tevreden en twee ontevre den Af.iold'ers. Gommery Re vives (r uitkomend voor DC Zaandavn, is zes weken voor de loop begonnen met trai nen. Zijn tijd was 1 uur 24. „Het was erg benauwd, maar toch bad het sneller gekund Volgend jaar begin ik eer der. Rob Kramer (m.), even eens van DC Zaandam, deed het iets beter- 1 uur 22. „Ik werd misselijk onderweg De Isotone dorst lesser, die ik vóór de IJ-tunnel dronk, kwam na de tunnel meteen retour." Cees Stolp (l), medewerker AH-kantoor en betrokken bij de organisatie, hoorde het tweetal glimlachend aan. ,jvleedoen is belangrijker dan 6 Cees Moorman van AJ:o/d Vastgoed was de laatste Aijold-atleet die over de finish kwam, zij het niet lopend maar per bezembus, in een tijd van 2 uur 25- „Halverwe ge bet parcours werd bet zwart voor mijn ogen. Ik was kapot. Op advies van de EH- De beste twaalf van Ahold: 1. Arnie Burleson - Marvelo 1.04 2. Jan Brandjes - DC Zaan- dam 1.08 3. Peter van Ingen - Marvelo 1.09 4. Ruurt Geskes - Ahold Vast goed 1.10 5. Mark van Grave - Etos 1.12 Wim van Beijnum - Albro 1.12 Tim Beekman - Marvelo 1.12 8. José Beira - Marvelo 1.13 9- Jan Rozema - AH Store Design 1.15 John Oosterhuis - Marvelo 115 Jan Manuel - Ahold Vast goed 1.15 Jan Bakker - Etos 1.15 2 Mark van Grave wets met een tijd van 1 uur 12 de beste Etos-loper Die prestatie was vooral te danken aan een maand noeste trainingsar- beid. Nauwelijks getekend door de strijdpasseerde bij de streep. „V/innen is belangrij- ker dan meedoen", hield hij staande. Trotse winnaar van de Ahold langs de weg. Mijn lijd1.27.04. Ben ik tevreden mee. Ik heb vooral veel tijd goedgemaakt op de lange rechte stukken. Dat ben ik gewend in mijn woon plaats Almere. BO ben ik gestopt. Een ramp ja, maar je kunt cle finish be ter in een bus halen dan in een ambulance. De ooizaak? Tiet was te benauwd. Ik kreeg te weinig zu urstof En het gek ke was dat ik beter voorbereid was dan vorig jaar en toen liep ik hem wel uit Volgend jaar doe ik maar eens zonder voorbereiding mee. Dan loop ik waarschijnlijk een toptijd In die bus zien ze me nooit meer!"

Personeelsbladen | 1990 | | pagina 5