J ■1^ Jubileum 40 j jaar Jubileu jaar Personalia Dankbetuiging In memoriam Idee goed voor f4.440,- r AH-medewerker wordt tweede op Leids cabaretfestival Teidse cabatettmaie met sterke solisten gtttV pagina 10 Flitsen De heer E. Jonker, hoofd Vormgeving Ko ninklijke Ahold, in dienst sedert 14 augus tus 1950. Viering vrijdag 31 augustus 1990 om 16-30 uur in het hoofdkantoor Koninklijke Ahold, Albert Heijnweg 1. Zaandam. De heer J. Eilander, inpakkcr, groep De- jii IBBw li-inpak Meester, in dienst sedert 17 juli 'f Sm 1950. Viering dinsdag 17 juli 1990 om 15.15 uur in het bedrijfsrestaurant van Meester in Wijhe. De heer R. de Groot, medewerker AH- filiaal, Hanzestraat 145, Arnhem, in dienst sedert 5 juli 1965. Viering woensdag 4 juli 1990 van 18.30 tot 19-30 uur in Olde Dubbelink, Hoofd straat 31 te Velp (GId). De heer JJJV1. Smulders, medewerker AH-fïliaal, Wagnerplein 52, Tilburg, in dienst sedert 5 juli 1965. Viering dinsdag 3 juli 1990 van 18.30 tot 20.00 uur in de kantine van het filiaal. De heer Z.B. Raven, chauffeur Distribu tiecentrum Zaandam, in dienst sedert 3 augustus 1965. Viering woensdag 15 augustus 1990 om 15.00 uur in vergaderzaal 'Oost' van het Distributiecentrum, Vredeweg 46, Zaan dam. De heer A.M. Zandstra, filiaalbeheerder Gall Gall, Rozengracht 72, Amsterdam, in dienst sedert 12 juli 1965. Wijze en plaats van viering worden op een later tijdstip bekend gemaakt. i De heer H.G. te Ronde, projectmedewer ker Franchise Albert Heijn bv, in dienst sedert 25 juli 1965. De heer J.M. Driessen, garagemonteur Distributiecentrum Tilburg, in dienst se dert 16 augustus 1965. Viering woensdag 22 augustus 1990 om 15-30 uur in het Distributiecentrum Til burg. c De heer L. van Rossum, magazijnmede werker afd. Diensten DC Zaandam, in dienst sedert 23 augustus 1965. Wijze en plaats van viering worden op een later tijdstip bekend gemaakt. De heer T.W. van der Horst, transpor teur, afdeling Voorbewerking Meester, in dienst sedert 9 augustus 1965. Viering vrijdag 7 september 1990 om 15.15 uur in het bedrijfsrestaurant van Meester in Wijhe. 25-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw T. Fruyt, Uden De heer en mevrouw H.Th.B. van Britsom, Zaandam 40-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw H. Mar- siljé, Terneuzen De heer en mevrouw Hulst- Ligtenstein, Diepenveen De heer en mevrouw I.H. Meijs, Hocnsbroek De heer en mevrouw J. Her inga, Zaandam De heer en mevrouw A.J. Hardonk, Rheden 55-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw S. van Toorenburg, Almere Haven 12,5-jarig zakenjubileum Mevrouw M.A.M. Schenk-v.d. Maat, Nieuwegein Mevrouw J. de Boer-Sme- ding, Leeuwarden Mevrouw T. Zernitz, Harder wijk Mevrouw H. Groenendaal- Nijdam, Beverwijk Mevrouw A. van Sinderen, Leeuwarden Mevrouw B.J.J. van Buuren- Duivenbooden, Hardegarijp Mevrouw Y. Senn van Basel, Hilversum Mevrouw J. Faber-van Brou wershaven, Leeuwarden 25-jarig zakenjubileum J. v.d. Zande, Maarssen J. Zouteriks, Weert 40-jarig zakenjubileum G. IJskes, Zaandam Graag wil ik iedereen bedan ken voor de belangstelling bij mijn afscheid wgens het be reiken van de VUT-gerechtig- In het Harense filiaal 1026 aan de Kerkstraat was het be gin mei feest, want Marcel Boon, medewerker op de zui- velafdeling, werd tweede op het Leids cabaretfestival. Ook won hij de publieksprijs op dit festival voor aankomende cabaretiers. Volgens velen was Boon even goed als win naar André Manuel, maar Boon was volgens de jury 'iets te gemakkelijk over be paalde inhoudelijke proble men heen gestapt'. „In het fi liaal is iedereen heel erg trots, alleen vrezen we", zo zegt bedrijfsleider Evert Aaij, „dat de prijs voor Marcels op tredens op personeelsavon- den hoger zal worden." ;UJVC P"11 Vrits "rilk,n uldtn niet ,,,v -..„I de keus op Uilc,ni iurf en dear is Andre Manuel, en niT°LX Groninger'Mar- halve dat oe voor cel S£Snt«n bewijt hem onderdeed- dc daarvan schil. allebei eé Sfef-TSS hall u' leen doorom oemokheUjh inhoudelllhe heenstapte. Gaarne willen wij iedereen bedanken voor de belangstel ling, bloemen en attenties, bij ons afscheid wegens de VUT gerechtigde leeftijd. Mevrouw T. Hoogland-Vro- nik, Amsterdam en mevrouw J. Hoveling-IJgasse, Amster dam. Op 20 april heb ik afscheid genomen van mijn werkkring door het bereiken van de VUT-leeftijd. Langs deze weg wil ik iedereen bedanken voor de cadeaus en attenties die ik mocht ontvangen. FJ. de Vries, Zaandam. Na ruim 47 jaar bij Albert Heijn en Ahold heb ik het be drijf verlaten. Voor de ge toonde belangstelling bij mijn afscheid wil ik de direc tie, collega's en oud-collega's hartelijk danken. Mede na mens het thuisfront wens ik een ieder het goede, zowel zakelijk als persoonlijk. H. Eijben, Zaandam. Op 9 mei jl. overleed in de leeftijd van 82 jaar, de heer R.C.GJ. MULDER gepensioneerd medewer ker Sterovita. Op 8 april jl. overleed in de leeftijd van 71 jaar, de heer AAJ. PEIJNENBURG gepensioneerd medewer ker Albro Bakkerijen Til- burg. Op 1 mei 1990 overleed onze medewerker PETER BEELEN op de leeftijd van 45 jaar. Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde afde lingschef. Bedrijfsleiding en mede werkers Albert Heijn fi liaal 1522 Weert. Mogen zij rusten in vrede. Op 4 mei 1990 overleed na een ziekte van een aan tal maanden onze mede werker BERTUS BROEKHUIZEN in de leeftijd van 61 jaar. De heer Broekhuizen was gedurende 34 jaar in dienst van Land- en Tuin- bouwproduktenhandel Leendert Meeder bv, waarvan de laatste 20 jaar als inkoper. Wij verliezen in hem een onkreukbaar, integer medewerker die met groot plichtsbesef en hart voor de zaak zijn werkzaamheden verricht te en die leefde voor zijn gezin en werk. Directie en medewerkers Hoofdgroep Vers GVA. Mede namens mijn vrouw- wil ik iedereen bedanken voor de belangstelling, de ca deaus en goede wensen bij mijn afscheid wegens het be reiken van de VUT-gerechtig de leeftijd. Ook hierdoor zul len mijn herinneringen aan de vele goede jaren en talloze vrienden bij Albert Heijn le vend blijven. GJ. van den Broek, Val- kenswaard. de leeftijd. B. Fikkert-Hofhuis, Hil versum. telijk danken. Namens de familie, K. Hibma, Egmond aan Zee. Graag wil ik langs deze weg iedereen danken voor de bloemen en het cadeau. Mijn afscheidsfeest werd een on vergetelijke dag waaraan ik nog vaak zal terugdenken. E. Werson-v.d. Zee, Rotter dam Hiermede betuig ik u mijn in nige dank voor de hartelijke blijken van medeleven, die ik van u mocht ontvangen, na het overlijden van mijn lieve man. Jan Fopma. J. Fopma-Burger. Voor uw blijken van belang stelling betoond na het over lijden van onze broer en zwa ger E. Sloot willen wij u har- Een jaar lang zijn ze er mee bezig geweest, maar het resultaat was er dan ook naar. Acht medewer kers van de hagelafdeling van Marvelo ontvingen vo rige maand gezamenlijk een bedrag van 4.440,- voor het door hen ontwik kelde en uitgevoerde idee om verlies van chocolade- hagel uit de zogenoemde glanstrommels te beper ken. Het gouden idee le vert Marvelo op jaarbasis een besparing van 22.000,- op. Hagelslag heeft zijn kenmer kende glans te danken aan een suikeroplossing die door met hagel gevulde trommels wordt geblazen. Daarbij werd tot voor kort altijd veel hagel naar buiten geblazen. Dank zij het idee van de acht hagelmannen verloopt het proces nu veel efficiënter. Behalve een mooi geldbe drag heeft het idee de mede werkers nog een ander voor deel opgeleverd: ze hoeven voortaan veel minder uit de trommels geblazen hagel op te ruimen. Foto: Marvelo-dirccteur J. Voskamp (1) overhandigt de Cheque aan de indieners van het idee, te weten L. Ampadu. R. Moeke, C. Gök, E. de Vries, D. Semedo, II. Veltman en J. van der Woude. De achtste man, H. Monteiro, was tij dens de overhandiging afwe zig. Geheel rechts staat de chef van de afdeling, R. Om- mes.

Personeelsbladen | 1990 | | pagina 10