■y Jubileum 40 jaar Jubileum 25 jaar Personalia In memoriam Dankbetuiging Tienjarige caissière bij AH-Oldenzaal pagina 8 Flitsen De heer T. van Aefst, afdelingschef TST Meester, in dienst sedert 29 mei 1950. Viering 29 mei 1990 om 15.15 uur in het bedrijfsrestaurant van Meester bv. De heer J.M. Snepvangers, chef Afdeling Reproductie, Verzending, Archief (ARVA Koninklijke Ahold nv, in dienst sedert 12 juni 1950. Viering dinsdag 12 juni 1990 in het per soneelsrestaurant van het hoofdkantoor aan het Ankersmidplein 2 te Zaandam. De heer A.J. Kamphuis, in dienst sedert 29 mei 1965 van Meester te Wijhe. Viering woensdag 30 mei 1990 om 15.15 uur in het bedrijfsrestaurant van Meester bv. De heer C.J. Hendriks, filiaalbeheerder Gall Gall. Winterakker 24 te Spijkenisse, in dienst sedert 1 juni 1965. Wijze en plaats van viering worden op een later tijdstip bekendgemaakt. -4.-. V- De heer R.M. Schoffelmeer, filiaalbe heerder Gall Gall, in dienst sedert 1 juni 1965. Viering zal in besloten kring plaatsvinden. De heer C.H.M. van Harmeien, mede werker AH-filiaal, Bentinckplein 40, Rot terdam, in dienst sedert 19 juni 1965. Wijze en plaats van viering worden op een nader tijdstip bekendgemaakt. De heer J, Burgman, bedrijfsleider in de regio Amsterdam, in dienst sedert 21 juni 1965. Viering vrijdag 22 juni 1990 van 17.30 - 19.00 uur in Partycentrum 'De Oude Her- bergh', Overtoom 65, Westzaan. De heer R.W.M. van Luit, hoofd Budget en Beheer, Staf Operations Albert Heijn, in dienst sedert 24 juni 1965. Viering vrijdag 22 juni 1990, vanaf 16.00 uur in het personeelsrestaurant van het hoofdkantoor aan het Ankersmidplein 2 te Zaandam. De heer D.J. Jonker, bedrijfsleider AH- filiaal, Churchilllaan, Eindhoven, in dienst sedert 28 juni 1965. Viering zal in besloten kring plaatsvinden. De heer J.A.T.M. van de Griendt, be drijfsleider AH-filiaal, Rompertpassage 45, 's-Hertogenbosch. in dienst sedert 1 juni 1965. Viering dinsdag 5 juni 1990 van 18.00 tot 19 30 uur in het Wapen van Rosmalen, Graafsebaan 52, Rosmalen. De heer B.A. Loskamp, medewerker AH- filiaal, Van Loenshof 94 te Enschede, in dienst sedert 28 juni 1965. Viering woensdag 27 juni 1990 om 20.00 uur in het filiaal (ingang Zuidmolen straat). De heer J.E.I.M. Peek, chef Magazijn en Distributie Groentecentrale Utrecht, in dienst sedert 28 juni 1965. Viering zal in besloten kring plaatsvinden. De heer G.C. van de Weerden, mede werker AH-filiaal Fr. Léharplein 19 te Eind hoven, in dienst sedert 8 juni 1965. Viering zaterdag 9 juni 1990 om 20.00 uur in Café-Biljartzaal De Sleutel, Dwars straat 5, Geldrop. De heer E.C. Ducheine, werkzaam bij de Verscentrale te Eindhoven, in dienst se dert 10 juni 1965. Viering vrijdag 8 juni 1990 om 16.00 uur in het personeelsrestaurant van de Vers- centrale, Ekkerstraat 63 te Eindhoven. Geheel onverwacht is op 4 april 1990 overleden, onze medewerker ENGEL SLOOT op de leeftijd van 59 jaar. Wij verliezen in hem een zeer betrokken medewer ker, vriend en collega. Directie, medewerkers en ondernemingsraad Marvelo bv. Op 6 maart jl. overleed op de leeftijd van 71 jaar, de heer P. DADó gepensioneerd hoofdkan toormedewerker. Op 16 maart jl. overleed op de leeftijd van 73 jaar, de heer K. WEERSTAND gepensioneerd medewer ker Marvelo. Mogen zij rusten in vrede Op 16 maart jl. overleed op de leeftijd van 62 jaar, de heer CA.. BRUURS oud-medewerker DC Til burg. Op 27 maart jl. overleed op de leeftijd van 66 jaar, mevrouw P. VAN TWISK-VAN DER LAND gepensioneerd mede werkster Marvelo. Op 29 maart jl. overleed op de leeftijd van 67 jaar, mevrouw BJ. DE GROOT-WEDA gepensioneerd mede werkster Ahold. Op 2 april jl. overleed op de leeftijd van 78 jaar, de heer W.H.C. KLEY gepensioneerd medewer ker Simon de Wit. Mogen zij rusten in vrede 12V2-jarig zakenjubileum Mw. I.R. Treu, Zutphen Mw. A. Janssen-Schouw, Hoe ven Mw. T. Dorrenstein-Houwe- ling, Diemen Mw. K Oldenburger- Zuidema, Hardenberg 12V2-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw W. Hof- man-Klevering, Veendam Mede namens mijn vrouw wil ik eenieder bedanken voor de belangstelling en ca deaus bij mijn afscheid we gens het bereiken van de VUT -gerechtigde leeftijd. Het was een geweldig feest, waaraan wij nog heel lang zullen terugdenken. WJ. van Sintmaartensdijk ons een onvergetelijke dag! G.C. Kortleve, Zaandam Voor uw hartelijke blijken van deelneming ondervon den tijdens de ziekte en na het heengaan van mijn innig geliefde man, Arian Tromp, betuig ik mijn oprechte dank. J.I.W. Tromp-Kooij, Krom- 25-jarig zakenjubileum Mw. M.J. Mozar-van Zanten, Zutphen J. Kiel, Zaandam B.W.A. ter Bogt, Groenlo 25-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw M. Kay- ser-van Hecke, Zwijndrecht De heer en mevrouw G. War merdam, Hilversum Mede namens mijn vrouw wil ik eenieder danken voor de vele brieven, bloemen en cadeaus, die ik ter gelegen heid van mijn pensionering op 30 maart jl. mocht ontvan gen. Het was voor ons een overweldigende afscheidsre ceptie. A. Sterenborg, Zwolle Voor uw hartelijke blijken van deelneming, ondervon den na het heengaan van mijn lieve, zorgzame man, Hen drik Gerritsen, betuig ik u op rechte dank. ThA.M. Gerritsen-van de Wiel De heer H.W. van Kooy, filiaalbeheerder Gall Gall, Berberdreef 10 te Utrecht, in dienst sedert 17 juni 1965. Wijze en plaats van viering worden op een later tijdstip bekendgemaakt. 40-jarig zakenjubileum H. den Bleijker, Echt H.J. Veldsma, Zaandam 40-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw J.G.P. Meijer, Zaandam De heer en mevnxrw E.Th. Jansen, Breda Hierbij willen mijn vrouw en ik iedereen nogmaals bedan ken voor de warme belang stelling en het fijne cadeau bij mijn afscheid op 22 maart jl. Het werd hierdoor voor Voor uw belangstelling en medeleven betoond tijdens zijn langdurige ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, Johannes Franken, be tuig ik u mijn oprechte dank. A.G.E. Franken-Ligtvoet, Alkmaar „Het was echt een bijde handje", zegt Ton Alink, afdelingschef Kassa in Ol- denzaal. „Babette begon bijvoorbeeld meteen het geld te koppen (papier geld op een bepaalde ma nier ordenen, red.). Ook gaf ze het wisselgeld cor rect terug." Maar waarom zat een tienja rig meisje bij Albert Heijn achter de kassa? Babette Zoethof (10) uit Beuningen had naar VARA's Steen en Beenshow een wens ge stuurd: ze wilde graag een keer achter de kassa zitten bij Albert Heijn. De VARA heeft vervolgens naar het AH-filiaal in Oldenzaal gebeld om te vragen of dat geregeld kon worden. „Natuurlijk, leuk", reageerde Alink en zo had Oldenzaal on langs de jongste caissière uit de geschiedenis. Babette heeft ongeveer een uur achter kassa 1 gezeten. Vóór de kassa stond een bord waarop te lezen was waarom ze er zat. Ton Alink hielp Ba bette een handje en hield on dertussen alles in de gaten. „Na ongeveer een half uur Wfvolk Babette Zoethof legt, in het hij z wat er gebeurt. belde Paul de Leeuw, die toen het programma presen teerde, om te vragen hoe het ging. Hij speelde ook nog een vervelende klant na, die boos van Ton Alink, telefonisch was omdat een pak koffie ver keerd was aangeslagen", lacht Alink. „Paul de Leeuw maakte trouwens ook nog flink reclame voor AH, met aan Paul cle Leeuw uit opmerkingen dat ze wel of de kleintjes letten." Een op merking die in dit geval let terlijk en figuurlijk waar was

Personeelsbladen | 1990 | | pagina 8