aI Eind 1990 nieuw regionaal verscentrum in Amsterdam De koning te rijk met drie tegelijk Personalia Jubileum 4 Oj aar In memoriam Jubileum 25 jaar A *ltei Dankbetuiging pagina 8 Flitsen De heer H. den Bleijker, bedrijfsleider AH filiaal. Nieuwe Markt 43, Echt. in dienst sedert 6 maart 1950 Viering dinsdag 6 maart 1990. Plaats en tijd van de viering worden op een later tijdstip bekendgemaakt. De heer LAJ. van Oers, bedrijfsleider AH-filiaal, Jasmijnhof 34, Leidschendam, in dienst sedert 20 februari 1965. Viering dinsdag 20 februari 1990 vanaf 16.30 uur in Restaurant Keizershof, Martin Luther Kingweg 7, Rotterdam Oud Ver laat. De heer T.B.A. Wekking, slager bij CS Zaandam, in dienst sedert 15 maart 1965. Viering vrijdag 16 maart 1990 om 15.00 uur in de kantine van CS Zaandam. De heer J.H.Jansen, medewerker perso- neelswinkel Meester bv, in dienst sedert 1 maart 1965. Viering donderdag 1 maart 1990 vanaf 15.15 uur in het bedrijfsrestaurant van Meester in Wijhe. De heer H.J. Veldsma, administratief me dewerker Diensten van DC Zaandam, in dienst sedert 1 maart 1965. Viering vrijdag 2 maart 1990 vanaf 14.00 uur in Vergaderzaal Oost van het DC Zaan dam. 25-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw Schoen-Sopjes. De heer en mevrouw Bakker, Uithoorn. 25-jarig zakenjubileum Mevrouw T. Bastiaans, Assen. J. Huppertz, Nuth. H.J. Theunissen. P. Wientjens. In maart dit jaar zal in Amsterdam - ter vervanging van het huidige verscentrum - een nieuw regionaal verscen trum (RVC) worden gebouwd. Dit verscentrum kan grootverbruikers in Noord- en Zuid-Holland nog opti maler van versprodukten voorzien. Jan Kelderman, di recteur van de hoofdgroep Vers van Grootverbruik Ahold en Simon Tol, directeur van Looman Zonen in Amsterdam, zijn enthousiast over hun nieuwbouwplan- nen. „Een verscentrum, met daaraan gekoppeld een vlees- en AGF-produktiebedrijf is natuurlijk schitte rend", zegtjan Kelderman. In juli vorig jaar is in Amster dam het verscentrum gestart in een tijdelijke huisves ting, voor de insiders het oude diepvriescentrum op de Groothandelsmarkt. In verband met een herin richting van de groothandels markt is nieuwbouw echter noodzakelijk. Logischerwijs wordt de nieuwbouw gekop peld aan het nieuwe RVC in Amsterdam, op het complex aan de Jan van Galenstraat. Simon Tol: „Hier op de markt zijn tal van bedrijven geves tigd die zijn gespecialiseerd in versprodukten. Het is een centrum van veel bedrijvig heid. Er wordt nog echt han del gedreven. Het is voor ons een uitstekende lokatie om een verscentrum te vesti gen." Jan Kelderman onder streept het belang van de plek waarop in maart dit jaar met de bouw van het nieuwe RVC begonnen wordt. „Het is uitermate gunstig voor Grootverbruik Ahold om hier de vleugels verder uit te slaan. De faciliteiten hier aan de Jan van Galenstraat zijn goed. Er zit een groot aantal produktiebedri jven, waar het RVC uit zal kunnen putten. De markt is - met andere woorden - het magazijn voor het verscentrum. Bovendien, en dat werkt natuurlijk zeer tijdbesparend, heb je hier niet te maken met lange aan voerlijnen." Voorraadloos Het RVC in Amsterdam kan zijn functie optimaal vervul len, omdat er wordt gewerkt met een 'voorraadloze' for mule. „Dat betekent echt ver se produkten", aldus Jan Kel derman. Als het RVC zijn be stellingen van klanten bin nenkrijgt, dan worden die onmiddellijk doorgegeven aan onze leveranciers, zodat 's nachts en vroeg in de och tend de versprodukten door de leverancier in het regio naal verscentrum worden af geleverd." Volgens diezelfde formule gebeurt dat inmid dels op vijf plaatsen in Neder land, namelijk naast Amster dam, in Rotterdam, Ommen, Born en Ede. Na aflevering door de leve ranciers blijven de verspro- Graag wil ik de directie en de collega's van Marvelo bedan ken voor de onvergetelijke middag die zij mij hebben aangeboden omdat ik met de VUT ben gegaan. B. Kuyt. Graag wil ik iedereen bedan ken die betrokken is geweest bij het onvergetelijke feest t.g.v. mijn 50-jarig zakenjubi leum en mijn pensionering. J. Verploeg, Oostburg. Op 21 december jl. over leed in de leeftijd van 68 jaar, mevrouw V. VAN LANGEVELD- BELASCH gepensioneerd mede werkster Albert Heijn. Op 24 december 1989 overleed in de leeftijd van 81 jaar, mevrouw M.C. MULDER gepensioneerd mede werkster Albert Heijn. Op 28 december 1989 overleed in de leeftijd van 75 jaar, de heer R.G. TAANMAN gepensioneerd hoofdkan toor-medewerker. Mogen zij rusten in vrede Op 1 januari jl, overleed in de leeftijd van 59 jaar, de heer M.J. VAN DEN BERG oud-medewerker Albert Heijn. Op 4 januari jl. overleed in de leeftijd van 67 jaar, mevrouw P. VAN DUIN gepensioneerd mede werkster Albert Heijn. Op 6 januari jl. overleed in de leeftijd van 58 jaar, de heer I. DE KRAKER oud-medewerker Albert Heijn. Mogen zij rusten in vrede Graag wil ik iedereen harte lijk dankzeggen voor de fijne avond en cadeau's t.g.v. mijn mijn afscheid in verband met de VUT. Mevrouw H. Boorsma-van Reenen, Hilversum. linge overlijden van mijn dierbare man wil ik u allen hartelijk danken. Het geeft mij troost en steun om dit verlies te dragen. G.C. Boogaard-Becht, Tilburg. gen na het overlijden van on ze lieve papa en opa, M. van Westing, betuigen wij onze oprechte dank. Kinderen en kleinkinde- Voor uw medeleven en be langstelling na het overlijden van M.E. Duvivier betuigen wij u onze welgemeende dank. Namens de familie, J. Duvivier, Hoofddorp. Voor de grote belangstelling en medeleven na het plotse- Voor uw blijken van medele ven die wij mochten ontvan- Voor uw hartelijke blijken van deelneming ondervon den tijdens de ziekte en na het heengaan van mijn lieve man, L. Zwart, betuig 'ik u mijn oprechte dank. S. Zwart-Kuyken, Zaandam. dukten slechts korte tijd in de gekoelde ruimten van het verscentrum; zo snel moge lijk worden ze naar de klant gebracht. Simon Tol:Je bent vrij van voorraden, omdat al les kort tevoren wordt be steld en afgeleverd. Daardoor heb je altijd verse produkten. Bovendien spaart zoiets ook weer de nodige ruimte uit." „Daarnaast", voegt Jan Kel derman toe, „werkt het effi ciënter, want verschillende produktgroepen voor één klant worden gecombineerd tot één bestelling. Dat bete kent dat groente, vlees en wat dies meer zij in één en dezelfde rit op de plaats van bestemming worden afgele verd. Kortom, minder tijd, minder kosten en meer ge mak, vooral ook voor de klant." Bouwplannen Elk van de vijf regionale verscentra opereert in een gebied dat gelegen is rondom het RVC. Zo richt Amsterdam zich onder meer op Noord- Holland, en een groot deel van Zuid-Holland. Daar wor den instellingen in de ge zondheidszorg, zoals bejaar den-, verzorgings- en zieken huizen. de horeca maar ook bedrijfskantines en -restau rants, dagelijks voorzien van een compleet assortiment versprodukten waaronder groente en vlees. Als eind 1990 de bouw van het nieuwe RVC in Amster dam gereed zal zijn, beschikt men over een hypermodern complex met een grote capa citeit. De heer Kelderman: .Al zijn de bouwtekeningen zoals die er nu liggen nog niet definitief, toch zijn de grote lijnen inmiddels wel bekend. Het hele gebouw wordt uit gerust met een zeer geavan ceerd koelsysteem. Dat bete kent onder andere dat de ruimte waar het vlees moet worden gekoeld, een lagere temperatuur heeft dan de koelcellen voor groente. Ze ker omdat je hebt te maken met versprodukten is koeling een uiterst belangrijke zaak. Een constante temperatuur is een vereiste. Schommelin gen in temperatuur beteke nen kwaliteitsverlies. Het nieuwe RVC beantwoordt vanzelfsprekend aan alle kli- maatbeheersingsnormen." In het nieuwe pand zal behal ve Looman Zonen ook de CIS, de Castricumse Instel- lings Slagerijen Louis van der Ham bv, zijn intrek nemen. Kelderman: „Groente en vlees maken een zeer belang rijk deel uit van het assorti ment in het RVC. Daarom is het bijna vanzelfsprekend dat wij beide specialisten op groente- en vleesgebied heb ben gevraagd bij ons in te trekken." Simon Tol onderstreept het belang van deze bundeling van krachten. „Het is natuur lijk goed om alle specialis men onder één dak te bren gen. Dat werkt een stuk be ter. Het betekent een nog hechtere samenwerking en krachtiger uitstraling naar je klanten toe." Henk en Antoinette De- nissen uit Berkel-Enschot werden op de laatste dag van 1989 de gelukkige ou ders van een drieling. In plaats van oliebollen werd er op nieuwjaarsdag be schuit met muisjes geser veerd in huize Denissen. Henk is in het dagelijks le ven slager in filiaal 1071 in Oosterhout. Op de foto: V.l.n.r. Steffie (1510 gr.), Brian (1835 gr.) en Roy (1785 gr.). Zij kwa men op 31 december jl. ter wereld. Zij hebben even in de couveuse gelegen, maar zijn nu gezond en wel alledrie thuis.

Personeelsbladen | 1990 | | pagina 8