Dankbetuiging Kleinste Gall Gall- filiaal naar nieuw pand AH-medewerkers lopen Dam-tot-Damloop Personalia Jubileum 25 jaar In memoriam pagina 8 Flitsen Mevrouw A. Schouten, caissière AH-fi- liaal, Keizerswaard 33, Rotterdam, in dienst sedert 17 december 1964. Viering vrijdag 19 januari 1990 in de 'Magneet', Koninginneweg 2 om 20.00 uur. De heer J J.M. Huppertz, chef-slager in AH-filiaal Rijksweg Zuid 2, Geleen, in dienst sedert 8 december 1964. Viering vrijdag 8 december a.s, van 18.30-20.00 uur in Zaal Smeets, Steenweg 6, Merkel beek. Mede namens mijn vrouw, wil ik alsnog iedereen harte lijk dankzeggen voor de vele blijken van belangstelling, bloemen, felicitaties en at tenties bij mijn vertrek in de VUT. AA. Brabers, Tilburg. In hartje Amsterdam, in de Oude Spiegelstraat, was het kleinste Gall Gall-filiaal ge vestigd. Het filiaal groeide uit zijn voegen en moest verhui zen. Een riant pand aan de Wolvenstraat werd gevon den. Bedrijfsleider Han de Vries heeft met dit nieuwe onderkomen de ruimte ge kregen die hij verdiende. Mevrouw Gall, Marcella de Vries en Han de Vries heffen het glas. 12,5 jarig zakenjubileum Mevrouw W.A. Koks-SIoesar- wij, Deventer. 25-jarig zakenjubileum De heer G. Freriks, Groenlo Mevrouw R. Marcus, Apel doorn. Om het heuglijke feit te vie ren was er op donderdag avond 26 oktober vanaf 18.00 uur een receptie. De opening zelf werd verricht door niemand minder dan mevrouw Gall, familie van de oprichters van de drankwin kelketen. Zij knipte een lint door. Daarna hieven Han de Vries, Marcella de Vries en mevrouw Gall het glas op de veelbelovende toekomst van het Amsterdamse Gall Gall- filiaal. 40-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw Van der Eng-Ruiter, 's-Gravenhage. 50-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw Men- nings, Eindhoven. 55-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouwJ.H. Rij- vordt. Wij betuigen u onze dank voor de hartelijkheid en het medeleven betoond na het heengaan van Willem de Wolde. Uit aller naam: IJ. de Wolde-v.d. Bergh. Op zondag 8 oktober jl. werd de vijfde Dam-tot- Damloop gelopen. Van Amsterdam naar Zaandam hardlopen, een evene ment waar AH'ers niet konden ontbreken. Een stevige training onder lei ding van lm IJpma (afde ling Winkelautomatise ring) ging daaraan vooraf. Vorig jaar deden al enkele medewerkers van Albert Heijn samen met een aantal collega's van het bedrijf Phar- Uw belangstelling en harte lijkheid ondervonden bij het heengaan van mijn lieve man Gerardus Cornelis Breeuwer heeft ons veel steun gegeven. Wij zullen dit nooit vergeten. S. Breeuwer-Piersma. Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedan ken, betuig ik u, mede na mens de kinderen, langs deze weg onze oprechte erkente lijkheid voor de blijken van belangstelling na het plotse ling overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame vader, Dick. Het heeft de kinderen en mij bijzonder gesterkt en ge-, troost, dat u zich allen zo be trokken voelde bij dit grote verlies. A. Liewen-Sluis. bita mee aan het sportieve evenement. Aangemoedigd door enthousiaste verhalen, beloofden nog meer collega's de volgende keer ook mee te doen. En dat werd meteen se rieus aangepakt. Al in januari van dit jaar begon de ploeg iedere zaterdagmorgen een gezamenlijke training. Na verloop van tijd was er nog slechts een harde kern over gebleven. Deze moest op 8 oktober laten zien wat zij kon. Veel collega's hadden beloofd te komen aanmoedi- Met ontsteltenis moesten wij kennis nemen van het overlijden van BRIGITTE KREMERS op de leeftijd van 23 jaar. Wij verliezen in haar een fijne collega. Wij wensen ouders en verdere familieleden alle sterkte toe met het ver werken van dit verlies. Bedrijfsleiding en mede werkers AH-Eindhoven. Op 31 oktober jl. over leed op de leeftijd van 69 jaar, de heer J.T. VAN BREUKELEN gepensioneerd medewer ker Albert Heijn. Op 29 oktober jl. over leed op de leeftijd van 75 jaar, de heer AJ. VAN DER JAGT gepensioneerd medewer ker Albert Heijn. Moge zij rusten in vrede gen. Het resultaat mag er zijn, vol gens lm IJpma. De groep die in de Business-loop (loop na mens het bedrijf) meedeed, behaalde de 48e plaats. Hele maal niet gek, iedereen was nog behoorlijk nerveus voor de wedstrijd. Allemaal lie pen ze de 16,1 km binnen an derhalf uur", aldus lm IJpma, tevreden trainer van de ploeg sportieve AH'ers. Anneke Hartog liep zelfs samen met Jenny van der Heide een half uur sneller dan zij zelf ge- Op 9 oktober jl. overleed in de leeftijd van 74 jaar. de heer J. FABER gepensioneerd medewer ker Albert Heijn. Op 13 oktober jl. over leed in de leeftijd van 73 jaar, de heer T. VAN DUREN gepensioneerd medewer ker Meester. Op 20 oktober jl. over leed in de leeftijd van 71 jaar, de heer W.B. HERMARIJ gepensioneerd medewer ker Marvelo. Op 19 oktober jl. over leed in de leeftijd van 86 jaar, de heer L.P. MULDER gepensioneerd medewer ker Albert Heijn. Op 24 oktober jl. over leed in de leeftijd van 88 jaar, de heer P. BOOGAARD gepensioneerd medewer ker Albert Heijn. Mogen zij rusten in vrede. pland had. Zelf dacht zij dat dit aan haar nieuwe schoe nen lag. Maar volgend jaar loopt ze waarschijnlijk nog sneller. Zij heeft zich name lijk voorgenomen te stoppen met roken." V.l.n.r. Dick Bruijn, Joke Krij- nen, Marden B/aauboer, Jac queline Roffel, Geri-Jan Kra mer, Carla Sluys, lm IJpma, Astrid van der Weide, Anneke Hartog, John Sivanepol, Jen ny van der Heide, John van der Sluijs en Albert de Bruijn. De heer C.F. Voogt, afdelingschef 2, AH- filiaal Koningshoek 931. Maassluis, in dienst sedert 21 november 1964. Viering dinsdag 21 november a.s. in het filiaal om 10.00 uur. De heer H. Soer, mechanisch vleesbe werker Centrale Slagerij Groenlo, in dienst sedert 1 december 1964. Viering vrijdag 1 december a.s. in het perso- neelsrestaurant van C.S. Groenlo. Na een moedig gedragen ziekte is van ons heenge gaan onze zeer gewaar deerde collega JANNY BELDERBEEK in de leeftijd van 57 jaar. Wij zullen haar altijd blij ven gedenken. Personeel Albert Heijn, Harderwijk Op 14 oktober jl. over leed in de leeftijd van 57 jaar, mevrouw T. DE GROOT oud-medewerkster van Albert Heijn. Op 5 oktober jl. overleed in de leeftijd van 84 jaar, de heer F.M. ERKAMP gepensioneerd medewer ker DC-Zaandam. daarmee het Mevrouw Gall nieuwe, filiaal

Personeelsbladen | 1989 | | pagina 8