Personalia Jubileum 25 jaar ïn memoriam w Jubileum 50 jaar Dankbetuiging pagina 8 Flitsen R.W. Jahn, technisch vakspecialist bij Technische Services Ahold, in dienst se dert 1 november 1964. Viering dinsdag 31 oktober 1989 in het personeelsrestaurant van De Bonkelaar. Van 15.30-16.15 uur officieel gedeelte, waarna een open receptie volgt vanaf 16,15 uur. H. Theunissen, afdelingschef Slagerij fi liaal 1559, Flora 54, Colmschate (Deven ter), in dienst sedert 21 oktober 1964. Viering maandag 23 oktober 1989 van 16.00-18.00 uur in het restaurant 't Hof van Colmschate, Holterweg 104. Colm schate. H. Vermeulen, bedrijfsleider filiaal 1353. Grote Houtstraat. Haarlem, in dienst se dert 16 november 1964. Datum, plaats, en tijd van viering worden nog nader bekend gemaakt. H.G. Duineveld, medewerker Sociale Verzekeringen bij Koninklijke Ahold nv. In dienst sedert 9 november 1964. De in formele receptie zal plaatsvinden in het personeelsrestaurant in het hoofdkantoor op 9 november a.s. vanaf 16.00 uur. HA.M. van der Vechte, groepsleider af deling Zuurstof-arm verpakte vleeswaren. Meester bv, in dienst sedert 23 november 1964. Viering donderdag 23 november a.s. in het bedrijfsrestaurant van Meester vanaf 15.15 uur. PJ.M. Wientjes, Zone Manager Albert Heijn Operations, in dienst sedert 30 no vember 1964. Viering woensdag 29 no vember 1989 van 17.30-20.30 uur in ca fé-restaurant 'De Hooikar', Alphenseweg 14a, Gilse. Geheel onverwacht is op 10 oktober 1989 op 61- jarige leeftijd overleden OTTO ALEX TEPASKE De heer Tepaske was tot mei 1989 werkzaam als Hoofd Account Manager bij de voormalige Dienst Technische Projecten. Sinds mei 1988 maakte hij deel uit van het Ahold- projectteam dat in op dracht van de Raad van Bestuur de bouw bege leidt van het nieuwe hoofdkantoor Ahold te Zaandam. De heer Tepaske blijft in onze gedachten als een toegewijde baas, die zijn inzet combineerde met een persoonlijke aan dacht voor zijn medewer- kers/sters en collega's. Hij werd buitengewoon ge waardeerd. Wij wensen zijn echtge note, kinderen en verdere familieleden veel sterkte bij dit grote verlies. Directie Albert Heijn bv Met verslagenheid namen wij kennis van het overlij den op 9 oktober jl. van onze collega MARJAVERSTEEG- KOS TERMAN in de leeftijd van 25 jaar. Marja is acht jaar bij ons in dienst geweest. Door haar collega's werd zij gewaar deerd door haar open heid en eerlijkheid. Wij zullen haar missen. Haar echtgenoot en verdere fa milie wensen wij alle sterkte bij het dragen van dit verlies. Bedrijfsleiding en mede werkers Albert Heijn, Cu- lemborg. Wij zijn geschokt door het plotselinge overlijden op 5 september jl. van MARCO UIJTDEWILLIGEN Wij verliezen in hem een gewaardeerd medewer ker en collega. Bedrijfsleider en mede werkers Albert Heijn, Ter- Mw. L.R.M. Lossbroek, verkoopster II Al bert Heijn filiaal 1401. In den vijfhoek 17, Oldenzaal, in dienst sedert 30 november 1964. Gegevens over de viering worden later bekend gemaakt. H. van Maasakkers, afdelingschef Vers AH, filiaal 1165, Blauwe Kei. Veghel en lid van de OR Albert Heijn. in dienst sedert 1 november 1964. Viering woensdag avond 1 november a.s. in het filiaal te Veghel. D. Hulsman, ZPOF (Zone Personeels en Opleidings Functionaris) in Area 8820, in dienst sedert 2 november 1964. Viering donderdag 2 november 1989 van 19-30-21.30 uur in het restaurant 'De Handschoen', Nieuwe Deventerweg 103, Zwolle. Mw. J. Bastiaans-Dieters, verkoopster Gall Gall, filiaal Dorpsstraat 88. Zoeter- meer, in dienst sedert 30 november 1964 Gegevens over de viering worden later bekendgemaakt. Uit banden van P.G.J. van der Berg, lid van bet bestuur van bet Ahold Perisioerifonds, kreeg A Pleijn op 12 september een che que van 16.000 -. bestemd voor bet fonds Polio de wereld uit'. Het bedrag was bijeengebracht door de gepensioneerden in bet kader van bet afscheid van Ileijn als president van Ahold. Links op de foto PIJ. Vink, voorzitter van bet bestuur van bet Pen sioenfonds, en mevrouw O. Heijn-van der Poel J. Verploeg, BL in filaal 1427 te Sluis In dienst sedert 29 oktober 1939- Datum viering vijftigjarig jubileum; dinsdag 31 oktober 1989 van 18.00 tot 19-30 uur. Plaats viering; Hotel „De Eenhoorn", Gro te Markt 1 te Oostburg. Op 29 augustus was het dan zover. Afscheid, de VUT in. De vele collega's en oud-col- lega's hartelijk dank voor hun belangstelling op de één of andere wijze betoond. Het was hartverwarmend. Adieu! Chris van de Graaf, Heer- hugowaard. Hiermede wil ik graag mede namens mijn echtgenote. Raad van Bestuur, directie en het Personeelsfonds hartelijk dankzeggen voor de blijken van belangstelling welke ik heb mogen ontvangen bij het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd. Het was voor ons beiden een heel fijne verrassing. L.LJ. Coolen, DC Tilburg Wij zijn u zeer dankbaar voor de belangstelling en steun die wij mochten ontvangen tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonva der en opa Henk Luke. Mw. M. Luke-Groot, kinde ren en kleinkinderen. Halfweg. Niet bij machte om het onder woorden te brengen wil ik iedereen heel hartelijk be danken voor de geweldige af scheidsreceptie ter gelegen heid van mijn pensionering na 47 dienstjaren in het AH- concern. In het bijzonder een woord van dank aan BL Pim de Ruiter die het alle maal zo fantastisch georgani seerd had. Ook aan het foto boek en de videofilm heb ik een fijne herinnering. Nog maals heel hartelijk bedankt. Dora Hiddes, Den Haag Mede namens mijn vrouw hartelijk dank aan allen, di rectie en leiding, kader en medewerkers van filiaal 1021, collega's en alle ande ren die ertoe hebben bijge dragen met cadeaus, goede wensen en hun aanwezig heid, 20 september, de dag van onze afscheidsreceptie, tot een onvergetelijke te ma ken. Lucie en Huub Driessen Bij deze mijn hartelijke dank voor de 'enveloppe' gegeven voor mijn intrede in de VUT. Met hartelijke groeten, G.WJ. de Jonker-Sperling. 50-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw J.W. van Vliet, Zaandam De heer en mevrouw J. Tuin man, Zaandam 25-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw A. v.d. Haagen-de Heer, Den Helder 25-jarig zakenjubileum Mevrouw W.Ch. Tolmeijer- Beeckman, Almere-Stad De heer W. Aaij, Krommenie Met ontsteltenis ontvin gen wij het bericht dat op 19 september jl. onver wacht is overleden DICK LEEUWEN in de leeftijd van 56 jaar. De heer Lieuwen was ruim 28 jaar bij ons in dienst. Gedurende zijn gehele loopbaan is hij in contact geweest met vele colle ga's zowel in de kantoren als in de werkmaatschap pijen. Hij heeft daarbij steeds blijk gegeven van een grote inzet en gevoel voor perfectie. De laatste jaren was hij werkzaam op de afdeling BOS, waar we hem hebben leren kennen als een betrokken en serieuze collega. We bewaren goede herinne ringen aan de samenwer king. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kin deren, voor wie zijn heen gaan een zware slag bete kent. Informatiesystemen en Technologie (C.I.S.T.) 40-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw J.J. van Rheenen, Zwanenburg De heer en mevrouw E. Zij- tregtop, Purmerend De heer en mevrouw Jacques en Joke van Hoof Geheel onverwacht is door een tragisch ongeval op dinsdag 26 september jl. overleden onze collega INGRID VANDERVINNE op de zeer jeugdige leef tijd van 17 jaar. Ingrid was sinds juli jl. als caissière bij ons werkzaam. Wij hebben haar in deze korte tijd leren kennen als een spontane en plichtsge trouwe medewerkster. Wij wensen haar familie veel sterkte toe. Bedrijfsleider en mede werkers, Coevorden. 12,5 jarig jubileum Mevrouw R. Fruyt, Uden Rectificatie De heer W.C.M. van Dijk, be drijfsleider Albert Heijn-fi- liaal 1007, viert op vrijdag 3 november zijn 25-jarig jubi leum. Dat stond ook in het vorige nummer van Flitsen aangekondigd. Echter de tijd van de receptie stond ver keerd vermeld. De receptie van de heer Van Dijk begint niet om 17.30 maar om 18.30 uur en duurt tot 20.00 uur, in het restaurant 'Heestermans' te Teteringen. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden, op 10 september 1989, van onze medewerker PIET WESTRA in de leeftijd van 56 jaar. Wij verliezen in hem een zeer betrokken medewer ker, vriend en collega. Wij wensen zijn vrouw en kinderen alle kracht toe dit verlies te dragen. Directie, medewerkers en ondernemingsraad Mervelo bv. Op 10 september jl. over leed in de leeftijd van 72 jaar, de heer J. GROOT gepensioneerd medewer ker Grootverbruik Ahold. Op 13 september jl. over leed in de leeftijd van 74 jaar, de heer P. SCHATORJÉ gepensioneerd medewer ker Albert Heijn. Op 11 september jl. over leed in de leeftijd van 61 jaar, de heer H. HAND GRAAF oud-medewerker Centra le Slagerij Zaandam. Op 15 september jl. over leed in de leeftijd van 74 jaar, de heer J. GRAI TDIJK gepensioneerd medewer ker Marvelo. Op 28 juli jl. overleed in de leeftijd van 51 jaar, me vrouw J.H.H. TIGGELAVEN- RIBBERS oud-medewerkster Al bert Heijn. Op 20 september jl. over leed in de leeftijd van 68 jaar, de heer G.C. BREEUWER gepensioneerd medewer ker Marvelo. Op 10 september jl. over leed op de leeftijd van 80 jaar de heer J. BOSSCHER gepensioneerd medewer ker Sterovita. Mogen zij rusten in vrede.

Personeelsbladen | 1989 | | pagina 8