V1 Alice in Wonderland enAndré Hazes M Zin Economie tegen commercie CS Zaandam organiseert sportdag 0: 1 f® M Albert Heijn Flitsen pagina 15 JL V V.;. XV" fj lip Vlees bereiden kunnen ze als de beste. Mees eten kennelijk ook. Het eigen 'luie vlees' in beweging brengen gaat hun ook uit stekend af. CS Zaandam organiseerde op 10 juni voor de Vers Mees Groep de jaarlijks terugkerende sportdag. Over het weer viel niets te klagen voor het organisatie comité van de sportdag. De 478 deelnemers hebben vol op kunnen genieten van de zon, tussen en tijdens de meest uiteenlopende spor tieve activiteiten. Het aantal deelnemers over trof de stoutste verwachtin gen. De aanwezigen op het feest 's avonds (560) over troffen zelfs het budget. Nee, klagen deden alleen de deel nemers over de spierpijn de volgende dag, want al die be weging, dat waren ze niet ge wend. Nu werd er ook niet alleen maar gevoetbald of gezwom- van de hemel Ademloos kijkt*», van Alice in WondetZnd avonturen Rode wange^es van het in gespannen kijken en luis teren. Blauwe ballonnen met AH erop zwevend er gens boven Nederland. En meedeinen op muziek van Neerlands meest favo riete zanger van het Am sterdamse lied. Het eerste lustrum van DC Zwolle was een groot succes. „Het distributiecentrum in Zwolle staat model voor de distributie", zo vermeldde het gelukstelegram dat de heer Heijn stuurde aan alle medewerkers van het jarige distributiecentrum. DC Zwolle maakte in vijfjaar tijd een explosieve groei door, en kon tijdens de eerste lustrumviering op 21 juni jl. terugkijken op vijf zeer winstgevende jaren. Maar ook voor de komende jaren zijn er hoge verwachtingen. Een goede reden öm eèn groot feest te organiseren. Op 10 juni waren er voor kin deren en medewerkers di verse activiteiten. Voor de kinderen van de me dewerkers werd het sprookje van 'Alice in Wonderland' op die dag werkelijkheid. In de stadsschouwburg Odeon in Zwolle konden zij genieten van de musical gebaseerd op het beroemde Engelse ver haal over het meisje Alice. De rode wangetjes werden na de voorstelling nog roder. Alice en haar vriendje Pedro maak ten toen de winnaars bekend van de teken- en knutselwed- strijd die in het kader van het lustrum was georganiseerd. Na de musical mochten de kinderen AH-ballonnen met hun eigen naamkaartje eraan bevestigd de lucht in laten. De 'oplater' van de ballon die het verst terechtkomt krijgt een aardigheidje cadeau. Muziek en hapjes Voor de volwassenen was het 's avonds feest. De heren H.C.M. Sterk (regionaal dis tributiemanager) en N.J. Vis ser (directeur Distributie) Het kar ten was erg populair. Hier maken twee deelnemers onderling afspraken voor de wedstrijd begint men die 10e juni. Voor maar liefst tien verschillende spor ten kon men zich inschrijven. Voetbal, volleybal, tennis, bowlen, paardrijden, zwem men, vissen, karting, kanoën en fietsen. En bij al die niet dagelijkse sporten is alles goed verlopen, geen onge lukken, er was slechts een vriendschappelijke rivaliteit tussen de teams. De activiteiten concentreer den zich rond een sportter rein in Uitgeest. Verspreid over diverse accommodaties kon men zijn sportieve aspi raties botvieren. De gehele dag zijn er video-opnamen gemaakt. De resultaten hier van zullen binnenkort te zien zijn, de videoband zal circu leren bij de verschillende vestigingen. En 's avonds was er, zoals het hoort, een doorlopende bar becue met buffet en feest met disco- en live muziek. Zeker de barbecue was een Dit wordt vast een strike. groot succes. Eén van de me dewerkers heeft zich nog la ten ontvallen dat het duide lijk zichtbaar was in welke branche de deelnemers werkzaam zijn. De borden werden overladen met kar bonades en andere vlezighe den. Maar, ze weten dan ook waar het vlees vandaan komt. In ieder geval is het een ge slaagde dag geworden, mede dank zij het mooie weer, de sportieve deelname en de enorme opkomst. En niet te vergeten dank zij de enorme inzet van het organisatieco mité. Zonder hen was er niets van terechtgekomen. spraken aan het begin van de avond een welkom uit, waar na het feest kon beginnen. In diverse zalen van de stads schouwburg stonden stands met overheerlijke hapjes, die aangeboden waren door di verse relaties. Zo hadden de eigen groentecentrale uit IJs- selmuiden en Meester uit Wijhe prachtig verzorgde stands met groenten en vlees. In alle zalen was tevens mu ziek in diverse stijlen te be luisteren, waar natuurlijk ook op gedanst kon worden. Het optreden van André Ha- zes was een mooie afsluiting. Vanaf half twaalf zong hij voor alle medewerkers van DC Zwolle de sterren van de Odeon-hemel. Een zeer ge slaagde dag, en de moeite van het herhalen waard, dat vindt iedereen van het distributie centrum. En als DC Zwolle de toekomstverwachtingen waarmaakt, zal er in 1994 ze ker een nóg veel groter feest kunnen plaatsvinden. t, Het Directoraat Economi sche Zaken van Albert Heijn bood het Directo raat Commerciële Zaken een revanche aan voor een eerder verloren voet balwedstrijd. Commercië le Zaken nam dit aanbod maar al te graag aan, met het beoogde resultaat. De commerciële mannen versloegen de economen op 5 juni jl. met 3-1. De wédstrijd werd gespeeld op een veld van de voet balvereniging Q.S.C. te Wormerveer. Op de foto de winnaars van de direc- toratenstrijd.

Personeelsbladen | 1989 | | pagina 15