Personalia Jubileum 40 jaar Jubilfum 25 jaar In memoriam Dankbetuil „Albert Heijn was lust en mijn leven" pagina 10 Flitsen J.A.M. de Vries, produktieleider Distribu tiecentrum, Jules Verneweg 120, Tilburg, in dienst sedert 21 juli 1949. Viering vrijdag 21 juli 1989, in het distri butiecentrum vanaf 15.30 uur. R.J. Gubbels, hoofd Personeelzaken Vers Vlees Groep, CS Sluispolderweg 10, Zaan dam, in dienst sedert 17 juli 1964. De viering van het jubileum heeft inmiddels plaats gevonden. W. Eegerdingk, levensmiddelentechno- loog afdeling Juridische Zaken, hoofdkan toor. in dienst sedert 1 augustus 1964. Gegevens over de viering worden in een later stadium bekendgemaakt. Mevr. J.C.M. van Ruiten, manager Ge schenkpakketten Albert Heijn Grootver bruik, Keulschevaart 11, Breukelen, in dienst sedert 1 juli 1964. Viering vrijdag 30 juni 1989 in het AC Restaurant Utrecht, Atoomweg 2 in Utrecht. A. van Gaaien, hoofd Personeelzaken Grootverbruik Ahold Hoofdgroep Vers, Keulschevaart 11. Breukelen, in dienst se dert 13 juli 1964. Viering donderdag 7 september 1989 in het personeelsrestaurant van Grootver bruik Ahold te Breukelen. R. van de Weerd, administrateur Goede renontvangst Grootverbruik Ahold, Hoofdgroep Institutioneel, Frankeneng 18 te Ede, in dienst sedert 10 augustus 1964. J.J.M. Olyslager, vliezer/snijder Centrale Slagerij, Spoorstraat 6, Groenlo, in dienst sedert 17 augustus 1964. Viering vrijdag 25 augustus 1989 in het personeelsrestaurant van de Centrale Sla gerij van 14.00 - 16.00 uur. H. de Graaf, bedrijfsleider AH-fïliaal 1302, J. Verhulststraat 149, Amsterdam, in dienst sedert 31 augustus 1964. Gegevens over de viering worden in een later stadium bekendgemaakt. G.J. Schurink, produktiemedewerker bij Meester, Stationsweg 27, Wijhe, in dienst sedert 25 augustus 1964. Viering maandag 28 augustus 1989 in het bedrijfsrestaurant van Meester te Wijhe vanaf 15.45 uur. wm m.; -. B. Wobbes, assistent-assortimentsman ager AGF hoofdkantoor, in dienst sedert 1 augustus 1964. Gegevens over de viering worden in een later stadium bekendgemaakt. J.C. van Hoof, bedrijfsleider Albert Heijn 1045, Valkeniersplein 2, Breda, in dienst sedert 1 juli 1949. Viering woensdag 23 augustus 1989 in het Turfschip, Chasseveld 15, Breda van 19.30 tot 21.00 uur. 12l/2-jarig zakenjubileum Mw C.W. Blok-Wanders, Amsterdam 25-jarig zakenjubileum C.H. Loots, Eindhoven 40-jarig zakenjubileum Th.C. Buskermolen, Roelofa- rendsveen 55-jarig huwelijksjubi leum Fam. A. Posthuma, Amster dam 60-jarig huwelijksjubi leum Fam. C. van Heuveln-Bos- kamp, Uithoorn. Uw massale blijken van me deleven en belangstelling na het overlijden van mijn man, onze vader en opa P. VAN DER PAL hebben ons veel troost gege ven. Mede namens de kinde ren wil ik u hiervoor langs deze weg bedanken. E. van der Pal-Oudt Bij mijn vertrek in de VUT willen mijn vrouw en ik een ieder hartelijk dank zeggen voor de enorme hoeveelheid post met de beste wensen als ook voor de grandioze af scheidsreceptie, de massale cadeaus en talrijke bloem stukken en de prima dranken. G.WJ. Verhoeven, Leende Op 9 mei 1989 overleed op 62-jarige leeftijd de heer J.D. DE VRIES De heer De Vries was werkzaam als medewer ker op de administratie van Winkeltechniek Al- bert Heijn bv. Hij was al geruime tijd ziek maar de laatste tijd ging het weer beter, zo zeer zelfs dat wij onlangs in kleine kring zijn 25-jarig jubileum hebben kunnen vieren. Geschokt ontvingen wij dan ook het bericht van zijn overlijden. Wij hebben afscheid moe ten nemen van een zeer gewaardeerde medewer ker en fijne collega en wensen zijn echtgenote en kinderen heel veel sterkte toe bij dit grote verlies. Administratie Albert Heijn Op 28 april 1989 is als ge volg van een noodlottig verkeersongeval overle den LEENTJE DE VRIES Leentje werkte sinds be gin 1988 als verkoopster op de delicatesse-afde ling. Zij was altijd even opgewekt en vriendelijk. En wij zullen haar dan ook erg missen. Bedrijfsleiding en mede werkers Albert Heijn 1237 Leeuwarden Op 20 mei jl. overleed, op de leeftijd van 67 jaar, de heer C. VAN DE VEN gepensioneerd medewer ker DC Tilburg Op 27 april jl. overleed, op de leeftijd van 96 jaar, mevrouw K. LINT-LUESKEN gepensioneerd mede werkster Melkexport Ste- rovita. Op 19 mei jl. overleed, op de leeftijd van 79 jaar, de heer E. J. VAN DEN BERG gepensioneerd medewer ker Melkexport Sterovita Op 10 mei jl. overleed, op de leeftijd van 64 jaar, de heer M. J.M. DE KORT gepensioneerd medewer ker Albert Heijn Op 17 mei jl. overleed, op de leeftijd van 76 jaar, de heer J. WIEDEMEIJER gepensioneerd medewer ker Melkexport Sterovita Op 26 mei jl. overleed, op de leeftijd van 64 jaar, me vrouw A. SCHILL-JUNG gepensioneerd mede werkster Albert Heijn Mogen zij rusten in vrede. Na 4 jaar in een noodwinkel te hebben geiverkt, gingen dan eindelijk op 13-4-1989 de deuren open van de nieu we supermarkt in het winkel centrum Helmerhoek te En schede. De inrichting van de ze winkel is dank zij het en thousiaste team mensen van fil. 1553 en omliggende filia len in 4 dagen tijd gereali seerd. Wij zijn dan ook zeer trots op onze nieuwe winkel Op de foto BLII Wilmink met zijn enthousiaste team. Boven -. F. Verhoeven met echtgenote en burgemeester Bosman van Heeze tijdens of ficiële receptie. Onder; Namens zijn kinde- ren krijgt de heer Verhoeven een ballonvlucht aangebo den. Bedrijfsleider neemt af scheid Eenenveertig jaar heeft hij er gewerkt, en nu heeft Fried Verhoeven uit Heeze beslo ten er een punt achter te zet ten: „Albert Heijn is mijn lust en mijn leven, maar het leven bestaat ook nog uit andere dingen." De heer Verhoeven, bedrijfsleider van Albert Heijn in Heeze gaat in de VUT. Van zijn afscheid heeft hij op 21 maart jl. iets spe ciaals gemaakt. Hij had dan ook een speciale band met zijn medewerkers en zijn klanten. Tegelijk met zijn afscheid werd een nieuwe supermarkt aan de Kapelstraat in Heeze geopend. De nieuwe winkel is het resultaat van een goede samenwerking met de mede werkers en een persoonlijke omgang met de klanten. Met succes heeft Fried Ver hoeven gewerkt aan een groeiend bedrijf en een groeiende vaste klanten kring. De avond voor de ope ning van de nieuwe winkel hadden de klanten gelegen heid om afscheid te nemen. Elke klant kreeg van de heer Verhoeven een fles wijn, waarop zijn foto stond afge beeld. Het was een fantasti sche avond.

Personeelsbladen | 1989 | | pagina 10