Het glas geheven op de toekomst Mensen zouden eerderover pensioen moeten nadenken AH bloemen gaan het maken... BI-LO chauffeurs 16 miljoen km per jaar Europees kampioen verspringen bij opening AH Vers Centrale Eindhoven I Etos franchise, theorie en praktijk Voorzitter Ahold Pensioenfonds, drs. H.J. Vink, bij vertrek: liiiiiatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Personeelsblad Koninklijke Ahold NV 45e jaargang no. 5 Mei 1989 Oplage 45.000 Pagina 4 Pagina 9 SAH002000524 Flitsen Landelijk mei 1939 'Met sprongen vooruit' is de titel van de video film die werd gemaakt voor de opening van de Vers Centrale van Al- bert Heijn in Eindho ven. De Europese kam pioen verspringen Emiel Mellaard werkte mee aan die video. Op zaterdag 22 april over handigde hij de video band aan de heer A. Heijn die kort daarvoor de Vers Centrale offi cieel had geopend. De voormalige Centrale Sla gerij doet als Vers Centrale méér dan vers vlees verpak ken. Behalve de produktie Onlangs vond er een kennis makingsbijeenkomst plaats voor de ruim 1.000 mede werkers van de nieuw ge vormde slijterijketen die Gall Gall gaat heten In de Jaar beurs in Utrecht kwamen de medewerkers van Alberto, Party Shop en Gall Gall bij elkaar. Op de foto; Gall Gall-mede- werkers heffen het glas op de toekomst van de nieuwe slij terijketen. De medewerkers staan positief tegenover het integratieproces. Directeur Operations 't Hart; „Men rea liseert zich dat schaalvergro ting noodzakelijk was om te overleven." Meer hierover op pagina 3- van 120 ton vers vlees per week, distribueert de Vers Centrale wekelijks zo'n 170 ton aan andere verse produk- ten zoals kip, vis en bereide voeding. Daartoe werd de be staande vestiging gemoderni seerd - onder andere met nieuwe inpaklijnen en een nieuwe wasinstallatie voor de fusten - en uitgebreid met 2.000 vierkante meter. Van uit Eindhoven - waar 125 mensen werken - worden nu 127 AH-filialen dagelijks be voorraad. Adjunct-directeur C.A.W.H.M. van den Broek maakte bekend dat op ter mijn de overige drie bestaan de Centrale Slagerijen (Zaan dam, Zoetermeer en Groen- lo) ook zullen overschakelen naar Vers Centrale. A. Heijn en Europees kampioen verspringen Emiel Mellaard tijdens de opening van de Vers Centrale Eindhoven De sportman werkte mee aan een videofilm over de Vers Centrale en overhandigde het eerste exemplaar aan de heer Heijn. „We hebben een mooi pensioensysteem in Neder land. Als je 65 bent, zo denken de meesten, krijg je 70 procent van het laatst genoten inkomen. Maar dat gaat vaak niet op. Helaas zijn het bijna alleen ouderen en hoger betaalden die daarvoor interes se tonen. Een hartekreet: iedereen zou veel eer der over zijn pensioen moeten nadenken." Dat zegt drs. H.J. Vink (62), die vorige maand vervroegd uittrad als hoofd Administra tie Albert Heijn en die in juni afscheid neemt als voorzitter van het Ahold Pensioen fonds. Hij heeft dan sinds ok tober 1980 het fonds be heerd en kan met een gerust hart vertrekken. Want hij weet dat voor zijn oude dag goed is gezorgd. Gedurende zijn bijna tien jaar durend voorzitterschap, waarvoor de Raad van Be stuur hém indertijd aan zocht, heeft de heer Vink één ding voorop gesteld; pen sioengelden moeten er zijn als ze nodig zijp; risico's bij beleggingen moeten zo klein mogelijk zijn. Dat lijkt gelukt; de aan het fonds toever trouwde gelden belopen in middels 700 miljoen gulden, waartegenover in 1987 pen sioenverplichtingen stonden van 564 miljoen. Vervolg op pagina 2 Pagina 11

Personeelsbladen | 1989 | | pagina 1