Instel komt met eigen maandblad Jubileum 25 jaar Personalia In memoriam mm Jubileum 40 jaar Dankbetuiging sss^F Counter Actueel goed ontvangen door grootverbruikers Goed ontvangen Thema's en vaste onder delen pagina 10 Flitsen M.J.A. Franken, coördinator Dienst On roerende Goederen (DOG) hoofdkantoor, in dienst sedert 1 april 1964. Viering zal plaatsvinden in september 1989 tegelijkertijd met 4 collega's binnen DOG. A. Beukhof, chauffeur Grootverbruik Ahold, Hoofdgroep Institutioneel, in dienst sedert 6 april 1964. KJ. de Kok, rangeerder in het distributie centrum, Vredeweg 46 te Zaandam, in dienst sedert 13 april 1964. Viering woensdag 19 april 1989 in het Zaans Kwartier DC Zaandam vanaf 15.00 J.D. van Doesburg, assistent-administra teur in de groentecentrale te Tilburg, Boogschutterstraat 11, in dienst sedert 13 april 1964. Gegevens over de viering worden in een later stadium bekendgemaakt. W.B.T. van Vuuren, voorman Technische Dienst, hoofdkantoor, in dienst sedert 27 april 1964. Gegevens over de viering worden in een later stadium bekendgemaakt. R.J. Tol, assistent controller Albert Heijn Franchising, hoofdkantoor, in dienst se dert 17 mei 1964. Viering woensdag 17 mei 1989 in het personeelsrestaurant van het hoofdkan toor, van 16.00-17.00 uur. C.J. van Hooijdonk, afdelingschef bij Al- bert Heijn 1007, Moerwijk 2, Breda, in dienst sedert 1 april 1964. Viering vrijdag 31 maart 1989 van 18.30- 20.00 uur in het filiaal. H.J.M. Kappert, medewerker afdeling Sa nitaire Dienst bij Meester, Stationsweg 27, Wijhe, in dienst sedert 4 mei 1964. Viering woensdag 3 mei 1989 in het bedrijfsres taurant van Meester om 15-30 uur. GJ.M. Kappert, medewerker afdeling Sa nitaire Dienst bij Meester, Stationsweg 27, Wijhe, in dienst sedert 4 mei 1964. Viering woensdag 3 mei 1989 in het bedrijfsres taurant van Meester om 15.30 uur. 25-jarig zakenjubileum C.J. van Dongen, Alphen a/d Rijn 25-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw H. Knijn-Bosma. Zaandam 40-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw Broek huizen, Haarlem Met diepe verslagenheid hebben wij kennis geno men van het plotselinge overlijden van onze me dewerker en collega, de heer CEES VERHOEVEN in de leeftijd van 46 jaar. Elf jaar is Cees bij ons be drijf werkzaam geweest. Wij hebben hem in die tijd leren kennen als een bescheiden, vriendelijke man en zeer plichtsge trouw medewerker. Wij verliezen in hem een goede collega. Onze oprechte deelne ming gaat uit naar zijn vrouw en dochtertje. Wij wensen hen veel kracht en sterkte toe om dit grote verlies te dra gen. Bedrijfsleiding en mede werkers Albert Heijn Distributiecentrum Tilburg H.J. Duym, senior-medewerker Winkel organisatie Albert Heijn, hoofdkantoor, in dienst sedert 25 april 1949- Viering dinsdag 25 april 1989 in het per soneelsrestaurant van het hoofdkantoor, van 16.00-17.30 uur. Met ontsteltenis ontvin gen wij het bericht dat ge heel onverwacht is overleden ROB HONING op de leeftijd van 48 jaar. De heer Honing was bijna 24 jaar in onze dienst. In zijn functie als coördina tor Netwerk Controle centrum had hij vele con tacten, zowel op het hoofdkantoor als in de werkmaatschappijen. Wegens zijn inzet en gro te betrokkenheid bij het bedrijf was hij een zeer gewaardeerde medewer ker. Wij missen in hem een coöperatieve en op gewekte collega. Wij be waren goede herinnerin gen aan de vele jaren van samenwerking. Ons medeleven gaat uit naar zijn echtgenote en kinderen. Koninklijke Ahold nv Op 29 januari 1989 is overleden de heer J.N. CLAASSEN Tot 1985 was hij be drijfsleider van het Albert Heijn-filiaal te Almelo. De heer Claassen kwam in 1945 op 16-jarige leeftijd in dienst als winkelbe diende en bereikte door hard werken de functie van bedrijfsleider. Enkele jaren geleden moest hij om gezond heidsredenen van het werk afscheid nemen. Velen, klanten en colle ga's, zullen aan hem een goede herinnering bewa ren. Zijn vrouw en kinderen wensen wij veel sterkte toe. Koninklijke Ahold nv Op 25 januari jl. overleed in de leeftijd van 83 jaar mevrouw T. STAPPERS- REIjERMAN gepensioneerd mede werkster Marvelo. Op 9 februari jl. overleed in de leeftijd van 77 jaar de heer M. TOEREPPEL gepensioneerd medewer ker Marvelo. Op 11 februari jl. over leed in de leeftijd van 71 jaar de heer L. VAN DEN BREKEL gepensioneerd medewer ker DC Tilburg. Op 12 februari jl. over leed in de leeftijd van 82 jaar de heer F.B.D. JUNG gepensioneerd medewer ker Marvelo. Mogen zij rusten in vrede „We waren er voor ge waarschuwd dat een eigen blad uitgeven geen een voudige opgave is", zegt Cor van Bavel, Marketing Services Manager van In stel in Den Bosch. Toch is men bij Instel blij dat het initiatief doorgezet is. „Onze grootverbruik- klanten reageren opmer kelijk positief op ons blad 'Counter Actueel'. Ieder een vindt het eigenlijk een verfrissend initiatief." Tijdens de laatste Horeca vakbeurs in januari werd het blad 'Counter Actueel' voor het eerst gepresenteerd. Een kleurrijk magazine dat infor matie biedt over het reilen en zeilen in kantine of bedrijfs restaurant. „Een deel van de grootverbruikersmarkt waar weinig speciale aandacht aan wordt besteed", aldus Cor van Bavel. „Terwijl het juist een markt is waar meeden ken met de klant en zijn pro blemen oplossen zeer be langrijke zaken zijn." Onlangs begon Instel met cursussen voor personeel van bedrijfskantines. „Het bleek dat het op dat terrein vaak aan opleiding schort. Daarom is Instel met een cur sus gestart, die zeer goed blijkt aan te slaan", aldus Cor van Bavel Hij werkte samen met zijn af deling Marketing Services verder het idee uit om een maandblad uit te geven. „Het eerste nummer is meteen goed ontvangen. Het blijkt ook wervend te werken. On ze vertegenwoordigers hou den hier goede contacten aan over, want niet alleen de grootverbruikers waar we aan leveren hebben interes se." Volgens Cor geldt voor het blad hetzelfde als wat gold bij de cursussen: de bedrijfsres- tauratieve grootverbruiker heeft maar weinig mogelijk heden om vakkennis op te doen. T8EDWIFS. KIPGERECHT 'Counter Actueel' verschijnt voorlopig éénmaal per vier weken. Elke periode wordt een thema bij de kop gepakt en vanuit diverse invalshoe ken behandeld. In het eerste nummer was dat koffie. Dat betekende dus een artikel over de herkomst van koffie. Verder een verslag van een bezoekje aan een koffiebran derij. Het blad heeft daarnaast en kele vaste onderdelen. Eén daarvan haakt in op het sei zoen en geeft recepten voor thuis en op het werk, het be drijfsrestaurant. „Met name dat laatste is belangrijk", meent Cor van Bavel. „Be zoekers van een bedrijfsres taurant stellen variatie enorm op prijs. Iets anders dan de gebruikelijke kroket. Die gedachte hebben we ook verwerkt in ons 'bestelsugge- stie-systeem'. Want variatie is zeer belangrijk voor bedrijfs restaurants." Naast de recepten volgt in formatie over Instel, nieuws over de grootverbruikers- markt en een beeld van één van de vele cliënten. In het eerste magazine stond het restaurant van het Maas trichtse gouvernement, het provinciehuis van Limburg, centraal. Bovendien wordt in 'Counter Actueel' ruim aandacht be steed aan de speciale aanbie dingen van de maand. „Onze klanten moeten soms de eindjes aan elkaar knopen. Ook daarvoor wil 'Counter Actueel' de juiste informatie aanreiken." Cor van Bavel be nadrukt verder: „De kunst is steeds uit te blijven gaan van de behoefte van de klanten. In ons marktsegment is er bij voorbeeld weinig behoefte aan informatie over Chablis maar des te meer over een voudige produkten als snoep en soep."

Personeelsbladen | 1989 | | pagina 10