ETOS „WE HEBBEN 3 DAGEN GELEEFD ALS EEN BOBO!" Bienvenidos en Pal ma Flitsen pagina 5 ""TT"? 1Moniqi ie van der List. Anita Oomen en bedrijfsleider Ad van Vlokhoven van Etos Bre da. Monique. „Toen we hier 's ochtends vroeg aankwamen ben ik meteen tiaar het strand gebold. Ik. heb in drie dagen misschien zes uur geslapen. Het is echt een sfeertje van eventjes olé. 2. Ellen van cler Kaa (l), Etos Tarwelaan Eindhoven en Dionne van Beek, Etos Ton- gelresestraat Eindhoven. Maandagnacht 3 uur. „We raken maar niet uitgeput. Dat het zo geiveldig zou zijn hadden we niet venvacht. Fantastisch. 3. Yvonne de Graaf (l.) en Jacqueline Kual van Etos Meppel. „Mooi? Wat heet mooi?" 4. Twistinby the pool'. Na opnieuw een doorwaakte nacht worden de spieren soe pel gehouden met aerobic bij het zwembad. Beloofd is beloofd. Drie dagen naar Mallorca als het geplande resultaat voor 1987 zou worden overschreden. En dat resultaat werd over schreden. Daarom ver trokken de bijna 1.000 medewerkers van Etos, waarvan 90% vrouwen, op zaterdagavond 1 ok tober met 3 vliegtuigen naar Mallorca. Een uniek personeelsuitje. Drie dagen feest op het volle dig afgehuurde, en zonover goten vakantiepark van Club Mediterranée in Porto Petro. Bijkomen van de vermoeie nissen? Vergeet het maar. De meesten hebben hun bed nauwelijks gezien. Overvloe dige diners, cocktailparty's, zonnebaden, zwemmen, va ren, dansen tot diep in de nacht en een wervelende show waarin het cosmetica merk Number Seven werd gepresenteerd. „Ik wist dat het geweldig zou worden, maar dat het alle maal zo fantastisch zou verlo pen had ik niet verwacht", vertelde Etos-directeur Cees Bosma na afloop. „Er is geen wanklank gevallen. Het was één groot feest. En inder daad, ik ben er toch wel een beetje trots op om directeur te zijn van zo'n geweldige groep mensen. De sfeer was prachtig en ik ben ervan overtuigd dat veel daarvan in de winkels zal worden door getrokken. Niet alleen in de omgang met elkaar maar ook in de omgang met klanten." Zeker, de hele trip was één groot feest. Of zoals één van de deelnemers het uitdrukte: „We hebben drie dagen ge leefd als een Bobo. Van begin tot eind zijn we fantastisch verzorgd. Je moet het meege maakt hebben om het te be grijpen. Het is nauwelijks na te vertellen." Op deze pagina een poging in beelden. De Etos-medewerkers bij vertrek op Schiphol. 5. V.l.n.r. Diane Wellman. Marijke van Veen, Jolanda Maas en Joyce Melkstop van Etos Breda en Etos Bergen op Zoom. „We gaan vannacht om half vier al weg. Slapen? Welnee. Van de drie nachten hebben we er maar één gesla pen. 6. Sylvia Lacroix (l) en Anne- mie Pfennings van Etos Sit- tard. „Weinig mannen ja, dat klopt, maar een paar dagen kunnen we wel zonder. 7. Hoewel veruit in de min derheid, waren eitoch ook enkele mannen. Fred Kuin van bet hoofdkantoor (rechts) en Nico Oenen van het distri butiecentrum bijvoorbeeld. „Dit feest is voorlopig niet te eigenaren. Hoezo woensdag weer aan het werk? We zullen aanwezig zijn, verder niet.

Personeelsbladen | 1988 | | pagina 5