Nieuw kantoor voor Ahold Ahold binnenkort ook grootste slijter van Nederland Miljoenste bezoeker AC Restaurant Utrecht Op stap Alberto ETOS OP MALLORCA Frisse kleuren bij The Fresh Company Chauffeurs belangrijk voor Kok-Ede Giant filiaal 62 Snellere verbinding I N A M E R I K A Medio december start de bouw van het nieuwe hoofdkantoor. Ruim een jaar later, begin 1990, verhuizen de voltallige Raad van Bestuur en de stafdiensten - in totaal zo'n 125 personen - naar de nieuwe huisvesting aan de Schiethavenweg te Zaandam, die door de gemeente Zaanstad omge doopt zal worden in Albert Heijn-weg. De maquette van bet nieuwe hoofdkantoor. In de toekomst komt er een snellere wegver binding tussen Zaan dam-west - waar ook het nieuwe Ahold-kan- toor verrijst - en Rijks weg A-8 die leidt naar de Coentunnel. Nu voert die route nog dwars dóór of helemaal óm Zaandam. Maar met de aanleg van de Dr. J.M. den Uyl-brug komt er een directe aanslui ting tussen de Provin- cialeweg en de toevoer- weg naar de A-8. De verwachting is dat de nieuwe verbinding medio 1991 zal worden opengesteld voor het wegverkeer. Eind 1987 nam de Raad van Bestuur het besluit tot de bouw van een nieuw kantoor om zo de RvB-leden en hun directe medewerkers van de stafdiensten op één plaats te concentreren. Al die mensen zitten nu nog verdeeld over het hoofdkantoor aan het An- kersmidplein en een aantal andere gebouwen in Zaan dam. Het nieuwe kantoor komt op een steenworp af stand van het huidige hoofd kantoor, namelijk in de lus van de Schiethavenweg. Het totale bouwterrein is 2.1 hectare groot. Het kantoor de entree en de parkeervoor ziening nemen daarvan een belangrijk deel in beslag. Daar rondom komt water, zo dat in feite een eiland ont staat. De eerste etage, waar verschillende dienstruimtes komen, ligt pal aan het water. Het personeelsrestaurant op de tweede etage heeft zelfs een terras dat uitziet over het water. Tweehoog naar binnen Door het verhoogde plein aan de voorzijde komt men als het ware binnen op de tweede etage. De entree is in de centrale hal met enorme glazen wanden van vijf ver diepingen hoog. In het mid- vervolg op pagina 2. liaal Zaandam. „Het is net een droom. We zijn spra keloos. Dit is echt te waau- wie! Wat we hier doen? Zonnen, zonnen en nog eens zonnen, uitgaan en lol maken. Het is alleen jammer dat het maar zo kort duurt. Dit zou elk jaar twee keer moeten plaats vinden, of nee, niet over drijven, één keer!" Meer over de Mallorca-reis van Etos op pagina 5. Zaterdag 17 september, precies één jaar en twee dagen nadat het restau rant officieel werd opengesteld, ontving AC Restaurant Utrecht de miljoenste gast. De miljoenste gast, mevrouw H.A. Boilaan. werd door de manager van het restaurant, David ter Kuile, feestelijk ontvangen. Mevrouw Boi laan, haar echtgenoot en twee kinderen kregen van David ter Kuile een gratis di ner aangeboden in het res taurant. Bovendien werd zij in de bloemetjes gezet en kregen de twee kinderen elk een pluche speelgoedbeest uit de giftshop van het restau rant. De verwelkoming van de miljoenste gast kwam voor AC Restaurant Utrecht aanzienlijk eerder dan ver wacht. De belangstelling voor dit restaurant, dat zowel een zelfbedieningsgedeelte kent als het 'Buffet Royal' a Ia carte restaurant, is bijzonder groot. Met name het aantal gasten uit de regio Utrecht is vanaf de heropening sterk toegenomen. Personeelsblad Koninklijke Ahold nv 45e jaargang no. 9 oktober 1É Oplage 43.000 Pagina 2 ste slijter van Neder land. Gall Gall en Party Shop zijn samen op dit moment al ver uit de grootste slijterijketen in Nederland met circa 190 vestigingen en ongeveer 530 medewerkers. Alberto is tweede in de markt met circa 90 eigen vestigingen, 6 fran- chisewinkels en ongeveer 360 medewerkers. De nieuw te vormen slijterijketen krijgt een marktaandeel van 19% en een jaaromzet van circa 380 miljoen gulden. De me dewerkers van Gall Gall en Party Shop zullen allemaal in staat gesteld worden om over te gaan naar Ahold. Ahold zal in de nieuwe keten de sterke kanten van de drie huidige formules combineren tot een nieuw geheel onder één naam, waarbij vooral het spe ciaalzaakkarakter van de for mule benadrukt zal worden. „Het is allemaal vrij snel ge gaan", aldus Jeroen Hunfeld, directeur van de groep Spe ciaalzaken Ahold (SpA), Vervolg op pagina 3 ÜI1H SAH002000517 Flitsen Landelijk oktober 1988 Ahold heeft begin deze maand overeensteming bereikt met Bols Neder land bv over de overna me van de slijterij ketens Gall Gall en Party Shop. De over dracht van de aandelen zal waarschijnlijk nog dit jaar worden vol tooid. Het ligt in de be doeling de twee ketens samen te voegen met Alberto. Ahold wordt daarmee ook de groot- Esther van Kuik, Wille- mijn IJff, Elles van dei- Hei jden, Carrie Cornelis- sen, Anja Schippers en Everdine Eek van Etos-fi- Pagina 3 Pagina 11 Pagina 12

Personeelsbladen | 1988 | | pagina 1