Personalia Jubileum 25 jaar Jubileum 40 jaar Dankbetuiging In memoriam Meester Wijhe weer Meester bv m pagina 8 Flitsen ,3> Op 23 juli 1988 was de heer J.A.H. Goos- sens, Vers Vlees-specialist, hoofdkantoor, 25 jaar in dienst. J. van Kempen, assistent-bedrijfsleider Al- bert Heijn 1004, Westermarkt 17, Tilburg, in dienst sedert 3 augustus 1963. Gegevens over de viering worden in een later stadium bekend gemaakt. C. Duyndam, bedrijfsleider Albert Heijn 1020, Slinge 690, Rotterdam, in dienst se dert 10 augustus 1963- Viering dinsdag 27 september 1988 in Postiljonmotel Dordrecht te 's-Gravendeel van 20.00 tot 22.00 uur. P. Kuyt, account manager Administratie Albert Heijn, hoofdkantoor. Ankersmid- plein 2. in dienst sedert 2 september 1963. Viering vrijdag 2 september 1988 in het personeelsrestaurant van het hoofdkan toor, vanaf 16.30 uur. M. van Wilgenburg, kwaliteitstechno loog Non Food, hoofdkantoor. Ankersmid- plein 2. in dienst sedert 2 september 1963. Viering vrijdag 2 september 1988 in het hoofdkantoor. M. Hazeleger, inpakker bij Kok-Ede, Fran- keneng 18. Ede. in dienst sedert 9 septem ber 1963- P.F. Vendel, supervisor Rekening Cou rant, hoofdkantoor, Ankersmidplein 2, in dienst sedert 16 september 1963. Viering woensdag 28 september 1988 in het hoofdkantoor, kamer 116. J. Thijssen, medewerker Albert Heijn 1475, Ileistraat 12, Son, in dienst sedert 24 september 1963. Viering zaterdag 24 september 1988 vanaf 17.00 uur in het filiaal. Op 29 juli jl. was de heer A. Hoogeveen, Albert Heijn 1512. 'I'ijnjedijk 76, Leeuwar den 25 jaar in onze dienst. Viering vrijdag 16 september 1988 vanaf 18.00 in het filiaal. C. Ooms, supervisor Administratie Albert Heijn, hoofdkantoor, Ankersmidplein 2, in dienst sedert 1 september 1948. Viering vrijdag 1 september 1988 in het personeelsrestaurant van het hoofdkan toor. vanaf 16.00 uur. F. Preuter, medewerker afdeling Sanitaire Dienst bij. Meester te Wijhe, Stationsweg 27, in dienst sedert 20 september 1948. Viering dinsdag 20 september 1988 in het personeelsrestaurant van Meester van af 15.45 uur. 12V2-jarig zakenjubileum Mevrouw O.S.E. Siegers, Zaandam 25-jarig zakenjubileum Mevrouw J. van den Heuvel- Willemen, Tilburg H. v.d. Vegt, Wijhe W. van Abeelen, Oosterhout C. Baay, Zaandam Th. Bartels. 's- Gravenzande 40-jarig zakenjubileum M. Broeksma, Zaandam Mevrouw D. Laduc, Zaandam 25-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw A. Rin- nooi, Rotterdam. De heer en mevrouw Gerrit- sen-Brinkkemper, Zaandam Iedereen, die door zijaltaar bijdrage de viering van mijn 25-jarig jubileum en afscheid tot een onvergetelijke ge beurtenis heeft gemaakt, wil len wij heel hartelijk bedan ken. De vele schriftelijke, per soonlijke en telegrafische ge lukwensen, de prachtige bloemen en kleurrijke toe spraken maken dat wij nog heel vaak aan jullie zullen te rugdenken. Het was een feest! Franca en Joop de Groot, Breda Flitsen iedereen, maar dan ook iedereen, bedanken. Dank aan allen die dit feest zo bijzonder hebben gemaakt. Dank aan allen voor de geluk wensen, de bloemen en de geschenken. Dank voor die bijzondere dag, die nog lang in onze herinnering zal blij ven. Rie en Jaap v.d. Aart, IJmuiden. Mede namens mijn vrouw betuig ik hierbij mijn hartelij ke dank aan directie en colle ga's voor alle bloemen en ca deaus bij mijn afscheidsre ceptie ontvangen. J. Stiemer, Purmerend. 40-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw Janssen Duijghuijsen-Oen, Nijmegen Jaap van der Aart, 50 jaar bij de zaak, zo stond het in de Flitsen van mei. Dit prachtige jubileumfeest is voorbij en heeft bij mijn vrouw en mij een enorme indruk achterge laten. Woorden schieten ons te kort. Daarom willen wij in deze Ook namens mijn vrouw dank ik allen die meegewerkt hebben en op de receptie zijn geweest bij mijn afscheid van DC Tilburg. L. J. C. Molenschot, Tilburg. Tijdens mijn ruim 37-jarige werkkring bij Ahold heb ik veel mensen ontmoet. Meest al waren dat prettige contac ten. Daarom wil ik u hartelijk bedanken voor de wijze waarop u mij tegemoet bent getreden. Ook hartelijk dank voor uw belangstelling bij mijn afscheid. Tiny Plooijer, Zaandam. Mede namens mijn echtge note recht hartelijk dank voor de fijne woorden, giften en cadeaus bij gelegenheid van mijn VUT op 1 juni. J. van Dijk, Zaandijk. Een ieder die enige belang stelling en verbondenheid heeft getoond bij mijn af scheid wegens pensionering, zou ik zeer hartelijk willen bedanken. J. Bergsma, Amstelveen B.H.A. Heshusius, bedrijfsleider Albert Heijn 1219, Rompertpassage 45, Den Bosch, in dienst sedert 2 september 196.3. Gegevens over de viering worden in een later stadium bekend gemaakt. A. Westerbeek, produktiemedewerker af deling Verpakkingen bij Meester te Wijhe, Stationsweg 27, in dienst sedert 9 septem ber 1963. Viering vrijdag 9 september 1988 in het persneelsrestaurant van Meester vanaf 15.45 uur. Na een kortstondige ziek te is overleden, onze fijne collega M. LANKHOORN- DE HAAN Wij zullen haar missen en wensen haar kinderen veel sterkte toe. Bedrijfsleiding en mede werkers AH-filiaal 1163 - Amsterdam Op 16 juli 1988 is overle den de heer AJ. VRIEZE Hij werd 62 jaar. De heer Vrieze was vanaf 1968 werkzaam bij de Centrale Slagerij Groenlo. Door ziekte heeft hij in 1984 zijn werkzaamhe den moeten staken. Zijn echtgenote, kinderen en verdere familie wen sen wij veel sterkte met dit verlies. Directie en medewerkers CS Groenlo. Op 23 mei jl. overleed in de leeftijd van 100 jaar de heer J.H. KIEFT gepensioneerd medewer ker Melkexport Sterovita Op 27 juni jl. overleed in de leeftijd van 80 jaar de heer G.E. VAN DEN BRAAK gepensioneerd medewer ker Melkexport Sterovita Op 18 juni 1988 overleed in de leeftijd van 60 jaar de heer H. ROOSENDAAL oud-medewerker CS Groenlo Op 20 april jl. overleed in de leeftijd van 64 jaar de heer P. BROERE oud-medewerker DC Zaandam Op 9 juni jl. overleed in de leeftijd van 75 jaar de heer W.H. HOUTHUIZEN gepensioneerd medewer ker Melkexport Sterovita Op 9 juni jl. overleed in de leeftijd van 76 jaar de heer J. MILDER gepensioneerd medewer ker Simon de Wit Op 18 juni jl. overleed in de leeftijd van 71 jaar de heer B. DIJKSTRA gepensioneerd hoofdkan toor-medewerker Op 20 juni jl. overleed in de leeftijd van 76 jaar de heer J. TONKES gepensioneerd medewer ker Marvelo Op 20 juni jl. overleed in de leeftijd van 69 jaar me vrouw G.J. KERKHOVEN- BERENBAK gepensioneerd mede werkster Albert Heijn Mogen zij rusten in vrede. Vrijdag 24 juni jl. was een belangrijke dag roor All-fi- liaa! 1126 in Nijverdal. Dine- ke Twilhaar uit de slagerij en Richard liegeman van de af deling Vers gaven elkaar op die dag bun ja-woord. Na tuurlijk was er J 'eest en waren er cadeaus. Maar het cadeau van de collega's moest even wachten. Dat kreeg het geluk kige bruidspaar eerst: op za terdag 25 juni nadat zij in bruidskleding de klanten van Albert Ieijn koffie hadden ge serveerd. Vanaf 9 juni j.l. heet Mees ter Wijhe weer gewoon Meester bv en daar zijn directie en medewerkers bijzonder gelukkig mee. Niet ten onrechte overi gens want Meester Wijhe heeft meer dan honderd jaar de naam Meester ge voerd. In 1966 werd deze gewijzigd in Albert Heijn Produktiebedrijf. In 1977, toen Meester een zelfstan dige werkmaatschappij werd van Ahold, wilde men weer onder de eigen naam verder maar dat stuitte op protest van een ander bedrijf dat de naam Meester hanteerde. In middels zijn deze belem meringen weggenomen en laat directeur Elshof weten het bijzonder op prijs te stellen wanneer ie dereen in het vervolg weer de oude vertrouwde bedrijfsnaam wil bezigen.

Personeelsbladen | 1988 | | pagina 8