tussen de Een griezelfilm boodschappen Personalia Jubileum 25 jaar In memoriam Dankbetuiging James bezorgt nu ook in Wassenaar DAGTOCHTEN GEPENSIONEERDEN IN MEI EN JUNI pagina 8 Flitsen Op 27 november jl. over leed, in de leeftijd van 83 jaar, de heer J. LAAN gepensioneerd medewer ker Melkexport Sterovita. Op 15 december jl. over leed, in de leeftijd van 78 jaar, de heer N. BESSE gepensioneerd bedrijfs leider Albert Heijn. Op 16 december jl. over leed, in de leeftijd van 86 jaar, de heer W. DEKLAGEN gepensioneerd hoofdkan toor-medewerker. Op 18 december jl. over leed, in de leeftijd van 65 jaar, de heer F. HORST gepensioneerd medewer ker DC Zaandam. Op 22 december jl. over leed, in de leeftijd van 78 jaar, de heer W.T. NORDSIEK gepensioneerd bedrijfs leider Albert Heijn. Op 22 december jl. over leed, in de leeftijd van 50 jaar, de heer L.H. SOMSEN oud-filiaalmedewerker Albert Heijn. Op 23 december jl. over leed, in de leeftijd van 73 jaar, de heer G.M. OOSTERBROEK gepensioneerd medewer ker Meester Wijhe. Op 1 januari jl. overleed, in de leeftijd van 77 jaar, de heer G. HOETMER gepensioneerd medewer ker Albert Heijn. Op 8 januari jl. overleed, in de leeftijd van 67 jaar, de heer J. SWAGHOVEN gepensioneerd medewer ker CS Eindhoven. Op 12 januari jl. overleed, in de leeftijd van 66 jaar, de heer J.J. VISSER gepensioneerd Etos-me- dewerker. Op 17 januari jl. overleed, in de leeftijd van 76 jaar, de heer L. VAN VLIET gepensioneerd medewer ker Melkexport Sterovita. Mogen zij rusten in vrede. 12V2-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw C. Her laar-van Geijn, Assen 40-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw M. de Kort, Kaatsheuvel Graag wil ik, mede namens mijn familie, allen die voor ons de afscheidsreceptie in verband met mijn pensione ring tot een onvergetelijke gebeurtenis hebben ge maakt, hartelijk danken. I.J. Adelaar, Katwijk aan Zee. 50-jarig huwelijksjubi leum De heer en mevrouw J. Vis ser-van Wezop, Andijk 12V2-jarig zakenjubileum Mw. A. Brouwer-de Koning, Heerenveen E. Borman, Oosterbeek Mw. G.J.M. Stam, Eindhoven 25-jarig zakenjubileum J. van Duivenvoorde, Utrecht 40-jarig zakenjubileum LJ. Jonker, Yerseke Voor de vele blijken van me deleven die ik na het overlij den van mijn lieve man en onze zorgzame vader en opa B. LAMBERTS heb ontvangen, zeg ik u, ook namens mijn kinderen en kleinkinderen, hartelijk dank. J. Lamberts-Bakx, Bergen op Zoom. Hierbij willen mijn vrouw en ik een ieder van harte danken voor de grote belangstelling bij mijn afscheid op 4 decem ber 1987. Ondanks het feit dat ik vanaf 1 januari 1988 gebruik maak van de VUT-re- geling blijft mijn belangstel ling voor Albro Bakkerijen Zwanenburg vanzelfspre kend bestaan! Hartelijke groeten van W. Luimee, Lijnden. Gaarne wil ik hiermede mijn hartelijke dank uitspreken voor de belangstelling, bloe men en cadeaus die ik bij ge legenheid van mijn pensione ring heb mogen ontvangen. J. Wolters, Zwanenburg. Ook namens mijn vrouw, wil ik iedereen hartelijk bedan ken, voor de gelukwensen die ik van u mocht ontvangen ter gelegenheid van mijn 40- jarig zakenjubileum. Het was een onvergetelijke dag en het doet je goed te weten zoveel vrienden te hebben. J.C. van Eekelen, Dordrecht Langs deze weg wil ik graag iedereen bedanken voor de belangstelling tijdens mijn ziekte het afgelopen jaar. Uw steun heeft mij erg geholpen. GJ. van Driel, filiaal 1239, Zoetermeer. Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik directie en collega's van de Albro Bakke rijen hartelijk danken voor het geweldige VUT-af- scheidsfeest. Ook hartelijk dank voor de cadeaus, bloe men en het mooie foto-al bum. Het is voor ons een on vergetelijke middag geweest. J. Tangenberg, Zwanen- burg. A. Schotman, produktiemedewerker af deling Expeditie bij Meester Wijhe, Sta tionsweg 27, Wijhe, in dienst sedert 18 maart 1963- Viering 18 maart 1988 in het personeels- restaurant van Meester Wijhe om 15.45 uur. G.G. Houtman, bedrijfsleider Albert Heijn 1367, Nieuwe Binnenweg 288b-295, Rotterdam, in dienst sedert 10 maart 1963- Viering 9 maart 1988 om 19-30 uur in Restaurant „De Euyf', Capelseweg 41, Ca- pelle a/d IJssel. De dagtochten zullen dit jaar in de maanden mei en juni plaatsvinden. De uit nodigingen hiervoor wor den in de tweede helft van de maand maart verzon den. Mocht u op 1 april 1988 nog geen bericht hebben ontvangen, wilt u dan even bellen? Tel. 075- 592774. De data van de dagtochten met de respectievelijke ver trekplaatsen zijn: donderdag 5 mei Delft, Den Haag en Dordrecht; dinsdag 10 mei Wijhe en Zwolle; woensdag 18 mei Eindho ven, Tilburg en Roosendaal; donderdag 26 mei Amers foort, Arnhem en Utrecht; dinsdag 31 mei Amsterdam en Zaandam (1); donderdag 2 juni Zaandam (2); dinsdag 7 juni Zaandam 2 donderdag 9 juni Zaandam en Amsterdam (2). 1Voor hen die werkzaam zijn geweest in de filiaal- en restaurantvestigingen in de regio Noord-Hólland; (2) voor hen die werkzaam zijn geweest bij kantoren, PB's en DC's in de regio Noord-Holland. James Telesuper, de tele- shop van Ahold, opende op 22 januari 1988 een vestiging in Wassenaar. Ja mes levert meer dan 4.000 artikelen waaronder ver swaar en talloze houdbare en non-foodprodukten. Bestellingen kunnen tele fonisch of via de huiscom puter worden opgegeven. De klant kan zelf het tijd stip - meestal de dag na de bestelling bepalen waar op wordt bezorgd. Het assortiment van James combineert de keuzemo gelijkheden van een grote supermarkt met die van een delicatessenwinkel. In de kleurrijke, 120 pagi na's dikke assortiments- gids is onder meer een uitgelezen sortering ka zen, wijnen en exotische groenten te vinden. De verswaar betrektjames da gelijks van geselecteerde handelaren. De telefonistes van James zijn van 08.30 uur tot 21.00 uur bereikbaar onder het nummer 06-8212208. In woners van Wassenaar die over een computer be schikken, kunnen zelfs 24 uur per dag bestellingen opgeven, die de volgende dag - op werkdagen tot negen uur 's avonds—wor den geleverd. James startte in 1983 met een eerste vestiging in Heemstede. Daarover las u al eerder in Flitsen. In middels wordt een gebied bediend dat loopt van IJ- muiden tot Lisse en van Zandvoort tot Amsterdam- Buitenveldert. D. Jonker, bibliothecaris van het Hoofd kantoor, Ankersmidplein 2 te Zaandam, in dienst sedert 4 maart 1963- Viering 4 maart 1988 in het personeelsrestaurant van het hoofdkantoor aan het Ankersmid plein, vanaf 16.15 uur. THA.TH. Papenhoven, emballagemede werker in het distributiecentrum te Veg- hel. Eisenhouwerweg 4-6, in dienst 1 maart 1963- Viering 1 maart 1988 in het distribu tiecentrum Veghel, van 15.00 tot 17.00 uur. Albert Heijn-filialen in het zuiden van het land zijn gestart met de verhuur van videobanden vanuit automaten. De proef loopt in enkele winkels in Den Bosch, Tilburg en Eindho ven. In de grootste auto maat zitten meer dan drie honderd speelfilms. De klant moet zich de eerste keer legitimeren om een gratis videoklantenkaart te krijgen. Daarna kan een film 'getrokken' worden door geld in de automaat te werpen. De huurprijs voor één film is vijf gulden per dag of weekeinde. In het filiaal in Tilburg is het zelfs mogelijk voor een tientje een videorecorder met beeldbuis te huren. Voor het AH-personeel in de winkel heeft deze assortimentsuitbreiding geen gevolgen. Hostessen van de firma die de films en automaten verhuurt, zorgen voor inschrijving en registratie. njis r; jr:fuj>i no:. ::-j rA inrl H. Versteeg, chauffeur bij Kok-Ede, Fran- keneng 18, Ede, in dienst sedert 29 maart 1963- Viering 8 april 1988 in het Exposi tie- en Voorlichtingscentrum van Kok-Ede van 16.00 tot 17.30 uur. WJA. Pansier, regionaal verkoopleider bij Kok-F.de, Frankeneng 18, Ede, in dienst sedert 29 maart 1963. Viering 28 maart 1988 in het Expositie- en Voorlichtings centrum van Kok-Ede van 16.00 tot 17.30 uur.

Personeelsbladen | 1988 | | pagina 8