I Personalia Jubileum 25 jaar In memoriam Dankbetui Passen en meten bij Marvelo Winkelpoes Extern jaarverslag '87 i Bon Bon Bon Bon L--_ 'stands gn>: kruidenier bsijt lei pagina 8 Flitsen G. H. van Reenen, planner op de afdeling Onderhoud van de Dienst Technische Pro jecten op het hoofdkantoor te Zaandam, in dienst sedert 5 februari 1963. Viering 4 februari 1988 in het personeels- restaurant van gebouw 'De Bonkelaar' aan het Ebbehout te Zaandam. J. C. van Voorst, area-administrateur in area Hoogvliet, in dienst sedert 5 februari 1963- Gegevens over de viering worden in een later stadium bekendgemaakt. Met ingang van de 12e perio de kon ik gebruik maken van de VUT-regeling. Bij mijn afscheid werd me nog een leuke avond aange boden en tegelijkertijd ont ving ik het afscheidscadeau van het bedrijf, waarvoor me de namens mijn vrouw harte lijk dank. Hoewel nu niet meer werk zaam, zullen we toch nog meeleven met de gang van zaken in het bedrijf en wen sen u daarbij alle succes. D. de Vries, Den Haag Gaarne wil ik iedereen harte lijk dank zeggen voor de ge toonde belangstelling bij mijn afscheid wegens VUT. W. v.d. Haar. Koog a/d Zaan 40-jarig huwelijk De heer en mevrouw W.J. Eschweiler-Striker, Zaandam Feest in AH-filiaal 1401 te Ol- denzaal. Hannelore Baas, verkoopster III op de bake-ojf- af deling en Marcel Rem 'er, af delingschef Veis, traden 17 oktober van bet vorig jaar in bet huwelijk. Zij zijn al jaren werkzaam in hetzelfde filiaal, maar de foto laat er geen t nis verstand over bestaan dat hun collega 's toch wel op hen zullen blijven letten. F. Bruin, hoofd Merchandising Control di rectoraat Economische Zaken op het hoofdkantoor te Zaandam, in dienst sedert 1 februari 1963- Viering 5 februari 1988 in restaurant De Driesprong, Veendijk 1. te Oud-Loos- drecht vanaf 16.00 uur. M. J. van der Zande, chefslager bij Albert Heijn, Vlaszak 27 te Bergen op Zoom, in dienst sedert 11 februari 1963- Viering 11 februari 1988 in 'De Raayberg' van 18.30-20.00 uur aan de Antwerpse straat 267 te Bergen op Zoom. Op 5 december jl. over leed onze medewerker en collega J. BELTMAN op de leeftijd van 61 jaar, Jans Beltman was werk zaam als transporteur op de afdeling Nabehande- Ung. Helaas kanjans niet genie ten van zijn verdiende en verlangde VUT. Wij zullen Jans als collega niet verge ten en wensen zijn familie veel sterkte toe. Directie en personeel Meester Wijhe bv. Op 2 december jl. over leed onze medewerker en collega H. DIJKHOF op de leeftijd van 54 jaar. Henk Dijkhof was werk zaam als groepsleider op de afdeling Voorbewer- king. Wij zullen Henk als colle ga niet vergeten en wen sen zijn familie veel sterk te toe. Directie en personeel Meester Wijhe bv. Mevrouw Nagtegaal, cheffin Drogmetica in AH-filiaal 1045 in Breda, vond wel een hele originele bestemming voor de doos van het kerst pakket. Ilaar poes schijnt zich er uitstekend in thuis te voe len. Verbijsterd namen wij kennis van het overlijden van REMCO BROUWER in de leeftijd van 18 jaar als gevolg van een tra gisch ongeval. Wij verliezen in hem een fijne en altijd opgewekte collega. Onze gevoelens van me deleven gaan uit naar zijn ouders en familie. Bedrijfsleiding en mede werkers Albert Heijn filiaal 1300 's-Gravenhage Op 21 december 1987 is na een kortstondige ziek te in de leeftijd van 58 jaar overleden de heer A. WIGGEMANS De heer Wiggemans was werkzaam als slager in on ze supermarkt. In hem verliezen wij een zeer gewaardeerde mede werker en een fijne colle ga- Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere fami lie alle kracht dit zware verlies te dragen. Bedrijfsleiding en mede werkers Albert Heijn filiaal 1072 Deventer Op 31 oktober 1987 overleed, in de leeftijd van 80 jaar, de heer WJl. DE VRIES gepensioneerd be drijfsleider Albert Heijn. Op 1 december 1987 overleed, in de leeftijd van 69 jaar, de heer E. DE FEZ POMBROL gepensioneerd medewer ker Marvelo. Op 3 december 1987 overleed, in de leeftijd van 79 jaar, de heer G. NIENHUIS gepensioneerd medewer ker Meester Wijhe. Op 6 december 1987 overleed, in de leeftijd van 81 jaar, de heer NJ. STAM gepensioneerd medewer ker Sterovita. Moge zij rusten in vrede. Ieder jaar geven de meeste werkmaatschappijen een in tern jaarverslag uit, dat uit sluitend wordt verspreid on der eigen medewerkers. Dat verslag verschijnt in de loop van april 1988. Tezelfdertijd ontvangen alle Ahold-mede- werkers een extra editie van Flitsen. De inhoud daarvan is volledig gewijd aan de jaarverslaggeving. Allerlei ge gevens over de financieel- economische en sociale si tuatie bij Ahold worden daar in uit de doeken gedaan. Daarnaast komen in de extra editie belangrijke gegevens van de verschillende werk maatschappijen aan de orde. Vanzelfsprekend wordt over 1987 óók een extern jaarver slag uitgegeven. In dat offi ciële verslag staan allerlei, voornamelijk financiële, ge gevens. Hoewel dat externe verslag niet zal worden ver spreid onder de Ahold-mede- werkers, is het wel voor hen verkrijgbaar. Medewerkers dienen dat dan vóór 2 februa ri 1988 aan te vragen via on derstaande bon, bij Konink lijke Ahold nv. afd. Public Re lations, kamer 1705, Anker- smidplein 2, 1506 CK Zaan dam. Vanzelfsprekend kan de bon ook per interne post worden verzonden aan HK 1705. Ondernemingsraadsleden hoeven geen bon in te vullen. Zij ontvangen het externe jaarverslag automatisch. Ondergetekende Afdeling/filiaalnummer Huispostnummer verzoekt hem/haar t.z.t. een jaarverslag 1987 toe te zenden. Indien verzending per interne post niet mogelijk is, dan gaarne verzenden aan het volgende adres ~X ij S.v.p. in blokletters invullen Niet eerder kreeg mm zoveel mensm in één keer over de vloer. Het was een kwestie van passen en meten bij Mar velo, toen daar een gezel schap van maar liefst 250 personen op bezoek kwam. Met vijf bussen werden de medewerkers van de stichting Philadel phia op 18 december naar Zaandam gebracht. Deze stichting beheert een groot aantal tehuizen voor gehandicapte kinde ren. Beheerders-echtpa ren, koks, en directiele den van die verschillende tehuizen waren uitgeno digd door Albert Heijn Grootverbruik. Na het be kijken van een film ging het als èèn langgerekt lint door de verschillende af delingen bij Marvelo. Een wijnproeverij, en vervol gens een kijkje bij de kof fie- en daarna bij de thee- afdeling. Voor Marvelo was het de eerste maal dat men zo een groot gezel schap over de vloer kreeg. Mede dankzij de mede werkers die ter plekke uit leg gaven over de produk- tie en allerlei vragen beantwoordden, gingen aan het eind van de mid dag 250 mensen tevreden weer de bus in. -sst

Personeelsbladen | 1988 | | pagina 8