Werkmaatschappijen AH-zomerteam actief in area Utrecht AH helpt Veilig Verkeer Neder land Succesvol AH-voetbaltoernooi pagina 10 Flitsen Albert Heijn ZOMZ TBA* Vanaf volgende week staan de zuivelpakken van het AH-huismerk zeven weken lang in het teken van de veiligheid van jon ge weggebruikers. Om kinderen beter ver trouwd te maken met de ver keersborden zullen op de li- terpakken strip verhaaltjes af gedrukt worden over het zgn. 'bordenvolkje'. Het bor denvolkje bestaat uit 'leven de' verkeersborden die aller lei avonturen beleven. In to taal zullen er 31 verschillen de strips op de zuivelpakket- ten verschijnen. De actie is ontwikkeld in sa menwerking met Veilig Ver keer Nederland (VVN). On der het motto 'Nu Naar Nul Ongelukken' willen VVN en AH op deze manier een halt toeroepen aan het grote aan tal verkeersongevallen waar bij jongeren zijn betrokken. De actie is met name gericht op kinderen van 5 tot 12 jaar. de kwetsbaarste groep in het verkeer. Donderdag 21 mei jl. was het feest in All-filiaal 1150 in Rijssen. Na een ingrijpende verbouwing, die ruim 10 we ken duurde, konden de klan ten in een geheel vernieuwde winkel boodschappen doen Filiaal 1150 werd uitgebreid met een bedieningsslagerij, 13UZ kruidenierswaren, kaas in bediening en een bloemen- afdeling. liet team van be drijfsleider Bodcle is ingeno men met cle nieuwe zaak, wat op de foto duidelijk is te zien De area Utrecht beschikt deze zomer over een heus promotieteam, dat gedu rende de maanden juli en augustus op tal van plaat sen in de area opduikt om Albert Heijn te promoten. Het team, dat opereert on der de naam 'AH-zomer team', bestaat uit een aan tal tijdelijk aangestelde krachten die met drie spe ciale zomerteam-auto's door de area toeren. Tijdens jaarmarkten, brade rieën en andere festiviteiten verspreiden de leden van het team stickers, ballonnen, fruit en folders met waarde bonnen voor gratis superbal- len, AH-petjes, discobrillen en frisbees. Ook op campings en bungalowparken en op koopavonden en andere drukke tijden is het zomer- team actief. Op die manier probeert men zoveel moge lijk toeristen naar de AH-filia- len in de area te krijgen. In deze opzet slagen ze tot nu toe uitstekend volgens assis tent area-verkoopleider E. Hannema. „De activiteiten De leden van het AH-zomer team voor filiaal1269in Bar- neveld. Staand v.l.nr.: W. Foppe (afd. chef vers fil. 1269), N P. Aleijerink zo- merteani-coördinator), X. Dielen, 1. Fitters, J. Rademaker en D. Nijenhuis. Zittend v.l.n.r.:*N. Lautenschutz, K Langeraad, K. van Biljauw en A Hollman, van het team hebben een heel positief effect", aldus Hannema. ,Je ziet veel men sen met waardebonnen in de winkels. Het publiek is erg enthousiast." Het AH-zomer team zal deze maand o.a. nog verschijnen op de Pasar Ma- lam in Barneveld (17/8), de kermis in Naarden (19/8), het standwerkersconcours in Utrecht 22/8 het gildefeest in Soest (22/8), de volksfees ten in Blaricum (24/8) en de brug- en sluisfeesten in Weesp (29/8). Gestimuleerd door het succes van het AH- zomerteam in de area Utrecht is men inmiddels ook in de area Tilburg met een dergelijk promotieteam ge start. Tien weken duurde de ver bouwing van AH-filiaal 1159 in Meppel, maar het resultaat is er ook naar. 150 m2 meer i loeroppen 'lakte, een nieuwe bake off-afdeling evenals een notenbar, kaascounter en bloemen in bediening. Op 18 juni was de feestelijke herope ning Dat uas vanzelfspre kend aanleiding tot een feestelijke foto Albert Heijn bv Trots poseren de medewer kers van AH-filiaal 1126 in Nijverdal voor hun verbouw de filiaal Met recht trots, want voor dc heropening op 14 mei jl. was er. door de enorme in zet van alle medewerkers, at een zeer grote omzetstijging ten opzichte van 1986. Ter gelegenheid van de her opening van AITfiliaal 1209 op 9 april jl., werd in Nun- speet en omgeving een folder verspreid waar op de voorpa gina deze foto prijkte: een dankbare bedrijfsleider. Nij- boer met zijn medewerkers die, na een verbouwing van 10 weken, in een geheel ver nieuwde winkel de klanten weer vrolijk konden ontvan gen. ygsgsuM Voor het vierde achter eenvolgende jaar werd op Hemelvaartsdag in Deven ter het voetbaltoernooi voor de AH-filialen ge houden. Zes dames- en vierentwintig herenteams streden op de velden van het sportpark 'Overwete- ring' om de hoogste plaat sen op het erepodium. In totaal stonden 700 bezoe kers langs de lijn. Onder een strak blauwe hemel bewezen de teams wat ze waard waren en dat leverde de volgende einduitslag: Dames: 1. filiaal 1072 Deventer 2. filiaal 1404 Bussum 3. filiaal 1247 Maarssenbroek Heren 1. Meester Wijhe 2. filiaal 1215 Leiden 3. Produktie Bedrijf Wijhe De prijs voor de meest spor tieve deelnemer werd toege kend aan de dames van het filiaal 1078 Leiden. In de drie voorafgaande toer- Hel winnende damesteam van het AH-filiaal 1072 De venter. nooien was het altijd moeilijk geweest volledige dameself tallen bij elkaar te krijgen. De organisatoren van dit festijn, filiaal 1072 Deventer, beslo ten daarom de dames te laten voetballen op kleinere vel den en in achttallen. „Een ex periment dat zeer goed is ge vallen", aldus de organisatie. Het toernooi werd afgesloten met een barbecue en een feestavond met live-muziek.

Personeelsbladen | 1987 | | pagina 10