■7 MaIMBB olofon Koningin opende vakantiebungalow in Doorn pagina2Flitsen 100 JAAR G9I00 JAAR 09100 JAAR 100 JAAR09100 JAAR 09100 JAAR IS- ft M FLITSEN Personeelsblad Ahold nv juni 1987 44-ste jaargang no.7 verschijnt 11 x per jaar Oplage: 38.000 Redactie secretariaat: E. Muller Ankersmidplein 2 Kamer 1703 1506 CK ZAANDAM Tel.: 075-592576 REDACTIE FLITSEN N. Th. M. Huijsman Produkt Managing Marvelo P 410,075-593253 N. Hupkens Filialenbureau AH HK 803, 075-592552 H.S. Kolsteeg, Marketing Services GVA, Ede, 08380-78922. Mw. T. Plooijer (hoofdred.) Public Relations HK 1704, 075-592573 A. de Roo (Bureau Van Hulzen) A. Schoen Public Relations HK 1703, 075-592574 F. Visser Marketing AC Restaurants P 216, 075-593356 C. Waardenburg ABC Amsterdamse Poort Amsterdam Mw. J.C.M.B. Wilke, Directoraat P&O, HK 1304, 075-592669. G.H. van Woerkom, Communicatie Albert Heijn, HK 807, 075-592466. Vervolg van pagina 1. Ongedwongen Na afloop van de overdracht en de daaropvolgende ope ning werd de voltallige Werkgroep 100 jaar aan de Koningin voorgesteld. Hare Majesteit, gekleed in een kleurig bloemetjesensemble, onderhield zich op onge dwongen wijze met de leden van de werkgroep. Zij sprak daarbij haar waardering uit voor het feit dat de werk groep de bungalow zelf heeft laten bouwen in plaats van een cheque ter beschikking te stellen. De Koningin bleek overigens ook uitstekend op de hoogte van het kunstpro ject van Ahold. Onder de aanwezigen in de feesttent bevonden zich, be halve de Koningin, o.a. ook jhr. drs. P.A.C. Beelaerts van Blokland, de Commissaris van de Koningin in de provin cie Utrecht en mr. H.J.F. Ree- ringh, de burgemeester van Doorn. Verder waren ook 100 deelnemers aan de steentjesactie alsmede enke le gehandicapten bij de over dracht aanwezig. Tot de laatstgenoemde groep be hoorde ook de eerste tijdelij ke bewoner van het vakantie huis, de heer H. van den Heu vel ('Ik ben 71, maar ik voel me nog 65') uit Hilversum. Samen met z'n vrouw zal hij de bungalow van 13 tot en met 27 juni bewonen. De heer Van den Heuvel, die ge deeltelijk verlamd is als ge volg van de ziekte multiple sclerose, overhandigde ko- De beer A Heijn bedankt voorzitter J.K van der Tor ren van de Werkgroep 100 Jaar voor bet jubileum cadeau. ArchitectA den Hartog geeft de Koningin aan de hand van de maquette een toelich ting over de opzet van de bungalow. Verder ul.n.r. mevrouw A Heijn, de heren G.J. Heijn en A. Heijn. Uiterst rechts de heer J. de Vries van hetPBF. De opening werd vooraf gegaan door de over drachtvan de bungalow in een nabijgelegen feest tent. Daar overhandigde voorzitter J.K. van der Tor ren van de Werkgroep 100 Jaar de sleutel van het huis namens het Ahold-perso- neel aan de heer A. Heijn. „Het is het cadeau van het personeel aan de Raad van Bestuur. Wat die er verder mee doet, daar heb ik geen invloed op, maar ik zou het op prijs stellen als de heer Heijn de bunga low straks doorgeeft aan het Prinses Beatrix Fonds", aldus de voorzit ter in zijn toespraak. De heer Heijn deed wat er van hem verwacht werd en gaf de sleutel door aan de heer De Vries van het PBF. „Zo gewonnen, zo geron nen", stelde de Ahold-pre- sident laconiek vast, „De Raad van Bestuur blijft met lege handen achter, maar ik kan u verzekeren dat we daar niet wakker van liggen. Voor zoiets mag men wat mij betreft alle standbeelden en pla quettes houden." De heer Heijn zei verder trots te zijn op het Ahold- personeel, dat massaal heeft getoond een goed doel een warm hart te kunnen toedragen. ningin Beatrix het koord waarmee zij de gordijnen voor de ingang van het huis opentrok. „Dat maak je maar één keer in je leven mee", zo zei hij tegen Flitsen. De eer ste bewoner bekende dat hij zijn nieuwsgierigheid niet had kunnen bedwingen en de zondag vóór de opening al was gaan kijken naar het Steentjeshuis. „Ik stond er werkelijk versteld van. Het is een prachtig vakantiehuis. Ik ben ook wel eens in de bun galow in Egmond geweest, maar deze is veel mooier." Dankbaar Verantwoordelijk voor het fraaie ontwerp is architect A. den Hartog. „Ik heb het zo ontworpen dat je er blijvend aan herinnerd wordt als je er eenmaal in geweest bent", verklaarde hij desgevraagd. „Het moest een eigenzinnig huis worden, waarbij ik me heb proberen voor te stellen hoe je zou willen wonen als je zelf gehandicapt zou zijn." De architect toonde zich zeer tevreden over de uitvoe ring van zijn ontwerp. „Het is Het jubileumgeschenk. Het interieur van de vakantiebungalow. De Werkgroep 100 Jaar met enkele bestuursleden van bet PBF. V.l.itr. R. Slijpen, N. Huijsman, N. Thé, M. Raap, N. Lubbinge, M. Bartels, E. Muller (PR), T. Plooijer (PR), J. de Vries (PBF), J.K van der Tonen, M. Tille- in zeer korte tijd gebouwd, zonder dat dat ten koste is gegaan van de kwaliteit", al dus de heer Den Hartog, die verder zei dat hij heel bewust een A en een H in de contou ren van het huis had inge bracht. Ook voorzitter J. de Vries van het PBF toonde zich uitermate tevreden. „Het huis is al voor het hele sei zoen volgeboekt. De be langstelling is erg groot. Ik hoop dan ook dat het initiatief van het Ahold- personeel navolging zal krijgen, want er is een enorme behoefte aan de ze huizen. De steentjesac tie was echt buitenge woon. We zijn de werkne mers van Ahold enorm dankbaar, zet u dat er maar in." 'mans,J.E deBruijn (PBF). A van Tol, P. Kars (PBF) en P. Goudriaan. Alvorens de Koningin de gordijnen voorde entree van de bungalow opentrok, las zij eerst de tekst die erop ivas aangebracht. Naast de en- Wee zit de eerste beivoner, H. van de Heiwei, met het gor dijnkoord in zijn hand.

Personeelsbladen | 1987 | | pagina 2