Werkmaatschappijen Centrale slagerijen organiseren familiedag Meester Wijhe staat er gekleurd op Vleesverkopersdag CS Zaandam voor herhaling vatbaar pagina 14 Flitsen Op 7 april jl. was er in de Centrale Slagerij te Zaan dam weer de traditionele vleesverkopersdag. In een speciaal hiervoor gehuur de feesttent werden l6l vleesdeskundige vlees verkopers, werkzaam bij Albert Heijn, door de lei ding van CS Zaandam ont vangen. Onder het genot van een kopje koffie heette de be drijfsleider, de heer H F. de Jong. een ieder van harte wel kom; hij gaf een korte uiteen zetting van het doel van de dag en maakte het program ma bekend: - Landelijke invoering op 4 mei van het nieuwe dieren- voedings-assortiment. - Trend van vlugklaarartike- len; vraag consument nieuw assortiment. - Ondersteuning, begelei ding, Calvé-sauzen, hulpmid delen voor de barbecue aan de filialen. - Uittesten in praktijk van de barbecue. Na de introductie door de heer de Jong ging C. Ott, chef distributie filiaalcontacten, verder in detail in op het nieuwe assortiment dieren- voeding. Tevens werd het plan Campagne Vers Vlugkiaar 1987 bekend ge maakt o.a. nieuwe artikelen, omzetindicaties, aandacht media en promotionele on dersteuning door het hoofd kantoor in de persoon van mevrouw Coby Buntsma. Ten slotte werden er de mo dernste mobiele barbecues gedemonstreerd, die koste loos (alléén statiegeld en le gitimatie) ter beschikking van onze consumenten staan, bij aankoop van barbecue vlees. Een extra service vanaf nu voor o.a. verenigingen als ALI-klant, De firma Calvé zet te ten slotte nog uiteen waar om Calvé-sauzen het vlees van AH nog lekkerder maken. Iedereen nam vervolgens de proef op de som door het uit gestalde vlees te barbecuen en op te eten. Het vlees was inderdaad heerlijk en de Calvé-sauzen waren 'niet slecht'. Om 17.00 uur ging een ieder huiswaarts met een leuk presentje om het thuis nog eens over te doen, Na deze dag kan iedere vleesverkoper(ster) de con sument overtuigd en vakkun dig vertellen dat AH óók heerlijk vlees voor o.a. de barbecue heeft. Een zéér ge slaagde dag die volgend jaar zeker voor herhaling vatbaar is. niet toegestaan in de ruimten waar vlees wordt verwerkt. Daarom zijn tot op heden hoofdzakelijk wit betegelde wanden en kleurloos roest vrij staal in de werkruimten te vinden. Zonder de eerder genoemde voorschriften te overtreden is aan het Amster damse bureau Hahn Suy- ling de opdracht verstrekt om met een voorstel te ko men op welke manier meer kleur binnen de nieuwbouw is aan te brengen. Dat leverde een plan op, waarin de huis kleuren rood, groen en wit als basis dienden, uitmon dend in 14 varianten in to taal. Ondanks het gelanceerde kleurenplan zal ook in de nieuwbouw nogal wat wit te gelwerk en roestvrij staal ko men. Om deze ruimten kleu riger te maken, zullen op be paalde plaatsen de wanden met een zweem van gekleurd licht worden bestraald. De straling van dit zacht gekleur de licht zal tevens op de roestvrij stalen machines zichtbaar zijn. Voor het reini gen hoeven alleen de ge kleurde lampen te worden uitgeschakeld. Wanneer de experimenten met het gekleurde licht posi tief uitvallen is het de bedoe ling dat ook de rest van het bedrijfscomplex van deze kleurschakeringen wordt De vleeswarenspecialist Meester Wijhe is momen teel volop bezig met nieuwbouw werkzaamhe den. Naast het exterieur zal meer dan ooit aan dacht aan het interieur worden besteed. Een pret tige werkomgeving is sfeerbepalend. Kleuren kunnen daarbij een hand je helpen. De directie van Meester Wijhe onder schrijft deze stelling van harte. Een probleem is alleen dat deze werkmaatschappij zich aan strenge hygiënische voorschriften dient te hou den. Het gebruik van verf en gekleurde tegels is daarom Heren 1. FC Overhead 2. CS Zoetermeer 3. CS Eindhoven 4. CS Zaandam II 5. CS Zaandam I 6. CS Groenlo Dames 1. CS Zaandam 2. CS Groenlo 3. CS Zoetermeer Twee medewerkers van CS Zoetermeer hadden de taak op zich genomen de gehele dag op video vast te leggen. Het bleef onduidelijk of zij nu verslaggevers van AH-TV of het satirische televisiepro gramma Verona waren. Hun credo was niet 'Boven op het nieuws', maar 'AH TV, recht door zee'. De familiedag werd afgesloten met een koud buffet en een feest avond. In 1986 won de toenmali ge Centrale Slagerij (CS) Maarssen het CS-voetbal- toemooi. Daar de vesti gingen Maarssen en Rijs wijk vorig jaar zijn samen gevoegd tot CS Zoeter meer, werd dit traditione le sportieve evenement ditmaal in laatstgenoem de gemeente gehouden. Naast een voetbaltoernooi is er voor het eerst ook een Kinder-Zeskamp georganiseerd. „Warm hè?" leen Knops (links) en Fred de Ram legden cle hele dag op video vast. In totaal bezochten zaterdag 9 mei ongeveer 400 mede werkers dit sportieve evene ment. Onder een strakblau we hemel streden de teams op de Zoetermeerse DWO- velden om de hoogste eer en dat leverde de volgende einduitslag op:

Personeelsbladen | 1987 | | pagina 14