Feesten Samenleving Enthousiast Leo Oranje, de voorzitter van de jubileumcommissie, is een tevreden man. "Het loopt gesmeerd, we liggen precies op schema", geeft hij met enige voldoening te kennen. Sinds februari 1984 is hij met z'n commissie intensief bezig met het voorbereiden en in goede banen leiden van de jubileumviering. De opzet die de commissie daarbij voor ogen stond is geheel gerealiseerd. "We wilden ons op vier groe pen richten: medewerkers en gepensioneerden, rela ties, consumenten en sa menleving. In die opzet zijn we geslaagd", aldus de voorzitter. Naast Leo Oranje maken deel uit van de jubi leumcommissie: Nico Hup- kens (AH Filialenbureau), Jan Kempenaar (Marketing Services AH), Geert Kortleve (Publiciteitscoördinatie AH), Leon Kratsborn (Bureau Ondernemingsraden), Erik Muller (Public Relations), Jan Schut (Concemadmini- stratie) en Marjan Bartels (algemeen assistente). Wat staat er dit jaar alle maal nog te gebeuren? Leo Oranje: "Er staat deze maand nog een aantal ge weldige feesten voor de me dewerkers op het program ma in de Irenehal van het Jaarbeurscomplex in Utrecht. Verder beginnen we binnenkort met het ver zenden van de kunstwer ken, het cadeau voor alle medewerkers en gepensio neerden. En dan is er na tuurlijk ook de bijdrage van de medewerkers zelf in de vorm van de vakantiebun galow voor gehandicapten. Het huis is momenteel bijna klaar en zal twee juni aan het Prinses Beatrix Fonds worden overgedragen in aanwezigheid van H.M. de Koningin. Wat betreft onze relaties: we organiseren de ze maand enkele grote ont vangsten, die eveneens zul len plaatsvinden in de Ire nehal. De klanten van Albert Heijn worden natuurlijk ook be trokken bij de viering. Er zijn al verschillende activiteiten in de winkels georganiseerd en in de rest van het jaar zul len er nog volgen. De orga nisatie daarvan ligt echter niet op het terrein van de ju bileumcommissie, maar op dat van de werkmaatschap pij zelf. Wij houden ons al leen bezig met de Ahold-ac- tiviteiten." "Ook voor de samenleving, onze vierde en laatste'doel- "Het programma is echt heel gevarieerd. Ik ben ervan overtuigd dat het allemaal uitstekend gaat lukken en dat is mede te danken aan de inzet en het enthousias me van mijn mede-commis sieleden. Als voorzitter van de jubileumcommissie wil ik daar graag mijn erkente lijkheid voor uitspreken. Iedereen zet zich voor 200% in." groep, wordt nogal wat ge daan. We hebben ons daar bij gericht op verschillende gebieden. Zo wordt op 27 mei de Albert Heijn-leer- stoel voor Distributiekunde bij Nijenrode geïnstalleerd. Zoals bekend zal deze stoel worden bezet door Wim van der Ster, het hoofd van de afdeling Marketing Services van AH. Verder ligt het in de bedoeling om met het be drag dat wij van onze rela ties bij wijze van jubileum geschenk krijgen, de bouw van een Oostzaanse boerde rij in de Zaanse Schans mo gelijk te maken. Op het pro gramma staat voorts op 26 oktober een studiedag ge pland, die geheel in het te ken zal staan van het werk van de ondernemingsraden. Daarnaast zijn wij van plan een bijdrage te leveren aan het technisch museum NINT te Amsterdam. NINT staat voor Nederlands Instituut voor Nijverheid en Tech niek. Het wordt een exposi tie op het gebied van scan ning die in oktober zal wor den geopend."

Personeelsbladen | 1987 | | pagina 94