WINKELEN IN 2087 Verklaring van de nummers: Een gigantisch grote en hoge hal combineert alle functies die het winkelen tegen die tijd nog aan trekkelijk kunnen houden. Door een ijle staalconstructie met spiege lende kolommen, in de geest van het huidige New York Crystal Pa lace, is er voldoende daglicht om veel planten, bomen en gras binnen te laten groeien. Tussen de recrea tie, de sport, het zwemmen en de tentoonstellingen door, zal er plaats zijn voor geheel automatisch kopen van voedsel. De modules, waaruit alle artikelen, met de beno digde informatie omtrent afkomst, calorische waarde en rijkdom aan vitaminen, kunnen worden opge vraagd, hebben een groene herken- ningskleur 1. Artikel informatie 'Food' (versheid houdbaarheid, energie/calorie balans, afkomst, etc.) 2. Magneetkaart-toetsenbord 3. Selectietrommels achter glas- afleveringscode parkeren 4. Elektrische boodschappenwagen 5. Algemene informatie over het centrum 6. Sportarena met tribunes 7. Winkelgalerij op 2 verdiepingen 8. Rollenbanen 9. Info-evenementen 10. Reclame TV-clips 11Centraal verlichtingselement plafonds 12. Tentoonstellingsruimte voor grote objecten 13. Ruimte voor culturele manifestaties 14. Laser projectie doe-het-zelf- programma 15. Restaurant 16. 'Special food' afdeling (biologisch- dynamisch etc.) 17. Sauna hot pools 18. Toegang naar kleedruimten medische afdelingen 19. Zwembad, 30 graden celsius 20. Draagconstructie met spiegel/ lichtvlakken 21Vliegtuigopstelling op draaikolom 22. Hoofdingang/uitgang met stemcontrole op magneetkaarten en automatische afrekening 23. 'Info' boodschappenwagen (gaat naar opgegeven afdeling) 24. 'Tapis-roulant' 25. Bestelkast voor kleine non-food artikelen 26. Reclame info-lichtbakken 27. Automatische afroep auto's uit parkeergarages 28. Reflecterend glas aan de buitengevel 29. Sprinklers/rookmelders klimaatbeheersing 50

Personeelsbladen | 1987 | | pagina 52