Van Turbo-winkelwagentjes tot compact kassa's Uitslag van de wedstrijd: "Hoe ziet de winkel er in het jaar 2000 uit?" Hoe ziet de winkel van de toekomst eruit? Dat was in het kort de vraag die de redactie van Flitsen in het december nummer aan jongeren in de leeftijd van zes tot zestien stelde. De opdracht was: teken, plak, beschrijf of ontwerp de winkel waarin jij graag boodschappen zou doen als je groot bent Deze oproep leverde ongeveer 150 inzendingen op. De prijzen, twee schoolreisjes en een home-computer, zijn inmiddels uitgereikt. Surfplank werd cheque De eerste prijs in de leeftijdscategorie negen tot twaalf jaar werd in de wacht gesleept door de basisschool 't Veer' uit Zwolle dank zij de produktie van dit driedimensionale kijkboek. gaan was bij het ter perse gaan van dit nummer nog niet bekend. Ook Maikel Hooiveld (cate gorie negen tot twaalf jaar) uit Zwolle nam 'Flitsen' mee naar school. Zijn vader die in het distributiecentrum in deze plaats werkt, had zijn zoon op de wedstrijd gewe zen. Samen met zijn klasge nootjes van de basisschool 't Veer werd een drie-dimen sionaal kijkboek uitge werkt. Hoewel aanvankelijk voor deze categorie een surf- pannekoekei ïten. Daamc A. Heijn .waarde i Ivangst te ipedoeld ling var Waar de HOEBElDMttM iDEmoMsrawr> De drie winnaars wa ren met hun begelei ders in Zaandam uit- nodigd. De ontvangst was in het restaurant 'De Kraai' waar eerst werden gegeten, stond een bezoek aan museum winkel en een rond leiding in de dropfabriek op het programma. Het slot van de middag was de ont vangst op het Ahold-hoofd- kantoor door de president van Ahold, de heer A. Heijn. Het is natuurlijk het cliché van de eeuw, maar ook bij deze wedstrijd konden er maar drie winnen. De inzen dingen werden in drie leef tijdscategorieën verdeeld. In de categorie zes tot negen jaar was winnaar de klas van Marjolijn Hendriks uit Maikel Hooiveld uit Zwolle ontving uit handen van de heer A. Heijn een cheque ter waarde van 1.500,voorde finan ciering van een schoolreis" Tilburg. Marjolijn zit in groep vier van de basis school de 'Kiehoorn'. Op een rol papier van zeven meter lengte waren 28 afzonderlij ke tekeningen geplakt die een grappig beeldverhaal vormen van hoe winkels in de toekomst eruit zullen zien. Van zwevende winkel wagens tot boodschappen inpakkende robots. Samen met haar vader, die in het distributiecentrum in Til burg werkt, en één van de leraren kwam de zevenjari ge Marjolijn naar Zaandam om uit handen van de heer een cheque ter van 1.500,-- in ont- te nemen. Het geld is voor de financie- van een schoolreisje, de reis naar toe zal

Personeelsbladen | 1987 | | pagina 18