100(JAAR Flitsen pagina 9 7 Er waren 24 bussen nodig oni HK-medewerkers naai Jaarbeurs te brengen. ChauJ feur Aad uit Grootebroek. Waar moet ik eigenlijk been?" Depassagiers, uit volle bont: „Naar Utrecht" Honderden Atjold eis schuife len langs de kunstwerken op weg naar de grote zaal Ondanks een darmontsteking toch present: Teunis Ilarcle- man van Miro Veenendaal. ,Ik moet me een beetje rustig bonden, maar een pilsje drin ken mag gelukkig nog wel. Sharon de Neeve en Ronald Somen van filiaal 1437Eincl hoven Astiid Dekker van restaurant In de Hoop op d'Swarte Wal vis en vriendin Linda Stolp Dit is het helemaal" Opscheppen bij het Java-buj fet Bedrijfsleider Rijk van Hol land van het Etos-filiaal in de Amsterdamse Kinkerstraat zwiert met Henriet te de Jong over cle dansvloer op muziek van de Bob East Showband Twist andSbout Alice Kool en Marjan Hoffman van filiaal 1133 Zaandam leven zich uit in de disco op Becitlesmuziek van The Clarks All-directeuren K. Dorsman R. Beyers, geflankeerd door twee medewerksters van filiaal 1100 Den Bosch. De beer Beyers. „Ik ben er elke avond en elke keer blijkt op nieuw hoe geweldig het bind middel Albert lleijn of Ahold werkt. Er- heerst hier een ge weldige saamhorigheid on der de werkneme Antoinette de Kleyn (jiliaa! 1038 Den Helder) en Robert Korbee. „Het is echt te gek. We hebben nog nooit zo'n tof feest meegemaakt. Koud in de disco? Daar hebben wij geen last van Mr. Hardy en Boembas berei den cle gasten een warm wel kom R.v.B.-president A. lleijn neemt dankbetuigingen in ontvangst van de feestgan gers. Inz'n linkerhand cle pen waarmee bij talloze handle keningen uitdeelde. De Dolly Dols brengen een bruisende versie van hun cente tophit 'This Girl' In de clisco: Filiaal 1465 Amersfoort baant zich al hos send een weg door cle Mar griethal Jt>

Personeelsbladen | 1987 | | pagina 9